Skocz do zawartości
Godzio

Dyskusja nt oferty Jor

Polecane posty

A mnie strasznie wkurzają takie promocje. Z jednej strony pisze 93% taniej, ale z drugiej nie jest to ta sama specyfikacja. Gdyby jeszcze to nie przeszkadzało, ale 4 MB baza danych raczej nie pozwala rozwinąć ani portalu ani forum. A niestety wiele osób da się nabrać, często z niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie strasznie wkurzają takie promocje. Z jednej strony pisze 93% taniej, ale z drugiej nie jest to ta sama specyfikacja. Gdyby jeszcze to nie przeszkadzało, ale 4 MB baza danych raczej nie pozwala rozwinąć ani portalu ani forum. A niestety wiele osób da się nabrać, często z niewiedzy.

Marketink. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarketinK to by był jakby dali nielimitowaną pojemność baz danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarketinK to by był jakby dali nielimitowaną pojemność baz danych ;)

Wtedy by nie był marketink tylko 100% hostink. ;)

 

PS. Może jestem niedzisiejszy, ale niespecjalnie podoba mi się pisanie "oszczędzasz XXX zł", gdy okazuje się, że oferowane konto jest np. wykastrowane z baz danych w porównaniu z wyjściowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CYtat z aukcji:

Kolejne konta wystawiane na Allegro będą prawie 2 razy droższe i będą miały 3 razy gorsze parametry

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie brzmi to jak antyreklama... ;)

 

Edit: 21.17.00 CET

Przekroczono limit czasu połączenia. Serwer jor.pl zbyt długo nie odpowiada.

 

To ja podziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jest to na pewno bardzo słaby sposób dystrybucji swoich usług, opis z aukcji jest straszny.

Brakuję Ci pieniędzy na opłacenie maszyny ? Czy prezenty drogie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Czy prezenty drogie ?

 

Nie przesadzaj, jako prezenty dla rodziny wystarcza jakies tam "duze" konta www i mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to na pewno bardzo słaby sposób dystrybucji swoich usług, opis z aukcji jest straszny.

Dlatego nikt nie kupuje.

 

Brakuję Ci pieniędzy na opłacenie maszyny ?

Pewnie - upadamy ;).

 

(głupie pytania - głupie odpowiedzi. Nie wiem kiedy kolega Rusela przestanie pisać bez większego sensu)

 

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie brzmi to jak antyreklama...

Tak ma brzmieć.

 

Może jestem niedzisiejszy, ale niespecjalnie podoba mi się pisanie "oszczędzasz XXX zł", gdy okazuje się, że oferowane konto jest np. wykastrowane z baz danych w porównaniu z wyjściowym.

 

Mimo iż według mnie nie powinienieś co chwilę komentować ofert konkurencji, to tutaj masz rację, dlatego limit zostanie zniesiony - możemy sobie na to pozwolić na tej aukcji, gdyż tak jak było wcześniej wspomniane jest to oferta jednorazowa.

 

 

Przekroczono limit czasu połączenia. Serwer jor.pl zbyt długo nie odpowiada.

Wczoraj pod wieczór wyjątkowo mieliśmy kilka restartów http.

 

 

Pozdrawiam,

Jor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż według mnie nie powinienieś co chwilę komentować ofert konkurencji, to tutaj masz rację, dlatego limit zostanie zniesiony - możemy sobie na to pozwolić na tej aukcji, gdyż tak jak było wcześniej wspomniane jest to oferta jednorazowa.

 

 

masternet tez tak za pierwszym razem pisal TO JEDNORAZOWA AKCJA - JEDYNA TEGO TYPU PROMOCJA itp ;)

potem okazalo sie ze pojawila sie jeszcze jedna aukcja a potem jeszcze kilka kolejnych... w wyniku czego porzucilem u nich moje konto gdyz korzystanie z niego stawalo sie lekko "problematyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bald - problematyczne w pewnym okresie przed instalacją nowego oprogramowanie monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

jor.pl: ojjj kacperek kacperek ( nie pomyliłem chyba imienia ?) ... kiedy Ty dorośniesz ? Już chyba kiedyś to mówiłem ciężko rusela nie znać jeżeli mieszkał kilka bloków dalej. Tak mieszkał! bo już go tu dobry kawał czasu nie ma go tu i zerwał kontakty.

 

Ale z tego co się orientuję to on Ci ustawiał tę jorowska maszynę, jeszcze pamiętam jak za nią płacił bo nie miałeś pieniędzy. A jak startowała ta Twoja "firma" ? Tak nie było żadnej firmy ... tylko Ty i rusel i wasz krzak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patrick.. daj spokój.

Chłopakowi się udało a startował jak większość w tamtym czasie.. bez firmy i z krzakiem - widzisz w tym coś złego ?

Bo ja nie, wiele innych firm hostingowych wtedy korzystało z usług Rusela, nie będę wymieniał konkretnych nazw - ale jest kilka z pierwszej 50 top100 - i co ? Ich serwery są skażone czy jak ?

Nie błysnąłeś w tym momencie intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Większość firm ok 2 lat temu startowało z krzakiem i usługa rusela ?

Dobra nie wnikam bo chyba masz inne fakty ;)

 

Nie chciałem błysnąć intelektem, bo świeci się cały czas bardzo mocnym światłem, aczkolwiek cofnąłem sie w przeszłość by Kacper sobie przypomniał "kolege" rusela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 'wiele innych firm hostingowych wtedy korzystało z usług Rusela' - czytaj uważnie.

Nie zgodzisz się z taką opinią ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrick ee.. daj spokój.. zazdrościsz?

 

wiem, że to temat o ofercie jor ..i trochę podzielam to, co ludzie napisali (o limitowaniu konfiga w porównaniu do zwykłej oferty itp.), oczywiście (?) dla mnie to za tanio (żeby skorzystać - inna sprawa, że hostingu u mnie pod dostatkiem hehe) i mimo wszystko boję się trochę o jor ;) ..ale tak ogólnie, to pozdro i szacun, że jednak "wyszli na ludzi".. i za takich ludzi trzeba trzymać kciuki.. normalnie "Polish Dream", heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż według mnie nie powinienieś co chwilę komentować ofert konkurencji, to tutaj masz rację (...)

Nie komentuje "ofert konkurencji" tylko pewne praktyki "marketingowe" (jeśli uważasz, że jest inaczej, to wskaż taką moją wypowiedź). Ponadto komentuje jako osoba prywatna.

 

Pisanie, że klient kupując konto "oszczędza" podczas gdy konto ma zupełnie inne parametry niż to, w stosunku do którego "oszczędza" to po prostu wprowadzanie klienta w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×