Skocz do zawartości
djmcmarco

[awaria 17.12.2007, 18:36] Prohost.pl

Polecane posty

po problemach po rekompilacji php tym razem padł cały serwer, poczta / ftp nie działa po odczekaniu od nieco ponad 15 minut aby nie było, że narzekam - ten dział służy do informowania

 

Mimo wszystko uważam Prohost za najlepszy hosting z jakim miałem do czynienia ze względu na świetny support, dobry kontakt z użytkownikami poprzez informacje via mail i codzienne kopie bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer był rebootowany bo wystąpiła korupcja systemu plików na jednym z kont (na które chcieliśmy odtworzyć backup nie wiedząc, że korupcja tam wystąpiła wymuszając na nas reboot).

 

W nocy będzie przeprowadzana naprawa systemu plików na którym jest to konto (serwer nie będzie wtedy działał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był atak na sieci i wszystko wolniej działało przez kilka minut. W tej chwili atak jest zablokowany więc nie powinno się nic złego dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i leży mysql

 

Strona główna prohost.pl:

 

The system has suffered an unrecoverable database error. Error (if any): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 Please contact us if the problem persists.

 

i coś mojego:

 

B?ad polaczenia z baza danych. Sprobuj ponownie pozniej.

 

Edit:

 

o wskoczyło ale baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo muli, często error 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

 

C:\Documents and Settings\PaTeR>ping prohost.pl

Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta prohost.pl. Sprawdź nazwę i ponów

próbę.

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Moje konto na 86.111.247.16 też leży.

 

EDIT:

Już mi śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, Boże :P. Może powiesz że rebooty muszą być o 3 nad ranem, to tylko restart systemu ile może to trwać? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×