Skocz do zawartości

Polecane posty

W jaki sposób znalazłeś? Bo ja pierwszy raz o niej słyszę. Dodatkowo nawet w Google nie jest zaindeksowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gadu-gadu: 696735
lub wysyłając e-mail na: obsluga@nicehost.pl

Copyright by:
Firma IT Technologies
ul. Armii Krajowej 14/2
Ząbkowice

NIP: 4009428751
REGON: 150242123

Błędny NIP i REGON, nieźle - kolejny krzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nicehost.pl ... Na pewno nie można tego porównać do ostatnio oferowanych hostingów np. githost , który na tą chwile już nie istnieje. Na stronie podali informacje w kontakcie , że 15 podadzą NIP i REGON, ponieważ ich webmaster popełnił ,,błąd cyfrowy"... Poczekamy , zobaczymy :)... Jak na razie moim zdaniem nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2008 zamie?cimy informacje o numerze NIP oraz REGON. Poprzedne dane były nieprawidłowe co zauważył jeden z naszych programistów za co serdecznie przepraszamy ( błšd cyfrowy popełnił nasz webmaster ).

ROTFL Pomijając bardzo barwne stwierdzenie "błąd cyfrowy" :) to czemu 15.03?

 

Nie znają dzisiaj swojego NIPu i REGONu? Niech nie robią z ludzi baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ,,technikiem" na gg i powiedział :

,,Przepraszamy za wszelkie błędy, błędne informacje zostały wprowadzone przypadkiem, na chwilę obecną nicehost.pl jest prowadzone tylko przez grupę 3-osobową, dopiero 15.03 przedstawiciel nicehost kontaktować się będzie z firmą IT Technologies w sprawie przekazania poprawnych danych ( ustalenia z rozmowy telefonicznej wykonanej w dniu dzisiejszym ). Jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona do 15.03 to i tak od 25.03 staniemy się niezależną firmą. Poza tym z powodu błędu popełnionego na stronie zobowiązujemy się oddać wszelkie koszta osobom , które chcą zrezygnować z naszych usług. Serdecznie przepraszamy i prosimy o nie komentowanie dalszej sprawy. Tak naprawdę sami jesteśmy zaskoczeni, lecz tak jak wcześniej pisałem, rozmawialiśmy już z ITT i w następną niedziele odbędzie się spotkanie na mocy, którego jeszcze raz zostaną przekazane dane. Ma pan jeszcze jakieś pytania?"

 

Jeżeli koszta się zobowiązują oddać to moim zdaniem jest ok, a zresztą poczekajmy. Ciesze się chociaż , że jest dobry kontakt z nimi , bo ostatnie tworzone hostingi , m.in tak jak wspomniałem githost - to istna masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nasza grupa w składzie: Piotr Wojciechowski, Maciej Ślączyk, Zbigniew Korecki chciałaby przeprosić wszystkich za wynikłą sytuacje. Myśleliśmy, iż wpisane zostały złe dane, lecz dwukrotnie kontaktując się z rzekomym przedstawicielem ITT stwierdziliśmy, że tak naprawdę zostaliśmy oszukani. Tak jak pisałem do pana Darka, a on to przedstawił - jesteśmy gotowi zwrócić poniesione przez naszych obecnych klientów koszta, lecz jednocześnie informujemy, iż nawiązaliśmy współprace z firmą Netcorp pana Ireneusza Pawełek. Jeszcze raz przepraszamy i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

P.S

Chcemy jeszcze dodać małą informację co do cen oferowanych usług. Obecnie są tak niskie, ponieważ chcielibyśmy zawalczyć o dobre mienie nicehost.pl, po pewnym czasie oczywiście ulegną one przekształceniu. Poza tym prosimy o wybaczenie nam pierwszej wpadki, która nie była spowodowana tylko i wyłącznie przez nas. Błąd jak widać jest już naprawiony. Jak to mówią: ,,Początki są zawsze trudne".

 

Pozdrawiamy.

Piotr Wojciechowski, Maciej Ślączyk, Zbigniew Korecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym był nad wyraz "upierdliwy", ale jak do tej pory się rozliczaliście oficjalnie z ww firmą ITT? Musieliście na podstawie "czegoś", nie wiem umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa o pracę, cokolwiek i nie zweryfikowaliście tych danych? Na chwilę obecną wygląda to tak jakbyście posługiwali się ich NIPem i REGONem ot tak, bez żadnych formalności prawnych. W sumie to ewentualnie problem ITT bo to ich US będzie ewentualnie ścigał, ale rzuca to cień na Wasz hosting.

 

Nie macie u siebie w mieście Inkubatora Przedsiębiorczości? W zależności od profilu (czy to Jednostka przy Fundacji czy też Jednostka Ogólnouczelniania) dostanie pomoc przy zakładaniu własnej spółki/firmy, lub wręcz założycie w Inkubatorze takową, i nie będziecie musieli się narażać na taką skuteczną dociekliwość ludzi z różnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Hosting jest jak widać nowy na rynku, obecnie nie wszystkie umowy zostały zawarte z ITT , dlatego też umowa ta nie była wiążąca (całe szczęście). Jeżeli chodzi o rozliczenia to dogadaliśmy się z ITT i te kilka kont przejdzie na nich stronę, więc z tym nie mamy najmniejszego problemu.

 

Jeżeli chodzi o własną przedsiębiorczość to mamy zamiar zarejestrować takową w przeciągu 1-3 miesięcy w zależności od prężności hostingu, aktualnie tak jak mówiłem współpracujemy z firmą Netcorp.

 

Pozdrawiamy.

Nicehost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada i brak profesjonalizmu... długo nie pociągną, serwer jest 'zapchany'. Większe skrypty odpalają się po prostu za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Nicehost.pl powstała na przełomie roku 2007 / 2008. Zapoczątkowana przez 2-osobową grupę profesjonalistów z działu IT

 

Cytat ze strony... To jesteście firmą czy nie ? Bo piszecie że "Firma Nicehost.pl". Już do tego że piszesz że tworzycie to w 3 osoby a na stronie jest że w 2 to nie będę się czepiał, bo to może być zwykła literówka.

 

Dla mnie, tak jak i dla kilku osób powyżej - śmierdzi mi to albo jakimś przekrętem, albo totalnie nieprofesjonalnym podejściem do sprawy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ! Kupiłem hosting w marcu, strona pochodziła miesiąc i do dziś nie chce się wczytać!

Brak kontaktu z tą firmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×