Skocz do zawartości
coolbrize

Uzytkonwik nginxq - Przekręt na WHT?

Polecane posty

No to jakiś oszust.

 

Wcześniej rackgo.net stalo na serwerach vps4less, teraz w ovh.net.

 

Żeby oszukiwać, to też trzeba umieć. Ale żeby umiejętnie oszukiwać, to trzeba mieć chociaż jakiś intelekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mnie zadziwił użytkownik "papajo", którzy szczerze poleca jego usługi... Dodam, że na tym forum jest użytkownik o podobnej nazwie użytkownika (jedną literkę mniej). Oczywiście, nie mam podstaw do tego, aby kogoś oskarżać bez dowodów, dlatego proszę nie brać sobie mojej wypowiedzi do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, to nie ja :mellow:

 

Originally Posted by papajo View Post

Yes, I used My VISA card, I`ve got minus 69 euro on My billing.

And you have the same IP as the OP

Hmm...

 

ja lubie ovh!

Również :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jeszcze użytkownik papaj(o) go tam zachwala :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

Tamten uzytkownik twierdzi ze skorzystal z oferty i dostal serwer, i ze karta zostala obciazana na 69 euro... o zachwalaniu tam zabardzo nic nie ma :o nawet nie probujcie mnie porownywac i denerwowac na weekend :ph34r: swoja ksywe mam juz ponad rok i wziela sie z tego ze lubie palic z fajki :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie a takich zbiegów już trochę mieliśmy na WHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów,

Podbijam bardzo stary temat ale myślę że warto wiedzieć jak zakończyła się przygoda z przed dwóch lat. Pod podanym linkiem znajdziecie skany związane z tym tematem. http://pokazywarka.pl/jap5by/

 

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy warto zgłaszać takie rzeczy to wydaje mi się że jednak warto. A co do słynnych prawników rusela to oczywiście są tylko że na nazwisko mają google a że mountain view do polski jest daleko to na rozprawach rusel musi reprezentować się sam ;)

Można? Można!

Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frajer, szkoda, że bez dopiero teraz i tak skąpo, za samo cwaniakowanie już kaganiec na łeb i do kamieniołomu, żeby odpracował to, co ukradł, więzienie nie uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Mniej więcej jak widzisz pierwszy post: Napisano 09 marzec 2008 - 22:17

Dziś mamy 13.03.2010 czyli około dwóch lat ;)

 

Ja też dodam, iż walczę za oszustwo w tym temacie:

http://www.webhostin...cs/#entry176796

 

Pod naciskiem prokuratury oddał nam (jest jeszcze jedna poszkodowana w tym osoba o ile mi tylko wiadomo) tyle ile nas okradł i prokuratura chce umorzyć śledztwo przez to... ;o ale nie poddam się tak łatwo bez walki... nie będę zdradzał szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Można i trzeba - sam osobiście byłem jako świadek w sprawie Artura G. ostatnio - kwota równie niska. Teraz podobno* zaczął uczciwą pracę.

 

//edit

 

* mogę potwierdzić założenie działalności gospodarczej i poprawności dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×