Skocz do zawartości
Michu

Pomóżcie Wybrac Mi Hosting:)

Polecane posty

Witam:-)

Proszę pomóżcie mi wybrać hosting na stronke własnej roboty:)

Wymagania:

PHP 5, mysql 5, mod_rewrite, DOBRA obsługa, która szybko odpisuje na maile.

serwer z dobrym uptime:), szybki, wypróbowany przez Was:)

w cenie do 120zl/rok

 

ps. chwalone jest progreso ale juz mi 3 dni nie odpisali na maila, wiec coś ich obsługa szwankuje:P

Insane też odpisuje raz na dzien albo dwa...

Hekko ma powalone kodowanie bazy danych jak ovh zresztą:)

 

Proszę o pomoc w dokonaniu jakiegoś wyboru.

Doradźcie mi:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 120zł i z wszystkimi Twoimi wymaganiami będzie ciężko.

 

1. prohost.pl

2. dhosting.pl - trochę ponad Twój budżet, ale za to maszyny z najniższym loadem jaki widziałem na shared.

 

Obydwie firmy spełniają Twoje wymagania co do wydajności środowiska (serwery w Polsce i niskie loady) i szybkiego i dobrego supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy MasterNET.pl z czteroletnim doświadczeniem na rynku usług hostingowym.

Wszystkie warunki spełnione.

 

Dodatkowo zupełnie bez żadnych zobowiązań do każdego serwera wirtualnego dodajemy gratis krajową domenę.

 

Zapraszamy do bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bierz prohost.pl !!! nie zawiedziesz się :)

 

albo :

 

proste.pl

 

też na pewno będziesz w 100 % zadowolony :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powalone ? Wypraszam sobie jeśli ktoś nie potrafi zaeksportować prawidłowo swojej bazy lub skonfigurować kodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powalone ? Wypraszam sobie jeśli ktoś nie potrafi zaeksportować prawidłowo swojej bazy lub skonfigurować kodowania.

 

hehe... hekko się zbulwersował ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powalone ? Wypraszam sobie jeśli ktoś nie potrafi zaeksportować prawidłowo swojej bazy lub skonfigurować kodowania.

 

Pisałem do hekko z tym problemem. Moge

Was pochwalić za szybkie odpowiedzi:)ustawione kodowanie mialem na latin2 wiec powinno byc dobrze. Jedyne co mi zaproponowano to wklejanie do kazdego skryptu zapytania wywolujacego latin2. Chyba nie o to chodzi, w innych firmach nie miałem problemu z tymi ustawieniami. Być może się nie znam, ale rozwiązanie podane przez Hekko nie usatysfakcjonowało mnie:P

ps. Hekko nie denerwuj się;) to tylko moja nic nieznacząca opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dobrze ten przypadek bo wiele ich nie ma na szczęście, hmm to było najprostsze rozwiązanie dla tego skryptu który miał 5 linijek.. Oczywiście przy tej konfiguracji bazy którą miałeś ustawioną. Przy okazji nie wklejasz tego do każdego skryptu tylko w configu po połączeniu z bazą raz i to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając dostęp do starego oraz nowego serwera co to za problem przekonwertować odpowiednio bazę danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale do tego trzeba troszkę chęci/umiejętności/dobrej woli... a po co skoro można napisać, że hosting powalony... ;)

 

Przepraszam bardzo od podsunięcia takich rozwiązań jest BOK. Wystarczy troche chęci. Kogo mam prosić o pomoc jak nie ich? Mam prawo być niezadowolny z pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.firehost.pl pakiet small spokojnie wystarczy, do tego domena regionalna gratis (promocja na allegro)

 

allegro.pl/item296242271_2_120gb_firehost_pl_domena_waw_gratis_fv.html

 

albo bez domeny:

 

allegro.pl/item296498334_7_252gb_firehost_pl_lap_okazje_polska_rok.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetestuje;-) a na Ciebie jeszcze trafie w ciągu tych dwóch tygodni nic sie nie martw:P

 

;) no na pewno, w niedziele już jestem.

co do domen, nie dopisałem, chodziło mi o domeny: pl, funkcjonalne, globalne, eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no na pewno, w niedziele już jestem.

co do domen, nie dopisałem, chodziło mi o domeny: pl, funkcjonalne, globalne, eu.

tylko sie nie obijaj i szybko odpowiadaj na maile:P no i miej cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://szybki-serwer.pl/index.php?page=plans&plan=15

 

spróbuj tego, bezpłatnie 2 tygodnie, możesz po testować i po marudzić obsłudze - najlepiej jutro bo mnie nie ma;)

domena do tego konta jest gratis.

Pewnie skończy się na tym, że się czepiam jako konkurencja ale z tego co wyżej napisałeś można jasno wnioskować, iż interesem zajmuje się tylko jedna osoba czyli Ty?

Taka działalność na dłuższą metę jedna osoba nie będzie w stanie prowadzić. (sprawdzone w praktyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o neteasy.pl? ma ktoś doświadczenia z tą firmą? wiem tylko że mają serwery w luxenburgu...czyli nie za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o neteasy.pl? ma ktoś doświadczenia z tą firmą? wiem tylko że mają serwery w luxenburgu...czyli nie za dobrze...
Jestem po testach i przyznam iz obsluga jest na wysokim poziomie. Co do dzialania serwera, takze nie mam zastrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie skończy się na tym, że się czepiam jako konkurencja ale z tego co wyżej napisałeś można jasno wnioskować, iż interesem zajmuje się tylko jedna osoba czyli Ty?

Taka działalność na dłuższą metę jedna osoba nie będzie w stanie prowadzić. (sprawdzone w praktyce)

 

Witam Adrian,

czytam i czytam i nie wiem skąd ten wniosek, jedna osoba to do budki z owocami za mało,

to jest fizycznie i psychicznie nie możliwe do wykonania, kilkanaście godzin dziennie 365 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. chwalone jest progreso ale juz mi 3 dni nie odpisali na maila, wiec coś ich obsługa szwankuje:P

Insane też odpisuje raz na dzien albo dwa...

Albo pytanie było bardzo nietypowe albo miałeś pecha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×