Skocz do zawartości
silver_limp

Hosting pod forum

Polecane posty

Witam serdecznie.Czytalem pare opinii o hostingach i ciezko znalezc bo wszedzie sa jakies ale...Szukam hostingu taniego i dobrego pod forum poniewaz moj obecny jest tragiczny..Pojemnosc nie musi byc duza ale jak to z transferem bywa musi byc dobry..poniewaz ze serwera nic raczej sciaganie nie bedzie wiec transfer jest obojetny czy to zalezy od ilosci wejsc ludzi ? .Szukam takiego na 1tys.osob dziennie.Chcialbym poznac pare Waszych opinii zebym mogl zorientowac sie w ofertach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Czytalem pare opinii o hostingach i ciezko znalezc bo wszedzie sa jakies ale...Szukam hostingu taniego i dobrego pod forum poniewaz moj obecny jest tragiczny..Pojemnosc nie musi byc duza ale jak to z transferem bywa musi byc dobry..poniewaz ze serwera nic raczej sciaganie nie bedzie wiec transfer jest obojetny czy to zalezy od ilosci wejsc ludzi ? .Szukam takiego na 1tys.osob dziennie.Chcialbym poznac pare Waszych opinii zebym mogl zorientowac sie w ofertach.Pozdrawiam

Tanio nie idzie w parze z dobrze :P Jaki masz budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim skrypcie jest to forum? Ile możesz wydać miesięcznie oraz jakie orientacyjnie parametry potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj stan forum ile postów jaka ciężka baza jaki skrypt ile online i jakie obciążenie generujesz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budzet skromny ze tak powiem :P 70zl na rok , nie chce jakiegos ekstra bo to kosztuje wiem niestety :P

skrypt to php by przemo

 

mam 420 userow ..dziennie 200 osob..ile ma baza nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest średnio osób on-line? Czy używasz wszystkich tych dodatków w przemie? hehe, wiem że to śmiesznie brzmi, ale niektóre osoby mają wszystko włączone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srednio hmm..10 osob on-line.Nie nic nie wgrywam zadnych dodatkow po co mi badziewie na serwie :P

 

70zl na miesiac nie nie :P moze jak pojdzie wszystko w dobra strone ale sa takie hostingi i dobre z tego co slyszalem..duzo osob ma..sciagane nic nie ebdzie wiec chodzi zeby byl bez awaryjny i szybko ladowal strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relayed, nie przesadzaj. Z opisu silver_limp nie wynika żeby te forum było aż tak duże żeby musiał wydawać 70zł miesięcznie

 

 

Edit:

 

W takim razie ja zapraszam do siebie, w chwili obecnej trwa promocja 12 miesięcy za 8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli :P tak jak się spodziewałem :-))

Przemo i mały budżecik ... no cóż polecam prze konwertować skrypt na coś innego np. phpbb3.

Do tego 70 zl rocznie ... hmm napisz może do BOKu Neteasy.pl to zrobią dla Ciebie jakiś ładny pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest duze forum..dopiero idzie w gore ale troszke do przodu myslec trzeba..troszke :P

 

webh.pl wlasnie patrze na stronke..za 61zl na rok hmmm..to moze sponsoring ze tak spytam :P:)

 

phpbb3 mysle nad tym ale nie wiem czy da sie przerzucic wszystko z przema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

silver_limp, sponsoring przy takiej oglądalności odpada :P

 

 

phpbb3 mysle nad tym ale nie wiem czy da sie przerzucic wszystko z przema...

 

Z tym możemy pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neteasy z własnym pakietem i SMF najlepiej z darmowych a ew PHPBB3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zobacze co i jak z tymi 2 hostingami..kazdy chwali swoje heh :P zobacze obgadam i dam znac :P dzieki wielkie za szybkie odpowiedzi:D

Ewentualnie zapraszam do przetestowania naszej oferty

Pakiet Home, 1GB Pojemności/10Gb Transferu miesięcznego, codziennie kopie bezpieczeństwa, dostęp shell na życzenie.

Cena w promocji 50zł (61zł brutto) - również przedłużenie dla kolejnych okresów.

http://netzip.pl/

 

Kontakt:

http://netzip.pl/pomoc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz odwiedzin strony? Korzystasz z poczty? Jak duża (czyt. jakiej objętości) jest Twoja strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz odwiedzin strony?
Pisze w pierwszym poście.

 

@silver_limp podaj po prostu jakie aktualnie parametry wykorzystujesz (transfer, baza danych, etc...) - informacje takie wyciągniesz z panelu administracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×