Skocz do zawartości
Taifun

Serwer: Direct Admin, Uczciwy, Bez Kantów

Polecane posty

Witam.

Poszukuję serwera z Direct Adminem. Hosting musi być pewny i mieć dobry kontakt z klientem.

Neteasy juz mam poszukuję czegoś mniejszego. Pow 20GB transfer a ftp miejsce obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Poszukuję serwera z Direct Adminem. Hosting musi być pewny i mieć dobry kontakt z klientem.

Neteasy juz mam poszukuję czegoś mniejszego. Pow 20GB transfer a ftp miejsce obojętne.

 

 

 

To napisz do neteasy o mniejszy pakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i zapomniałem dodać najważniejszego.

Chciałbym też mieć dostęp do darmowych subdomen w prosty sposób jak na linuxpl.com

tzn wpisuje w menu dodaj nową subdomenę z ich puli np. idl.pl i mam ją dla Siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomniałem dodać najważniejszego.

Chciałbym też mieć dostęp do darmowych subdomen w prosty sposób jak na linuxpl.com

tzn wpisuje w menu dodaj nową subdomenę z ich puli np. idl.pl i mam ją dla Siebie.

 

 

To tak wszędzie chyba jest :)

 

Przynajmniej u nas możesz sobie tworzyć dowolną ilość subdomen xx.hekko.pl yy.hekko.pl.

Wkrótce także nowe ciekawe domenki zamiast hekko.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no nie wiem.. najczęściej trzeba poprosić, albo w ogóle nie dają.. w sumie nie dziwię się, heh, bo skoro firma robi poddomeny z loginami userów, to czemu ma rozdawać poddomeny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej u nas możesz sobie tworzyć dowolną ilość subdomen xx.hekko.pl yy.hekko.pl.

Wkrótce także nowe ciekawe domenki zamiast hekko.pl smile.gif

a macie inny adres bo hekko źle mi się kojarzy jak jakaś pralka albo coś. To wy sponsorowaliście Górnika Łęczna w 2 lidze jak grał? Co za nazwa xD hekko :)

ale oferta trzeba przyznać przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie inny adres bo hekko źle mi się kojarzy jak jakaś pralka albo coś. To wy sponsorowaliście Górnika Łęczna w 2 lidze jak grał? Co za nazwa xD hekko :)

ale oferta trzeba przyznać przednia.

 

Nazwa jak każda inna. Jeszcze z pralką nikt nas nie kojarzył ;]

Nikogo nie sponsorowaliśmy :)

 

Mamy obecnie jeszcze w domenie 098.pl do zaoferowania subdomeny użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekko pierze pieniądze i brudne skarpetki i naczynia :)

 

A co też człowiek jestem ;)

 

 

a jak ma się sprawa z zasobami?

5% zasobów dla pojedynczego usera?

Czy to jest zależne od pakietu?

 

To nie bok :) Może przydałoby się taki dział tu założyć :) niech sobie pytają :P

Mamy trochę inaczej to rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy trochę inaczej to rozwiązane.

Z ciekawości -- jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i polecę tutaj firmę ,której oferta jest pod wiadomym adresem ;).

Polecam również zerknąć na moją stopkę - 50% zniżki na każde konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości -- jak?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;)

 

To i polecę tutaj firmę o której oferta jest pod wiadomym adresem :P.

 

Nas polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;)

Zdaje się, że takie informacje powinny być jawne, bo to przecież istotny parametr konta. A po Twojej odpowiedzi można obawiać się, że rozwiązanie to sprowadza się do "jak ktoś naszym zdaniem przeciąża, to rozwiązujemy umowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że takie informacje powinny być jawne, bo to przecież istotny parametr konta. A po Twojej odpowiedzi można obawiać się, że rozwiązanie to sprowadza się do "jak ktoś naszym zdaniem przeciąża, to rozwiązujemy umowę".

 

To się obawiaj dalej. Zapewniam Cię, że tak nie jest. Jeśli jest jawna to dlaczego u Was jej nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się obawiaj dalej. Zapewniam Cię, że tak nie jest.

Więc jak jest?

 

Jeśli jest jawna to dlaczego u Was jej nie ma ?

Przecież jest. Każdy klient może w panelu odczytać ile zasobów zużywa i ile ma (także podczas dwóch tygodni darmowego testu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak jest?

Przecież jest. Każdy klient może w panelu odczytać ile zasobów zużywa i ile ma (także podczas dwóch tygodni darmowego testu).

 

No widzisz, ale przed zamówieniem konta nigdzie takiej informacji nie ma. U nas również w panelu jest aktualne szacowane średnie obciążenie konta obecnie jednodniowe, w przyszłości również większe okresy i historia. Jest to na tyle niedokładne szacowanie, że jest to zaznaczone jako "szacowane".

A jako limit stosujemy limit czasu procesora na proces co w przypadku obciążających skryptów niesie ze sobą błąd aczkolwiek limit jest wyśrubowany na dość 'normalnym' poziomie aby jednorazowe i krótkie obciążenia nie generowały błędów i wszystko chodziło dobrze.

 

Na chwilę obecną pracujemy również nad raportowaniem bezpośrednio do użytkowników korzystających z mysql-a o zapytaniach błędnych i tych co zbyt długo trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ale przed zamówieniem konta nigdzie takiej informacji nie ma.

Bo nic by nie znaczyła. Informacja ta coś mówi klientowi wyłącznie wtedy gdy ten wie ile w rzeczywistości potrzebuje jego serwis, a większość dostawców takich informacji nie podaje, a jeśli podają to i tak nie są to zwykle dane w 100% porównywalne. Zresztą opiszę to szerzej wieczorem, bo teraz brak mi niestety czasu.

 

Wypełnienie formularza zamówienia przecież do niczego nie zobowiązuje, klient otrzymuje konto testowe ważne dwa tygodnie i może zdecydować, czy usługa mu odpowiada. Nie rozumiem więc zupełnie tego zarzutu.

 

U nas również w panelu jest aktualne szacowane średnie obciążenie konta obecnie jednodniowe, w przyszłości również większe okresy i historia. Jest to na tyle niedokładne szacowanie, że jest to zaznaczone jako "szacowane".

Obciążenie cpu/mem generowane przez skrypty można policzyć z niemal 100% dokładnością. Z bazami już gorzej, bo mysql nie daje tu wielu pomocnych narzędzi a wszystko działa z uid bazy. Prawdziwe wyzwanie to szacowanie obciążenia podsystemu dyskowego per user. Co właściwie mierzycie?

 

A jako limit stosujemy limit czasu procesora na proces co w przypadku obciążających skryptów niesie ze sobą błąd aczkolwiek limit jest wyśrubowany na dość 'normalnym' poziomie aby jednorazowe i krótkie obciążenia nie generowały błędów i wszystko chodziło dobrze.

Z mojego doświadczenia skrypty jako takie prawie nigdy nie przeciążają serwera (a jeśli nawet to łatwo to wykryć), prawdziwy problem do zarządzanie obciążeniem baz danych, bo to jest obszar który powoduje najwięcej problemów.

 

Na chwilę obecną pracujemy również nad raportowaniem bezpośrednio do użytkowników korzystających z mysql-a o zapytaniach błędnych i tych co zbyt długo trwają.

Jakiś miesiąc temu napisałem taki daemon. Nawet sam usuwa popsute zapytania z kolejki. Zajęło mi godzinę. Może chcesz kupić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×