Skocz do zawartości
jamesbond

Problem Z Forum

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Co do "skocz do" sprawdzę.

 

Jeśli chodzi o to, że przestało przenosić do ostatniego to polecam klikać w kwadracik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwadracik?

Chyba zdecydowana większość osób zawsze klika na sam link nawet z odruchu a nie w kwadraciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwadracik?

Chyba zdecydowana większość osób zawsze klika na sam link nawet z odruchu a nie w kwadraciki :)

 

Przecież od zawsze w IPB klikając w nazwę tematu przenosi do pierwszego postu, klikając w kwadracik do ostatniego nieprzeczytanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Na głównej przenosiło do ostatnio nieprzeczytanego ale już nie przenosi :)

 

W wynikach wyszukiwania (np. Zobacz nowe posty) od zawsze trzeba klikać w kwadracik bądź po prawej w "ostatni post" z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wytłumaczcie dokładnie gdzie tak jest bo może coś zrobiłem nie tak jak chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikając na stronie głównej w link do tematu w którym mamy jeszcze nie przeczytane posty zawsze przenosiło do ostatniego postu, a teraz na początek tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Klikając na stronie głównej w link do tematu w którym mamy jeszcze nie przeczytane posty zawsze przenosiło do ostatniego postu, a teraz na początek tematu.

Jeśli tylko w tym miejscu to tak, zgadza się nastąpiła zmiana. Żeby nie zanudzać musiałem to zrobić w nadziei na przyciągnięcie ruchu z wyszukiwarek.

 

Obok linku na głównej stronie jest kwadracik, który również przenosi do ostatniego postu.

 

Liczę na wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak trzeba będzie to przywrócę. Jak sami zauważyliście ruch na forum jaki jest taki jest. Jedną z jego przyczyn okazało się przejście na ipb, wtedy ruch spadł o 70% (rok temu). Tylko dzięki stałym użytkownikom wszystko się trzyma.

 

Wracając do problemu, nie wiedziałem że spowoduje to takie problemy. Osobiście nigdy nie klikam tematów na głównej stronie tylko używam opcji "Zobacz nowe posty", ręcznie nie jestem w stanie śledzić nowych odpowiedzi i tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla userów to problem.

 

Co do skryptu ja też zwróciłem u siebie uwagę na słaby silnik ipb pod kątem SEO i generowania ruchu.

 

O wiele lepiej sprawdza się SMG a z płatnych vB i http://www.woltlab.de czy też mógłbyś "zaszaleć" i postawić na phpbb3. Podsumowując wszystko jest lepsze od ipb jeśli chodzi o generowanie i przyciąganie ruchu.

 

Ja bym na Twoim miejscu bardzo poważnie pomyślał o zmianie skryptu bo ipb pomijając kwestie seo jest "passe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

No właśnie to są ostatnie próby (trochę desperackie) inne to mapa na dole i linki nofollow (ale to już nie przeszkadza w użytkowaniu).

 

Co do passe to co jest teraz trendy, foxy czy jak to sie teraz mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

bez przesady. od zawsze w IPB sie klikalo w "kwadraciki" :D to żaden problem, kwestia przyzwyczajenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Słyszałem że BB3 jest bardzo przyjemne,osobiście nie miałem okazji używać.! O którym mówi BOSS

 

Jeżeli będzie decyzja o przejściu to chętnie dołożę swoje trzy gorsze w razie potrzeby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja zawsze, od razu klikam "zobacz nowe posty".. i nie wiem nawet o co chodzi z tymi "kwadracikami" hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze, od razu klikam "zobacz nowe posty".. i nie wiem nawet o co chodzi z tymi "kwadracikami" hehe..

Ja również nie rozumiem może ktoś łaskawy wyjaśni pojęcie kwadracik* ?

 

A taka propozycja że może by wht dac na http://www.woltlab.de/ ,a o ile się da licencje IPB przenieśc na rootforum ;] ? Co o tym myślicie i przy okazji zebrało by się grupkę zapeleńców którzy pomogli by "rozkręcic" rootforum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na kwadracik zawsze klikalem...

 

jesli chodzi o nieprzeczytane posty to najlepsza ich obsluge ma by przemo :]

(wiem zaraz zsotane ukamieniowany :D )

 

wczoraj zaliczylem przejscie z by przemo na phpbb3 na dosc duzym forum

sa dosc duze problemy z przestawieniem sie i dostosowaniem nowego forum ale zapowiada sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wolałbym nie zmieniać skryptu ze względu na to, że modne teraz jest phpbb3 czy BB3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem o tym skrypcie niemieckim, w Polsce są może 2-3 fora na tym skrypcie więc "modne" na pewno nie jest (trzeba je spolszczyć) :D

 

Jest perspektywiczne zarówno ze względu i na kod (najnowsze rozwiązania, automatyczna samoaktualizacja z serwerem centralnym itd. itp.) i na obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze rozwiązania
Co znaczy najnowsze rozwiazania?

 

automatyczna samoaktualizacja z serwerem centralnym
To ma byc zaleta? Chyba zartujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×