Skocz do zawartości
ORI

[hosting Moze Vps], 10-15 Gb Miejsca, 50 I Wiecej Gb Transferu Na Miesiac

Polecane posty

Hej. Jak w temacie. Szukam hostingu pod forum phpBB by Przemo, jest to duze forum samochodowe, obecny hosting na nazwa juz nie daje rady bo sa smieszne limity ponakladane. Cena do jakichs 400-500 zlotych na rok. Wazna jest dla mnie szybkosc, stabilnosc. Baza ma w tej chwili ponad 200 mb wazne jest dla mnie aby nie byla limitowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak w temacie. Szukam hostingu pod forum phpBB by Przemo, jest to duze forum samochodowe, obecny hosting na nazwa juz nie daje rady bo sa smieszne limity ponakladane. Cena do jakichs 400-500 zlotych na rok. Wazna jest dla mnie szybkosc, stabilnosc.

Tylko VPS lub serwer dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakies konkretniejsze propozycje ? Czy znajde w ogole cos w tej cenie ?

Zmień skrypt na jakiś normalny to pewnie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem nad zmiana skryptu tylko nie mam totalnie pojecia czy vbiulettin czy IPB .... Dzieki za odpowiedzi bede dalej jeszcze szukac. Uzytkownicy do tego skryptu sie przyzwyczaili wiec na zmiany raczej chetni nie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie lepiej uwazac ;) A gdybym zmienil forum na VB np to jak sadzicie istnialaby mozliwosc pozostania na tym hostingu ? Odziwo napisali wreszcie co dokladnie jest blokowane na swoich stronach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni i tak cię pożegnają jesli nie teraz to za 3-5 miesięcy jak baza będzie maila 500 MB. To i tak dziwne ze jeszcze nie zablokowali Ci konta, chyba ze już to zrobili a ty jeszcze nie wiesz.

 

Mnie nazwa.pl dzisiaj załatwiła z domeną i jestem na nich lekko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe.. Jeszcze nie.. Oni po prostu po przekroczeniu limitu blokuja konto na godzine i tymi blokadami zmusza Cie zebys sam odszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oferta webd.pl lub linuxlpl.com ? Stoja tam tez duze fora na tym skrypcie i jakos sobie radza.. Mial ktos z Was z nimi stycznosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linuxlpl.com ? Stoja tam tez duze fora na tym skrypcie i jakos sobie radza.. Mial ktos z Was z nimi stycznosc ?
Nie mamy i nie chcemy mieć nic wspólnego z tą firmą. Poczytaj opinie to będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o stabilny dosc szybki hosting i zeby mi nie podziekowali po miesiacu za obcazenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tylko chodzi o stabilny dosc szybki hosting i zeby mi nie podziekowali po miesiacu za obcazenia..

Przy takich parametrach najwyższa pora zainteresować się hostingiem VPS lub dedykowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×