Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bpm

[opinie] foxnet.pl

Polecane posty

TOTALNA BEZNADZIEJA !!!

częsciej nie działa niż działa !!!!!

nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Co myślicie o tej firmie?? Zadziwia mnie ich oferta. Nie widze w niej biznesu :| no chyba ze serwer ma tzw. nielimitowany transfer ale wtedy przy wiekszym obciążeniu i tak sie zapcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foxnet to najgorszy host z jakim mialem do czynienia, ukrywają sie też pod nazwą toxic.pl, kupiłem u nich kiedys serwa, co chwile sie wieszał, w koncu postanowili zmienić serwer, zamiast zrobić wszystko zeby dzialalo szybciej dokupili jeszcze kilka dysków, zeby sie jeszcze bardziej zapchac, a na koniec powiedzieli mi zeby zmiatał z ich hosta bo moje skrypty zamulaja procesor, na szczescie oddali przynajmniej czesc kasy, co do ich oferty, 12gb transferu na miesiąc(kupowalem na allegro) to wyszło na to ze nie da sie wykorzysac z tego nawet 1GB, ogólnie do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z calego serca nie polecam tego syfu... niemozna tego nazwac hostingiem.

Niebede pisac o odpowiedizach w razie problemow.. bo zazwyczaj przysylaja oferte ze za 5zł dostaniesz 500mb gratis itp itp... Dam tylko to:

 

toxic6bz.jpg

 

dane wymazalem bo jeszcze mi pliki na koncie skasuja. Pozdrawiam i odradzam toxic.pl[/img]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z negatywnymi opiniami na temat foxnet.pl.

Kupilem roczny hosting na allegro pod domena toxic.pl

Przez pierwsze 2-3 miesiace nie bylo problemow, pozniej czesto niedzialajacy serwer, problemy z obsluga PHP i MySQL.

Okolo 2 miesiace temu zostal mi wylaczony panel Fantastico pomimo faktu, ze mam go oplaconego na cale 12 miesiecy. Kolejna sprawa to dziwne zachowywanie sie serwera php. Jesli chce zainstalowac skrypt php to musze go zauploadowac na serwer, sprobowac uruchomic - pojawi sie komunikat "Internal Server Error" i po 2-3 dniach MOZE (podkreslam ze moze) skrypt zacznei dzialac. Zdecydowanie niepolecam kupowania u tych oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ciekawostka.

 

W (podobno) poważnym piśmie zobaczyłem reklamówkę foxnetu. Było to o tyle dziwne, że informacja została umieszczona w bezpłatnej częsci zwanej "informator rynku internetowego". Piszę podobno dlatego, że był to mój pierwszy i póki co ostani egzemplarz tej gazety. Wcześniej nawet nie zaglądałem do środka, nie mówiąc o tym, że nie widziałem jej na pólkach...

Inną sprawą, że koło foxnetu były poważne firmy jak etap, helion czy domain maker.

Sami zobaczcie: http://www.mi.com.pl/iri.php?dz=7

oraz http://www.mi.com.pl/iri.php?id=67&z=1

Na www to jeszcze nic strasznego, ale to samo w druku przyprawia o mdłości.

 

Wysłany Sro Paź 26, 2005 01:55:

 

Dobra. Musiałem nieco odkurzyć temat i znalazłem różnego rodzaju ciekawostki na hdd. Przykładowo: http://img331.imageshack.us/my.php?image=foxnet7fn.jpg

Z kategorii ciekawostek dodam także, że na serwerze roi sie od niebezpiecznych skryptów, które bardzo zagrażają klientom, więc powierzanie foxnetowi jakichkolwiek ważniejszych danych niż strona domowa to istne samobójstwo. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem zakladac nowy temat o foxnecie ale skoro jest wypowiem sie tutaj

mam u nich konto od 27 lutego tego roku

na poczatku bylo to "toxic.pl"

przez pierwszy tydzien bylo dobrze pozniej natomiast server padal

po ok 2 miesiacach server wysypal sie na tydzien, na maile nie odpowiadali

przez krotki czas okres problemow nie bylo

dostalem na maila oferte o powiekszeniu miejsca, skorzystalem

przez ok miesiac niemogli mi powiekszyc konta a jak to zrobili to nagle wysypaly sie bazy mysql i oni NIESTETY nie zrobili backupu

powiedzialem im ze podam ich do sadu co zadzialalo smiesznie gdyz w ramach rekompensaty dali mi starsze backupy i pakiet FANTASTICO za bagatela 10zl

rozbawiony ta sytuacja postanowilem zainstalowac sobie jportala na moim super serverze, co sie okazalo ? cos naknocili i niemoglem zainstalowac jportala

wyslalem maila ze to zart w odpowiedzi napisali ze mam uzyc oprogramowania mamby albo czegos innego

po blisko 1,5 miesiaca nierobilem nic az w koncu cos mnie podkusilo i zainstalowalem jportka

o dziwo udalo sie ale przygod nie koniec

po swiezym zrobieniu strony i w dzien otwarcia foxnet mialo jakies prace i co zniknely bazy danych mysql

baz niemam do dzis .... ale rozmawialem tzn papiez foxnetu raczyl pojawic sie na gg i odezwal sie

nawrzucalem mu zdrowo (nie bluzgajac tylko punktujac ich beznadziejny hosting) w odpowiedzi otrzymalem ze mam miesiac hostingu za darmo

jak sie pozniej okazalo oczywiscie niemam ale szczegol

kilka dni temu chcialem zwiekszyc transfer bo z niewiadomych przyczyn zjadlo mi 14gb w 2 tygodnie

no coz po rozmowach z administratorami uzyskalem odpowiedz ze moge doplacac 140 zl co roku czyli moj abonament wynosilby 300 zl i mialbym server o parametrach 550mb na chyba 25gb transferu

po wysmianiu firmy foxnet powiedzialem ze ide do konkurencji w odpowiedzi utrzymalem "powodzenia" co rowniez bardzo mnie rozbawilo

 

Oswiadczam ze nie jestem zrzeszony z zadna z firm hostingowych

Szczerze odradzam kazdemu hosting firmy foxnet.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z jaką pieczątka wystawiają faktury...

To nie jest najważniejsze - ważne, aby był stosowny zapis w rodzaju prowadzonej działalności. Podstawową działalnością mogą być np. loty wycieczkowe w Kosmos. Jeżeli dodatkowa, czy jak kto woli rozszerzona działalność zawiera wpis np. "pozostała działalność związana z informatyką" to już jest sprawa jasna.

 

Jeżeli to coś dla Was znaczy to powiem, że w tym Temacie możecie jedynie odnosić się do jakości świadczonych przez foxnet.pl usług, które jak czytam na różnych Forach nigdy nie były górnych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co za gowniany serwer, Co za badziewna firemka z Suchego Lasu. Kupuja resellera i nie maja nad tym wszystkim kontroli. Napakowali mnostwo kont na jeden serwer i co chwila cos lezy, a to mysql a to apache, to znowu strony laduja sie koszmarnie wolno, to innym razem lezy i zdycha przez kilka godzin a w tym czasie nikt nie raczy odebrac telefonu, ani odpowiedziec na maila co sie dzieje. Po prostu udaja ze ich nie ma! Nie, nie, juz nigdy wiecej stycznosci z tymi pseudo specjalistami od hostingu. Nie polecam nikomu! Stracilem pare groszy, ale nerwow duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Dnia 2006.03.31 dobiega końca okres rozliczeniowy Państwa serwera "**********" a w związku z tym również zakończenie trwania umowy.

Informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani przedłużenien umowy na Państwa serwer i chcielibyśmy zakończyć współpracę już dnia 2006.01.31 oczywiście zwracając nadpłacone pieniądze.

Powołując się na nasz regulamin nie będziemy tłumaczyć naszej decyzji:

 

f.) Foxnet.pl zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy w trakcie jej trwania bez podania przyczyny. Foxnet.pl zobowiązuje się w takim przypadku do zwrotu nadpłaconej kwoty.

 

W związku z powyższym, informujemy, że konto będzie aktywne do dnia 2006.01.31, a dnia 2006.02.01 zostanie skasowane. Proszę do tego czasu skopiować sobie zawartość konta, jeżeli uznają Państwo za ważną.

 

Proszę również o numer konta bankowego na jaki mamy przelać kwotę nadpłaconą (6,66zł).  

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że również dla Państwa była ona owocna

Pozdrawiamy - S.I.N. Grupa-Foxnet

 

Coś takiego dziś dostał moj kolega? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Dnia 2006.03.31 dobiega końca okres rozliczeniowy Państwa serwera "**********" a w związku z tym również zakończenie trwania umowy.

Informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani przedłużenien umowy na Państwa serwer i chcielibyśmy zakończyć współpracę już dnia 2006.01.31 oczywiście zwracając nadpłacone pieniądze.

Powołując się na nasz regulamin nie będziemy tłumaczyć naszej decyzji:

 

f.) Foxnet.pl zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy w trakcie jej trwania bez podania przyczyny. Foxnet.pl zobowiązuje się w takim przypadku do zwrotu nadpłaconej kwoty.

 

W związku z powyższym, informujemy, że konto będzie aktywne do dnia 2006.01.31, a dnia 2006.02.01 zostanie skasowane. Proszę do tego czasu skopiować sobie zawartość konta, jeżeli uznają Państwo za ważną.

 

Proszę również o numer konta bankowego na jaki mamy przelać kwotę nadpłaconą (6,66zł).  

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że również dla Państwa była ona owocna

Pozdrawiamy - S.I.N. Grupa-Foxnet

 

Coś takiego dziś dostał moj kolega? ;)

 

 

Ja też dostalem taki liścik.... ale tydzień wcześniej przeniosłem się do nazwa.pl :-}

 

To moje:

Witam !

Dnia 2005.12.29 dobiega końca ukres rozliczeniowy Państwa serwera "******.foxnet.pl" a w związku z tym również zakończenie trwania umowy. W związku z powyższym, informujemy, że konto będzie aktywne do dnia 2005.12.29, a dnia 2005.12.30 zostanie skasowane. Proszę do tego czasu skopiować sobie zawartość konta, jeżeli uznają Państwo za ważną.

 

Informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani przedłużenien umowy na Państwa serwer.

Powołując się na nasz regulamin nie będziemy tłumaczyć naszej decyzji:

 

"f.) Foxnet.pl zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy bez podania przyczyny."

 

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że również dla Państwa była ona owocna

Pozdrawiamy - S.I.N. Grupa-Foxnet

Oczywiscie zapomnieli dodac 3 mies. dodatkowej katorgi uzywania tego hostingu po jakims padzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto od kilku miesięcy. Strona raz ladowala się noramlnie raz bardzo wolno. Często zdarza się że konto przez chwile nie działa wcale.

na emaile czasem odpowiadaja ale czesciej nie. na pytanie dlaczego strona tak koszmarnie dziala dowiedzialem sie ze wlasnie sa w trakcie przenoszenia na inny serwer - ale z czasem nie wiele to zmienilo. zaczalem szukac w necie wiecej o foxnet i znalazlem na roznych forach ze te konta od ladnych kilku miesiecy przenosza na lepsze serwery.

wyglada na to ze to zwykla wymówka na to ze konta slabo dzialają.

 

aktualnie moja strona nie działa już od kilku dni. zauważyłem ze strony innych klientów foxnet działają. dostałem informację że na serwerownię w której mają jeden z serwerów był napad. ;-) chciałem zeby wiec przeniesli mi na ten działający serwer jednak nie dostałem już odpowiedzi. dla mnie nie działające konto było szczególnie dotkliwe ponieważ miałem wykupione reklamy w różnych serwisach a strona najzwyczajniej w swiecie nie ladowała sie. straciłem również pozycję w google.

 

 

o foxnet jest tez wątek na forum: http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=44556&start=20

opinie oczywiscie w większości negatywne

 

na allegro foxnet ma duzo pozytywów ale obawiam sie ze ludzie wystawiaja komentarz zaraz po zalożeniu im konta, zanim zdążą się przekonać co za badziewie kupili, no a później już nie mają możliwości wystawić komantarza.

przestrzegam innych jesli konto ma służyć tylko do jakis malych testów strony to jeszcze z trudem konto u nich ujdzie, jeśli jednak Wasza strona ma być odwiedzana to nie polecam, bo często nie będzie działać.

na Allegro jest wiele lepszych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja mam konto juz 2gi rok i rowniez chce sie wypowiedziec.

Czeste awarie serwera, problemy z mailami.. a ostatnia awaria trwa juz kilka dni, do dzis nic z tym nie zrobili... druga sprawa utrudniony kontakt, na stronie nie ma zadnego nr tel., na gg nikt nie odpowiada, na maile rowniez, rezygnuje z ich uslug , szukam innego serwera bo awarie sa zbyt czeste

Tak jak koledze spyderman zalezy mi na dzialajacej witrynie..malo tego witrynach, na moim koncie "dziala" kilka stron www, sklep internetowy ponadto sa tam zdjecia wykozystane na aukcjach allegro..

I kto mi teraz odda stracone pieniadze??

 

------------

pojawil sie pierwszy negatywny komentarz na karcie Grupy_Foxnet :wink:

 

"W pełni zasłużony negatyw. Serwer nie działa już około tygodnia. Poprosiłem o zwrot kasy za niewykorzystany okres (zg. z ich regulaminem). Kasy i odpowiedzi brak. Serwery wogle bardzo awaryjne. Niski up-time. Po więcej szczeg. zapraszam na @"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chwili obecnej niestety nie ma możliwości sciągnięcia danych z wyłączonych serwerów i nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy nastąpi włączenie tych serwerów.
Adminie Foxnet.pl, ci z którymi mieliście podpisane umowy abonenckie, powinni wystąpić na drogę prawną, gdyż takie podejście do sprawy jest karygodne - nic nie dzieje się bez przyczyny(!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adminie Foxnet.pl, ci z którymi mieliście podpisane umowy abonenckie, powinni wystąpić na drogę prawną, gdyż takie podejście do sprawy jest karygodne - nic nie dzieje się bez przyczyny(!).

To już raczej zależy od treści tej umowy (pod warunkiem oczywiście, że wykupią nowy serwer i założą na nim konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w treści umowy abonenckiej lub regulaminie świadczenia usług, będącym integralną częścią umowy są jakieś zapisy odnośnie świadczenia usługi, a przyjmując, że była to umowa poprawnie sporządzona był tam zapewne zapis mniej więcej taki:

pod warunkiem oczywiście, że wykupią nowy serwer i założą na nim konta
A z czego? - skoro sami nie wiedzą, czy odzyskają dane... Admin foxnet.pl powinien zrobić wszystko, aby dogadać się w sprawie odblokowania jego serwerów. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... miałem niestety nieprzyjemność posiadania konta w "firmie" foxnet .... moja przygoda z tą psełdo firmą skończyła sie DZIS oddaniem pieniędzy przez tą firme, niestety nie obyło sie bez wizyty w siedzibie tej firmy, telefon oczywiście głuchy .. a że daleko nie miałem to w samochód .. i po krótkiej rozmowie ... kasa na koncie ...

 

ps. firma chyba jednoosobowa .... z tego co zauważyłem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj w treści umowy abonenckiej lub regulaminie świadczenia usług, będącym integralną częścią umowy są jakieś zapisy odnośnie świadczenia usługi

Wątpię, żeby w umowie dawali gwarancję zwrotu pieniędzy po kilku dniach niedziałania, albo gwarancję backupu. Przypuszczam natomiast, że mają punkt o tym, że nie odpowiadają za przerwy w świadczeniu usług wynikające z działań osób trzecich (lub podobny).

 

A z czego? - skoro sami nie wiedzą, czy odzyskają dane... Admin foxnet.pl powinien zrobić wszystko, aby dogadać się w sprawie odblokowania jego serwerów. Brak słów...

Jasne, że powinien, jasne, że brak słów. Twierdze wyłącznie, że odzyskanie pieniędzy na drodze sądowej przy założeniu, że admin założy wreszcie konta na nowym serwerze (i przedłuży odpowiednio opłacony okres) nie jest raczej możliwe, a jeśli już, to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie na http://foxnet.pl

Foxnet.pl - Informacja Techniczna

 

Informujemy, że przez zwykły brak profezjonalizmu oraz złodziejstwo serwerowni obsługującej nasze serwery "http://www.server4you.de" doprowadził do poniższej sytuacji:

 

Serwerownia w której dzierżawiliśmy serwery http://www.server4you.de poprostu nas okradła i oszukała. Pewnego dnia pracownicy tej serwerowni stwierdzili, że z dotąd niewyjaśnionych nam powodów zablokują dwa serwery (host4 i host5) i do tej pory nie chcą ich włączyć z powrotem. Pierwszy raz się z czymś takim spotkaliśmy, a na codzienne telefony odpowiadają, że właśnie włączają co jak widać jest nie prawdą...

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy i kiedy serwery host4 i host5 będą czynny ponieważ nie jest to zależne od nas i jesteśmy w tej kwesti zdani na serwerownię która nas oszukała.

Nie czekając aż panowie z "server4you" otrzeźwieją postanowiliśmy zmienić serwerownię na serwerownię mającą swój oddział w Polsce aby zapobieć takim przypadkom w przyszłości. Pierwszy serwer zostanie postawiony w środę wieczorem/czwartek rano i tego też dnia zaczną być aktywowane nowe konta dla użytkowników dotychczasowego host4 i host5. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Państwu założenie całkowicie nowego konta na innym serwerze oraz dodatkowo w ramach rekompensaty proponujemy z naszej strony dwa miesiące dodatkowego darmowego utrzymania Państwa konta u nas. Informujemy również, że jeśli zostanie włączony serwer (host4 i host5) to dostaną państwo oczywiście dostęp do swojego starego konta i będą mogli Państwo pobrać swoje wczesniejsze dane z serwera. W chwili obecnej niestety nie ma możliwości sciągnięcia danych z wyłączonych serwerów i nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy nastąpi włączenie tych serwerów.

 

W związku z powyższą informacją, prosimy wszystkich klientów korzystających z dotychczasowego serwera host4 oraz host5 o pilny kontakt mailowy foxnet@ny.pl z informacją w postaci:

- adres strony

- login

- hasło

- email

 

Maile z taką treścią będą jako pierwsze obsługiwane i zakładane nowe konta.

Pozdrawiamy i przepraszamy za zaistniałe zamieszanie - Foxnet.pl

 

 

Informacja dodana dnia: 17.02.2006

Informujemy, że udało nam się dostac do starego serwera host4 i w chwili obecnej wszystkie konta wraz z nieutraconymi danymi, które znajdowały się na host4 są przenoszone na nowe serwer. Na wszystkie zaległe maile odpowiemy dzisiaj wieczorem.

 

Chyba wreszcie ktoś się tym zajął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na host5... chcialabym skopiowac sobie chociaz bazy... :/

 

zrezygnowalam z foxnet ale nie oddali mi kasy jaka wydalam na konto..

zamiast 120zl dostalam 40... ZART!!

 

PS. Ktos widzial ich konto ? -> klik

 

Wreszcie posypaly sie negatywy!! :)

 

tymczasem wykupilam juz hosting w i365.pl i smiga az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście może że od jakiś 18 h serwery foxnet nie działają, tak samo jak ich strona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×