Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konradinho

Niewielki shell

Polecane posty

Witam.

 

Szukam czegoś niewielkiego i taniego. Stał by tylko tam TorrentFlux i pobierałbym nim 1 czy 2 torrenty na raz co chyba nie zrzera dużo mocy. Znacie jakieś firmy które oferują shella po dość niskich cenach?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt ci niczego takiego nie pozwoli na swoich shellach postawic a po 2 jezeli piszesz o TF to masz małe pojęcie o tego typu klientach torrent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci niczego takiego nie pozwoli na swoich shellach postawic

 

Czyli nie mam co liczyć na żadną ofertę?

 

po 2 jezeli piszesz o TF to masz małe pojęcie o tego typu klientach torrent

 

 

Dokładnie tak jak mówisz, nie mam zielonego pojęcia o tego typu klientach torrent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci niczego takiego nie pozwoli na swoich shellach postawic a po 2 jezeli piszesz o TF to masz małe pojęcie o tego typu klientach torrent

 

Choćby dlatego, że nie trzeba mieć shella, żeby to odpalić, można na zwykłych kontach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno :- ))

 

Jak ktoś to dobrze skonfiguruje to tak.

 

No to fajnie. A konkretnie chodzi o serwis z dużą ilością średniej wielkości fotek. Nie hosting zdjęć czy coś takiego. Co dokładnie zdradzić nie mogę.

 

ja mogę go skonfigurować za $$ :> heh..

 

Napisze do Ciebie jak skrypt i grafika będzie gotowa :mellow: Chyba nie oskubiesz mnie strasznie :ph34r: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretnie chodzi o serwis z dużą ilością średniej wielkości fotek. Nie hosting zdjęć czy coś takiego. Co dokładnie zdradzić nie mogę.

 

Lepiej nie stawiaj tego wareza na OVH :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego potrzebujesz torrent'a? Torrent + warez = full legal :mellow:

 

Mi to rybka, ale nie wiem co o tym pomyślą ludzie z OVH.

 

Nie myl pojęć, bo umieszczanie linków do Rapidshare z treściami łamiącymi prawo nie jest legalne :ph34r:

 

Jak już chcesz się w to bawić i nie narobić sobie kłopotów zastanów się nad hostingiem, gdzie takie treści są legalne, np. Malezja

 

Z tego co wiem oni zezwalają na to:

http://shinjiru.com/products/linux_hosting/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie. A konkretnie chodzi o serwis z dużą ilością średniej wielkości fotek. Nie hosting zdjęć czy coś takiego. Co dokładnie zdradzić nie mogę.

Na poważne strony i z dużym obciążeniem raczej się to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek starczy, ale pisałeś że chcesz na tym coś dużego trzymać, więc w tym kontekście pisałem.

 

Myślałem o czymś dużym z biegiem czasu. Na początku przecież nie będzie miało po 2-5k uników. A tam jest transfer nieograniczony a to przy obrazkach się liczy :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu bawiłem się rtorrentem na VPSie zakupionym w vps4less.de :mellow: Ale to były stare czasy..

 

A jeśli lubisz eksperymentowac, to odwiedź stronę www.rootnode.pl

 

Mają nawet dedykowaną maszynę dla torrentów :ph34r: I quota 12GB myślę, że powinna Ci wystarczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×