Skocz do zawartości
djmcmarco

[awaria 17.12.2007, 18:36] Prohost.pl

Polecane posty

I znowu padła baza :)

 

P.S Tylko mnie zaraz nie linczujcie :) piszę ze względu technicznego dla prohosta :)

 

Wiem - sam restartowałem dlatego padła :) Małe zmiany w konfigu robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zadziała. Korzystamy z czasu w nocy na pewne sprawy.

 

//edit

Już prace zakończone na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Od zmiany serwera mysql wszystko działa jak wyładowanie atmosferyczne(czyt. bardzo szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety usluga Apache na prohost.pl lezy, widze ze stronka nie działa takze przez przy uzyciu proxy, na szczecie pingi odpowiadają, ftp tez działa jak należy wiec czekamy na szybką reakcje ze strony admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety usluga Apache na prohost.pl lezy, widze ze stronka nie działa takze przez przy uzyciu proxy, na szczecie pingi odpowiadają, ftp tez działa jak należy wiec czekamy na szybką reakcje ze strony admina

 

Serwer jest rebootowany po wprowadzeniu zmian w konfiguracji - zaraz powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, wszystko wróciło do normy. Tak jak przy supporcie - błyskawiczna reakcja admina, zmiany konfiguracji zalecałbym przeprowadzać w nieco późniejszej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jakiś chyba był pad wieczorem bo mi nie działał jakieś 15 minut prohost.pl ani iq.pl

(z dialogu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jakiś chyba był pad wieczorem bo mi nie działał jakieś 15 minut prohost.pl ani iq.pl

(z dialogu)

 

Nie odnotował nasz monitoring padu łącza z tpsa i zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odnotował nasz monitoring padu łącza z tpsa i zagranicy.

 

 

pisałem dialog... ;)

Nie mówię, że straciłem miliony... ale taki pad był.. jakieś 10-15 minut. Nie pamiętam dokładnie, ale około 22-23 h.

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ale to chyba padło łacze miedzynarodowe Dialogu Bo np do PL-IX łączyłem się bez problemu. Myślę ze to jednak planowane wyłączenie/modernizacja bo odbyło się tuż po godzinie 24:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ;) Niestety ja wczoraj po wielogodzinnej podróży autem byłem zmęczony i nie sprawdzałem dokładnie.. ale wczoraj nawet jakieś dziwne, rzeczy z dialogiem się działy... taki OT mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 minutowy pad łącza odnotowaliśmy. Nie mam danych jeszcze co było powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując z wieloletniego doświadczenia w korzystaniu z usług hostingowych od nazwa.pl poprzez kei.pl prohost nie wygląda najlepiej - kolejny offline serwera. Jak na renomę i staż najgorszy start (pierwszy miesiąc) jaki zanotowałem. Adminie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącza w cto padły na kilka minut - raczej nie padły a duże straty się pojawiły. Czekam na raport co się stało. Albo jakiś dosik na sieci albo padł jakiś router/switch. Sytuacja jak zawsze szybko opanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje w firmie prohost możliwość zwrotu pieniędzy? Konto jest aktywne od ok. pół miesiąca i opłacone z góry na rok. Pytam na forum bo tu szybciej mogę spodziewać się odpowiedzi a i ta informacja może przydać się innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę się kontaktować z pomocą na prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×