Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Ile mozna wyciagnac z unlimited w ovh? w ciagu 3 tyg wyciagnolem 14 tb, i nikt sie nie czepial :)

Wiec jednak sie da duzo wyciagnac :)

Oczywiście mówisz o ruchu w ramach .eu, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mówisz o ruchu w ramach .eu, prawda? :)

na bank, bo do USA przepchanie takiej ilości danych trwałoby całe "wieki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał za 50 zl z łączem 100 mbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla serwera cs 60ms to akurat. Chyba że jesteś jakimś pr000 gejmerem który ma lagi przy 30ms i 0% strat pakietów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja Linux nie pomyślałem o tym.

Moja wina, Moja wina, Moja bardzo wielka wina :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla serwera cs 60ms to akurat. Chyba że jesteś jakimś pr000 gejmerem który ma lagi przy 30ms i 0% strat pakietów :)

Jak nie którzy grać nie umieją to po lanie im laguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym płaciłeś? Zauważyłem że jakoś wolno akceptują płatności kredytówką, wcześniej płaciłem zawsze poprzez "Płacę z Inteligo" i było praktycznie natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak płaciłem przez płace z inteligo to praktycznie maila z potwierdzeniem miałem natychmiast. Gdy płaciłem kartą, maila dostałem po ok 24 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak płaciłem przez płace z inteligo to praktycznie maila z potwierdzeniem miałem natychmiast. Gdy płaciłem kartą, maila dostałem po ok 24 godzinach

Mi się zawsze wydawało, że powinno być na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zawsze wydawało, że powinno być na odwrót :)
Źle Ci się wydawało :)

 

W przypadku kart płatniczych sprzedawcy usług elektronicznych starają się zminimalizować prawdopodobieństwo wykorzystania skradzionych karty, transakcji zawieranych przez oszustów, itp. aby uniknąc ewentualnych chargeback'ów. Taka werifikacja zabiera trochę czasu :)

W przypadku 'szybkich przelewów' przelewy są autoryzowane przez bank, dlatego nie ma takiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ich poprosiłem o zwrot pieniędzy, skoro nie potrafią zrealizować jednego zamówienia :) beznadziejna firma, niekompetentna, nie realizują zamówień, odpisują na maile czasem po kilku dniach, lub w ogóle. partacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ich poprosiłem o zwrot pieniędzy, skoro nie potrafią zrealizować jednego zamówienia :) beznadziejna firma, niekompetentna, nie realizują zamówień, odpisują na maile czasem po kilku dniach, lub w ogóle. partacze :)

 

to powiedz jaka firma "daje" Ci szybciej serwer dedykowany? Jak zadaje się głupie pytania do pomocy technicznej to musi minąć kilka godzin / dni zanim zrozumieją o co Tobie kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak co... kiedyś może tak było, że trzeba było czekać ~~2 dni.. teraz na jakieś 15 pytań dostałem odp w przeciągu ~~2-3 h.. więc za taką kaskę nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jaka firma "daje" Ci szybciej serwer dedykowany? Jak zadaje się głupie pytania do pomocy technicznej to musi minąć kilka godzin / dni zanim zrozumieją o co Tobie kaman

 

bardzo głupie pytania zadawałem, np. dlaczego czekam od ponad tygodnia na swój serwer a od 2 roboczych dni nie dostaję żadnych informacji w jakim jest stanie i czy w ogóle będzie.

 

to była najtańsza opcja na test. widzę, że tu towarzystwo wzajemnej adoracji i jak mi ponad tydzień realizują zamówienie, to znaczy że zadaję 'głupie' pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×