Skocz do zawartości
nvu

Czy Dobra Domena Na Hosting ?

Polecane posty

Bez sensu zaczynałeś dyskusję sam i tak wybrałeś domenę nikt ci nie odpowiedział jaka lepsze można pomyśleć że pisałeś żeby zwrócić uwagę

 

Pozr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, userzy na WHT lubią tylko robić offtopy aby przekonać innych że lepiej nie otwierać firmy (konkurencja rośnie). Jak zadasz pytanie "czy warto kupić konto w insane.pl" to wszyscy dyrektorczy firm odpowiedzą u nas u nas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... jeżeli przed startem nowego hostingu padają pytania typu: jaka domena będzie lepsza na hosting to w ogóle wole nie myśleć jak to będzie wszystko wyglądać w praktyce.

Podpisywanie umów z grafikami, programistami, administratorami... heh już to widzę, raczej z kolegami z osiedla.

Zresztą śmiem twierdzić, iż masz nikłe pojęcie o prowadzeniu tego typu interesu choćby po Twojej aktywności na tym forum oraz pytaniami na forumprawne.org.... (kolejna firma która podpina się pod inną)...

 

Zastanawiają mnie jeszcze ceny jakie będziesz miał - czy to będzie kolejny hosting z najtańszą ofertą na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lesiu DLA TWOJEJ INFORMACJI: jeżeli cię tak bardzo moja firma interesuje spotkajmy się na mieście w warszawie i porozmawiamy. Ja obgaduje twoją firme/strone ? nie !, więc proszę również abyś ty tego też nie robił. Firma będzie zarejestrowana więc jak masz jeszcze jakis problem to pisz postaram się wytłumaczyć. Jeżeli chodzi o ceny to już są tworzone pakiety i napewno nie będą to bardzoo tanie ceny. Dlaczego spytałem o dobrą nazwe dla hostingu ? Chciałem się spytać was długo siedzących w branży o opinie. Niestety nie zwiniemy się pod 3 miesiącach ponieważ budżet który na to mamy gwarantuje nam rok działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

emokidhosting.pl

kidohost.pl

kidattackhost.pl

dlaziomali.pl

zagadajnagghost.pl

robiunasadminza100zeta.pl

kupilemdedykawhetznerze.pl

abackupyrobimynavpswhosteurope.pl

albojaksierozkrecimytowovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@normanos fajne masz domeny, odsprzedaż jedną ?. Powiem tyle domena jest hasło reklamowe również prawodpobnie reklama będzie na WHT, webhelp oraz przemo.org. Myślę że dział może iść do kosza.

Ps. @normanos przeczytaj mój post nad postem linuxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emokidhosting.pl

kidohost.pl

kidattackhost.pl

dlaziomali.pl

zagadajnagghost.pl

robiunasadminza100zeta.pl

kupilemdedykawhetznerze.pl

abackupyrobimynavpswhosteurope.pl

albojaksierozkrecimytowovh.pl

 

Świetne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ziomhost.pl : )

 

ja mam gimnazjum.net, mogę zrobić poddomenę hostink.gimnazjum.net : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

moze nvu.gimnazjum.net ? Pewnie kolejna firma koło której tyle krzyku a potem...a potem kur zapieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pawel_15 Dzieci trolli oraz gimazjalistów proszę o niewypowiadanie się w tym temacie.

@sponsi Ciebie to ignoruje bo ty wszystko piszesz na "nie" idź robić swój serwis ala youtube.com następny powstanie serwis rozrywkowy który będzie miał odwiedzalność 1 uu dziennie.

@gość8 W zupełności się zgadzam domeny wręcz idealne ... Ale nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawodpobnie reklama będzie na WHT, webhelp oraz przemo.org.

 

ooo, spadłem z krzesła, widać, że masz pojęcie o tym co zamierzasz robić :P.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nvu oja, ale ja nie chciałem Cię urazić, to tak dla jaj było.. heh...

 

a mój serwis ma (będzie miał) jeden szkopuł.. niestety nie będę mógł się Wam nim pochwalić, heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, przemyślałem to wszystko na spokojnie. Jeżeli dasz reklame na przemo.org to dzieci kupią u ciebie hosting zrobią ci dobrą opinie i masz piękny start. Potem inni założą konto itp... Żaden stały user nie kupi w nowej firmie konta www, dzieci tak.

@sponsi spoko, ale te komentarze stają się powoli złośliwe, nic nie wiecie a sracie jakby krzaq powstawał. Zobaczycie jak wystartuje wtedy będziecie mogli sobie oceniać narazie buzie na kłudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dasz reklame na przemo.org to dzieci kupią u ciebie hosting zrobią ci dobrą opinie i masz piękny start.
... i zaczną przenosić swoje fora "by przemo" z wszystkimi bajerami.

Mi osobiście jakoś nie specjalnie zależy na takowych Klientach, zresztą widać po samych postach jak to wszystko tam wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci dziećmi, ale poziom dyskusji i wyrafinowanego języka na tamtym forum pozostaje wiele do życzenia :/

 

@nvu - klienci są marudni, więc nic dziwnego, że pojawiło się wiele uwag nt. tego "wielkiego otwarcia" nowego hostingu. Spodziewałeś się, że wszyscy będą Cię chwalić, wynosić nie piedestały i mówić jaki to jesteś BOSSki? Zapomnij :P To Polska - tutaj wszyscy mają zawsze jakieś małe 'ale' do tego co się zrobi :) przywyknij, bo nie pożyjesz długo jako admin, albo w BOK na swoim hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

nvu tak się składa na twoje nieszczęście ze mój nick nie ma nic wspólnego z moim wiekiem i nie wyjeżdzaj mi tu z gimnazjalistami bo gimnazjum juz dawno skończyłem z wynikami bardzo dobrymi ! I trollem to jesteś ty bo ciągle robisz jakieś hostinki a potem wychodzi lipa. O hostingu trzeba mieć pojęcie a z tego co widze to tobie jego tutaj brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×