Skocz do zawartości
KoNN

[Pytanie] W sprawie firmy INCENTI S.A. we Wrocławiu

Polecane posty

Witam drogich kolegów może mi coś powiecie o tej firmie:

 

INCENTI S.A. we Wrocławiu

 

Co to jest bo ja nie wiem. I nie wiedziałem gdzie to dać więc wolę dać w prośbach więc proszę o pomoc :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

informacja z sieci troche nieaktualna, raptem siedmioletnia :) Teraz to jest Asseco Business Solutions :)

 

Wspolpracuje (w pracy) z Incenti od dluzszego czasu i moge polecic z calego serca jako firme do kolokacji serwerow i do serwerow dedykowanych.

Nie wiem jak rynkowe sa ich ceny, niemniej QoS mamy od nich wg mnie bardzo wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie dopisujcie teorii spiskowych do tak dużych firm. Wiele osób czyta forum i nie rejestruje się i nie pisze. Dajmy im szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje uwagi są raczej mało wiarygodne. Czas Twojej rejestracji dzisiaj, temat napisany dzisiaj - zbieżność faktów?

 

hmm.. dlaczego tak to oceniasz? czy ja zadawalem pytanie? nie, KoNN ktory zarejestrowany jest od 1.5 roku jesli zwrociles uwage...

sam sie usmialem, ze rejestruję sie na forum, a pada od razu pytanie na temat, na który moge odpowiedzieć. A Wasz serwis odwiedzam raptem od paru dni.

Naprawdę odrobinę wiecej wiary w ludzi :) przecież na tym forum aż kipi od bezinteresownych uwag od komercyjnych dostawców, oni też spiskują? :)

 

KoNN - jak chcesz sie wiecej dowiedziec, to proszę na PW, nie bede sie wychylał...

 

pozdr

m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje uwagi są raczej mało wiarygodne. Czas Twojej rejestracji dzisiaj, temat napisany dzisiaj - zbieżność faktów?

Taka zbieżność występuje bardzo często.

Pomijając fakt, iż z takim podejściem goście na forum pochodzący przykładowo z wyszukiwarek po prostu nie będą się rejestrować bo po co skoro zaraz usłyszą, że są podstawionymi użytkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze odpisze bo mnie to ubodlo...

jakbys Boss sprawdzil o ktorej godzinie sie zarejestrowalem, a o ktorej KoNN pytal, to moze bys sie zastanowil przed pisaniem oceny.

 

a scenariusz w jaki trafilem na forum dokladnie opisal Adrian.

 

pozdrawiam

m

 

PS. przypomnial mi sie kawal, ktory poniekad jest zbiezny (hehe) z sytuacja:

"wiesz co, nie przychodz juz do nas wiecej do domu... po twojej ostatniej wizycie zginelo nam w domu 500 zl..."

"stary, znamy sie tyle lat, przeciez wiesz o tym, ze nie moglbym tego zrobic...!"

"wiem, w koncu sie znalazly, ale wiesz.... niesmak pozostal"

 

tak wiec niesmak juz pozostanie przy moim nicku, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. dlaczego tak to oceniasz? czy ja zadawalem pytanie? nie, KoNN ktory zarejestrowany jest od 1.5 roku jesli zwrociles uwage...

sam sie usmialem, ze rejestruję sie na forum, a pada od razu pytanie na temat, na który moge odpowiedzieć. A Wasz serwis odwiedzam raptem od paru dni.

Naprawdę odrobinę wiecej wiary w ludzi :) przecież na tym forum aż kipi od bezinteresownych uwag od komercyjnych dostawców, oni też spiskują? :)

Nie chodzi o pytanie bo akurat KoNNa już trochę znam. Chodzi o to iż ta Twoja opinia była pochlebna a nie że w ogóle była. To nie zarzut tylko moja uwaga.

 

KoNN - jak chcesz sie wiecej dowiedziec, to proszę na PW, nie bede sie wychylał...

Nie zamykaj się w sobie przeze mnie :) A na serio, jak wiesz coś więcej to pisz, aby inni mieli okazję się co nie co dowiedzieć.

 

tak wiec niesmak juz pozostanie przy moim nicku, co nie? :)

No bez przesady, rzuciła mi się w oczy ta zbieżność to piszę i ani napastliwie ani agresywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o pytanie bo akurat KoNNa już trochę znam. Chodzi o to iż ta Twoja opinia była pochlebna a nie że w ogóle była. To nie zarzut tylko moja uwaga.

 

a co? w Polsce jestesmy zeby sie wypowiadac tylko jak chce sie krytykowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×