Skocz do zawartości
shd

Szukam: Dedyk, Niska Pólka- Tani, Linux/freebsd, Nieważna Obsługa

Polecane posty

Bardzo miło gdyby ktoś zorientowany by mi pomógł. Obawiam się, że moja oferta nie jest administratoro-przyjazna, ale cóż. Mały budżet i wystarczające umiejętności niestety mnie do tego zmuszają.Może ktoś sie orientuje gdzie coś takiego znajdę.

 

Ważna jest cena: orientacyjnie <150 jak najniżej

Serwer do gry(RPG), ale nie musi być Polska.

RAM: min. 512

Procesor: tyle ile sie da :D

Dysk może być nawet 20GB. Idealna sytuacja - 2, 3 malutkie dyski na scsi (tak, niemam nic przeciwko staremu sprzętowi pod warunkiem, że ktoś zobowiąże się w rozsądnym czasie wymienić w razie awarii)

Łącze >2Mbit half duplex (bez SLA, jednak taka podstawa - chciałbym aby średnia wychodziła jednak ponad 2Mbit)

System operacyjny: Linux / *BSD

 

Głównie mój pomysł wygląda tak, aby zaoszczędzić na supporcie. Nie potrzebuję ŻADNEGO (dot. software), ani też konfiguratorów - jedyne co potrzebuję to SSH na root. Najchętniej czysty system bez usług oprócz ssh. Wymagany zdalny restart. Inicjatywa non-profit, a ja jestem uczniem więc niech nie zdziwią nikogo takie niskie wymagania. Priorytetem jest tu łącze, w drugiej kolejności hardware.

 

 

 

Podsumowując. Niskie wymagania, brak wsparcia - ale też bardzo niska cena. Niemam nic przeciwko prywatnym ofertom - tzn. osoba posiadająca taki serwer wolny, oraz łącze niekoniecznie oferta 'z automatu'.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci zaproponować taki dedyk:

 

AMD Sempron 3000+

 

Pamięć - 1 GB DDR

Dyski - 1 x 80 GB SATA II

Direct Admin

SLA - 99.7% + administracja

 

170 zł brutto

 

Serwer w Polsce transfer 500 GB na miesiąc łącze minimum 10 Mbps

 

Więcej na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema gurek. Gurek oferuje serwery livenetu które w lutym będą w ofercie livenetu;) i chyba taniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do tematu. Potrzebuje dedyka z niższej półki do zastosowania jako serwer prywatny. Wymagania sprzętowe minimalne ( tyle, żeby wystarczyło pod sshd + lighttpd + vsftpd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie na linuxie to zapraszam do nas napewno znajdzie sie coś dla pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to będzie na linuxie to zapraszam do nas napewno znajdzie sie coś dla pana :)

 

Swoją drogą odpowiadając za niego odpowiadam, że Windows XP jest dostępny w serwerach dedykowanych za opłatą 10 zł miesięcznie :) w LiveNet oczywiście :)

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×