Skocz do zawartości

Polecane posty

Co do ATM. Miesiac temu dostalem od nich oferte handlowa, w ktorej jako adres siedziby podawali Altusa.

 

Wiem juz wiecej :-). Podobno w polowie stycznia ruszaja z nowym data center w Altusie. Podobno ma byc przyzwoita jakosc.

 

Wiecej szczegolow bede znac, jak tylko po swietach skontaktuje sie ze swoim handlowcem ATM.

Ogolnie brzmi ciekawie, chetnie rozwaze, szczegolnie, ze 300 metrow od tego miejsca mamy biura ;-). Ale przyznam, ze warunki musialyby byc bardzo rewelacyjne, abym zrezygnowal z wariantu warszawskiego.

 

Na dzis sa juz w Altusie, maja tam wezel AC-X.

 

PS. Ptaszki swiergotaja na usenecie, ze jedna z firm udzielajacych sie na tym forum rozwaza ulokowanie sie w tym miejscu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

od jakiegoś czasu czytam to forum dzieki któremu wybrałem aktualnie mojego dostawcę hostingu,

dzis zdecydowałem się podzielić ze swoją negatywną opinią o firmie livenet

 

posiadałem konta na serw.3 na szczęscie płatne miesięcznie

jedno zlikwidowałem wcześniej z powodu rozwoju serwisu do innego operatora

drugie pozostało

 

zaczęło się kilka miesięcy temu od błahostek jakim było brak odpowiedzi na zapytania wysyłane mailem do BOK oraz ADM, oraz odpowiedzi telefoniczne - sprawa w trakcie wyjaśniania.

Głównie chodziło o dostarczanie poczty do innych usługodawców onet , wp , niektóre prywatne domeny nie mogłem wysłac wiadomości do tych usługodawców [początkowo przychodziły informacje zwrotne potem żadnych zwrotów] po informacjach umieszczonych na www.forum.livenet.pl słyszelismy [nie tylko u mnie ten problem występował] od administratora SOA#1 "u mnie działa"

oczywiśnie nie był to sugerowany bład programu pocztowego przez administratora bdyż przes WWw równiez wielokrotnie wiadomości nie docierały mimo wielu testów na kilka @ u różnych dostawców

 

po kilku miesięcznej walce odpuściłem. [konto opłacane regularnie]

 

Dziś spróbowałem zalogować sie na forum gdzie posiadałem nick pod którym pisałem, a tu czeka na mnie niespodzianka

brak tematów [bo było ich conajmniej 2 ] związanych z dostarczaniem poczty brak mojego nicka w liście użytkowników brak możliwości ponownego zarejestrowania pod innymi danymi z tego samego IP czyli BAN na IP mimo braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony administratora o złamaniu któregokolwiek pinkutu regulaminu forum [oczywiście wszystkie posty były pisane zgodnie z prawdą bez szkalowania kogokolwiek inie łamały reg.]

dziś pisząc na GG [dostepny] przeczytałem o 17.55 tylko "słucham" i po opisaniu problemu brak odpowiedzi - którego oczywiście się spodziewałem - tak wiem stan "dostępny" na gg nie oznacza siedzienia przy konsoli i odpowiadania na kolejne bzdetne pytania sfrustrowanego użytkownika.

szkoda że po raz kolejny "Polska firma" potwierdza regółę że lepiej liczyć na firmy zagraniaczne bo kontakt z bok jest natychmiastowy i rzeczowy.

oczywiście konto nadal jest opłacone ale po dzisiejszej stuacji na pewno nie przedłużę obecności w firmi która mnie nie szanuje i nie realuzuje opłacanych przeze mnie usług.

 

remigiusz romaniuk - były klient rzeczonej "firemki"

kontakt do mnie remigiuszromaniuk@op.pl

zapraszam celem potwierdzenia informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że po raz kolejny "Polska firma" potwierdza regółę że lepiej liczyć na firmy zagraniaczne bo kontakt z bok jest natychmiastowy i rzeczowy.

 

 

no tego bym nie potwierdził ..... spójrz na molochy w .de :P nawet hosteurope.de mi dwa razy nie odpowiedział na jedno pytanie ... jakoś 4 miesiące temu... nawet już nie pamiętam jakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wypraszam sobie po angielsku też szybko i sprawnie odpisujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś pewnie po angielsku dlatego nie odpowiedzieli. Napisz tak do polskiej firmy raz po angielsku. Pewnie potraktują to jako spam :P.

 

 

hmm... a pisali na forum, że he odpisuje sprawnie na maile po ang... oszuści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pisał?? :P Jarek musisz ładnie po niemiecku to od razu odp. dostaniesz :P

 

Kisiek- po niemiecku odpisujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku trochę dłużej nam to zajmie ale po angielsku odpisze najszybciej jak sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po niemiecku trochę dłużej nam to zajmie ale po angielsku odpisze najszybciej jak sie da :P

 

Oj kisiek - niemiecki techniczny w tych sprawach jest bardzo ciężki :P

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dłużej zajmie prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dłużej zajmie prawda ?

 

Potwierdzam :P

Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guten Tag

 

;] Jak będę miał troszkę czasu to Kisiek zobaczymy jak tam z Twoim "Deutsche"

 

Auf Wieder Sehen Herr Tomasz Kisielewski

 

;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat braku dostarczania poczty przez Livenet

tak jak pisałem w poście 54 tego wątku

 

nie tylko ja miałem problemy z pocztą które widzę wracają

zamieszczam tą informację ku przestrodze kolejnym klientom

zaznaczę również ponownie iż nie była to wina ustawień programu czy konta tylko administratora serwisów u mnie działało wszystko poprawnie i działa nadal u innego usługodawcy, jak widzę problemu firma Livenet nadal nie rozwiązała a kasowanie nieprzychylnych postów na forum nic nie dało bo problem występuje nadal.

 

 

wątek na Forum Livenet:

http://forum.livenet.pl/viewtopic.php?t=21853

poniewaz jest dostępny bez rejestracji pozwoję sobie zacytować

 

Poczta nie dochodzi nigdzie. To pisze w zwrotach :

 

 

host mx.wp.pl [212.77.101.4]: 550 [iP:82.177.192.3] Twoj adres IP znajduje sie na publicznej czarnej liscie - zobacz strone http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=82.177.192.3 oraz http://profil.wp.pl/polityka_antyspamowa.html / your IP address is blacklisted - see http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=82.177.192.3 and http://profil.wp.pl/bulk_email_policy.html

 

pozdrawiam

były klient livenet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj adres IP znajduje sie na publicznej czarnej liscie

your IP address is blacklisted - see

Jesteś zabanowany to co chcesz pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie on jest zbanowany, tylko IP livenetu, a tu ich PRO konfiguracja NS`a

livenet.pl.			 MX	  0 livenet.pl.
livenet.pl.			 NS	  dns1.livenet.pl.
livenet.pl.			 NS	  dns2.livenet.com.pl.
livenet.pl.			 NS	  dns3.livenet.net.pl.
livenet.pl.			 A	   82.177.192.1
dns1.livenet.pl.		A	   82.177.192.4
dns2.livenet.pl.		A	   82.177.192.5
dns3.livenet.pl.		A	   82.177.192.4
dns4.livenet.pl.		A	   82.177.192.5
ftp.livenet.pl.		 CNAME   livenet.pl.
lifting.livenet.pl.	 A	   82.177.192.1
www.lifting.livenet.pl. A	   82.177.192.1
livenet3.livenet.pl.	A	   82.177.192.3
localhost.livenet.pl.   A	   127.0.0.1
mail.livenet.pl.		CNAME   livenet.pl.
ns1.livenet.pl.		 A	   82.177.192.4
ns2.livenet.pl.		 A	   82.177.192.5
ns3.livenet.pl.		 A	   82.177.192.4
ns4.livenet.pl.		 A	   82.177.192.5

 

więc chyba ktoś miło wysyła sobie od nich spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie on jest zbanowany, tylko IP livenetu, a tu ich PRO konfiguracja NS`a

 

JA tam bym uważał z upublicznianiem konfiguracji strefy. Jakiś koleś w stanach ostatnio wyrok za to dostał, że niby taki z niego haker :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×