Skocz do zawartości
sarek

Jor.pl Co się stało?

Polecane posty

Witam

 

Czy ma ktoś informacje na temat tej firmy hostingowej?

 

Błšd SQL - Polaczenie przy wchodzeniu na główną stornę.

 

W panelu widzę że nie mam zadnej bazy, moje storny nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś do BOK-u lub zadzwoniłeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Nasze szklane kule maja wolną niedziele i nic z tego nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikomu psuć niedzieli i nie będę przy obiedzie wydzwaniał czemu nie działa mi strnka ;P Myślałem, że ktoś z tu obecnych ma jakieś info czy się gdzieś przenoszą czy coś modernizują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z mojego podpisu strony są gdzie indziej ;)

 

Jor juz działa. sorry za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie coś znów jest nie tak. Nawet ostatnio admin jor'a się tutaj na forum mniej udziela :/ dzieje się coś niedobrego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Was też "leży"? Miałem na jor jedną bardziej wartościową stronę ale przeniosłem ją do innej firmy. Dzisiaj chciałem kolejną stronę zaplecza postawić na tym koncie ale niestety widzę, że nic z tego narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was też "leży"? Miałem na jor jedną bardziej wartościową stronę ale przeniosłem ją do innej firmy. Dzisiaj chciałem kolejną stronę zaplecza postawić na tym koncie ale niestety widzę, że nic z tego narazie...

 

Jor jest największą tandetą z jaką się spotkałem, shou.pl działa już lepiej, o wiele lepiej. Kontakt tragiczny, jak ktoś ci odpisze w ciągu 24 godzin to masz szczęście, ale to, że odpiszą nie gwarantuje ci, że cokolwiek zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i niestety ceny mają srogie.

i niestety mają maszyny w NCGROUP

i niestety mają pady niczym nie wytłumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety mają pady niczym nie wytłumaczone

 

No właśnie. Przydałaby się jakaś wypowiedź kogoś z jor.pl. Bo ostatnio coś cicho siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Debian można śmiało powiedzieć, iż coraz więcej przedstawicieli firm przestaje się tu oficjalnie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Debian można śmiało powiedzieć, iż coraz więcej przedstawicieli firm przestaje się tu oficjalnie wypowiadać.

 

Np? Kto poza Tobą i Jorem przestał się wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np? Kto poza Tobą i Jorem przestał się wypowiadać?

Wszyscy Ci, którzy mają już serdecznie dosyć krzykaczy dla których każda minuta (nie mówiąc o godzinie) przerwy jest życiową tragedią. Ludzie... kupujecie konta na hostingu współdzielonym a wymagacie własnego administratora dostępnego (najlepiej przez gg, bo przecież żal pieniędzy aby zadzwonić, prawda?) 24h na dobę i na każde zawołanie (a najlepiej, aby Wam wszystko na gotowo jeszcze na koncie zaintalował). Hosting współdzielony to nie jest serwer dedykowany z własnym, dostępnym całodobowo administratorem! Niech sobie każdy podzieli opłatę roczną na 12 i obliczy ile tak naprawdę płaci za to miesięcznie... a później niech się zastanowi, czy za takie pieniądze chciałby, aby na niego krzyczeć na publicznych forach o każdą sekundę przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy Ci, którzy mają już serdecznie dosyć krzykaczy dla których każda minuta

Chyba za trudne pytania zadaję ;)

 

Np = Na przykład?

 

Już sobie przypomniałem ;) T przestał się wypowiadać :( Zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaczy dokładnie.

PS "gratuluje" dobrej prezentacji oferty, widać że firma jest na wysokim poziomie w porównaniu do większości nowych ofert pojawiających się. Ceny jak widać robią swoje.

 

@is_wm palcem pokazywać chyba nie wypada, ale osoby które siedzą na forum już dłuższy czas po prostu widzą taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami szkoda czasu na wchodzenie w zbędne dyskusje, które i tak w większości do niczego nie prowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaczy:

Wszyscy Ci, którzy mają już serdecznie dosyć krzykaczy dla których każda minuta (nie mówiąc o godzinie) przerwy jest życiową tragedią. Ludzie... kupujecie konta na hostingu współdzielonym a wymagacie własnego administratora dostępnego (najlepiej przez gg, bo przecież żal pieniędzy aby zadzwonić, prawda?) 24h na dobę i na każde zawołanie (a najlepiej, aby Wam wszystko na gotowo jeszcze na koncie zaintalował).

 

Spokojnie. Sam nie jestem wymagający co do hostingów ale przerwy w działaniu jor.pl zdarzają się notorycznie i z pewnością każdy kto ma (czy miał) tam konto się o tym przekonał.

 

Hosting współdzielony to nie jest serwer dedykowany z własnym, dostępnym całodobowo administratorem! Niech sobie każdy podzieli opłatę roczną na 12 i obliczy ile tak naprawdę płaci za to miesięcznie... a później niech się zastanowi, czy za takie pieniądze chciałby, aby na niego krzyczeć na publicznych forach o każdą sekundę przerwy.

 

Skoro dana firma daje ofertę konta za 10 czy 20zł rocznie to oznacza, że jest w stanie zapewnić za te pieniądze chociaż minimum kontaktu z klientem czy też odpowiednie działanie serwera. Nikt na cuda za te pieniądze nie liczy. Jeśli zaś robiąc takie promocje nie jest później w stanie zapanować nad tym wszystkim to oznacza, że albo sprzedaja konta za byt niską kwotę i powinni podnieść ceny (wraz z jakością usług) albo dać sobie spokój ze świadczeniem usług hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS "gratuluje" dobrej prezentacji oferty, widać że firma jest na wysokim poziomie w porównaniu do większości nowych ofert pojawiających się. Ceny jak widać robią swoje.

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować. To miłe kiedy coś takiego słyszy się od "ludzi z branży".

 

@is_wm palcem pokazywać chyba nie wypada, ale osoby które siedzą na forum już dłuższy czas po prostu widzą taką sytuację.

Dokładnie tak. Może mój post był troszeczkę ostry, ale... przyzwyczaiłem się jednak do tego, że jak klient czegoś ode mnie potrzebuje to pisze do mnie maila lub też bierze telefon i dzwoni. Od tego mam infolinie 0801, aby odbierać telefony (w godzinach pracy bok podanych na stronie) oraz komórkę, którą odbieram o każdej porze dnia i nocy (jeśli tylko jest uzasadniona potrzeba, aby o takiej porze dzwonić). Jak to jednak już napisał Adrian... ceny robią swoje. Klient ma pełne prawo wymagać jakości wg przedstawionej na stronie oferty, ważne jest jednak, aby przy kontaktach z daną firmą kierował się również zdrowym rozsądkiem. Obrzucanie firmy błotem na publicznych forach za każdy restart apacza na serwerze współdzielonym jest "trochę" nielogiczne.

 

 

Spokojnie. Sam nie jestem wymagający co do hostingów ale przerwy w działaniu jor.pl zdarzają się notorycznie i z pewnością każdy kto ma (czy miał) tam konto się o tym przekonał.

Jeśli nie odpowiada Ci oferta firmy A, zawsze możesz przejść do firmy B (albo nawet firmy C, D, lub E). Nie potrzebowałeś zaciągać kredytu w celu zakupu takiego konta, a nawet gdyby była to jakaś duża kwota, zawsze przecież masz prawo wystąpić o jej zwrot, kiedy dana firma nie wywiązuje się z umowy.

 

Skoro dana firma daje ofertę konta za 10 czy 20zł rocznie to oznacza, że jest w stanie zapewnić za te pieniądze chociaż minimum kontaktu z klientem czy też odpowiednie działanie serwera. (...)

Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy,

w zwi?zku z długim czasem oczekiwana na zmianę licencji DirectAdmin, oraz problemem z kontrolerem do nowych dysków, informujemy, że czas przerwy technicznej nieznacznie wydłuży się.

Dzi? na pewno wszelkie prace zostan? zakończone.

 

Wczoraj to wysłali wszystkim abonentom, co dziwne, wcześniej o przerwie nie informowali. Jak widać ta "firma" jest całkiem niepoważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×