Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anshar

Szukam Dobrego Hostingu

Polecane posty

Szukam dobrego hostingu na forum

 

wymagania:

 

- cPanel < bezwzglednie

- min. 40GB na mies. transferu

- 5-10GB hdd

- nielimitowany mysql (w tym wielkosci baz danych), do tego musi byc wmiare szybki, generacja strony ma byc ponizej sekundy a nie 4-30 jak na niektorych hostingach mialem.

- dobre transfery, bo co mi z szybkiej generacji strony jak pozniej ladowac sie bedzie wieki.

- co do reszty to typowy standard co daja inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki budżet?[/url].

 

Moze byc USA, a nawet powinno z racji nisko stojacego dolara. Max 320zl, aktualnie mam za tyle 2 roczny hosting w usa, daja 1000gb transferu, i 20gb hdd. Wszystko u nich fajnie gdyby tylko nie to ze strone mi wlasnie generuje z lekka za dlugo. Normalnie kosztuje u nich taki server 2x wiecej, ale uzylem "kuponu" znizkowego 50% :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc USA, a nawet powinno z racji nisko stojacego dolara. Max 320zl, aktualnie mam za tyle 2 roczny hosting w usa, daja 1000gb transferu, i 20gb hdd. Wszystko u nich fajnie gdyby tylko nie to ze strone mi wlasnie generuje z lekka za dlugo. Normalnie kosztuje u nich taki server 2x wiecej, ale uzylem "kuponu" znizkowego 50% :]

 

W takiej cenie (prawie nic przy tych wymaganiach) nie znajdziesz pewnie nic zadowalającego. Zawsze z czymś będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatecznosci moze byc mniejszy transfer i mniej hdd, ale prioritetem jest wydajnosc serwera. Absolutne minimum 3GB hdd i 100gb tranferu/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...albo zastanowić się jak zacząć zarabiać na serwisie.. i kupić coś za 320.. ale w cenie półrocznej... i to raczej VPS (USA? może starczy na DE jakąś sensowną opcję) .. w innym wypadku taka cena z kuponem, to jedyne, co Ci zostaje, to właśnie bym Ci doradził, że "szukaj drogiej oferty z kuponem".. ale już raz skorzystałeś, więc.. heh

 

chce się bawić w fora, trza bulić.. nie ma letko ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc USA, a nawet powinno z racji nisko stojacego dolara. Max 320zl, aktualnie mam za tyle 2 roczny hosting w usa, daja 1000gb transferu, i 20gb hdd. Wszystko u nich fajnie gdyby tylko nie to ze strone mi wlasnie generuje z lekka za dlugo. Normalnie kosztuje u nich taki server 2x wiecej, ale uzylem "kuponu" znizkowego 50% :]

Usługa której potrzebujesz (przy założeniu, że to głównie transfer dynamiczny) jest warta przynajmniej 10x tyle, ile planujesz wydać. W związku z tym szansa, że znajdziesz coś satysfakcjonującego jest bliska zeru. W najlepszym razie firma "wliczy Cię w straty" i będzie tolerować przycinając zasoby (tak jak to się dzieje teraz), w najgorszym rozwiąże umowę za przeciążanie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS ja napisałem o hostingu który spełnia jego wszystkie wymagania m.in. to:

 

do tego musi byc ultra szybki, generacja strony ma byc ponizej sekundy

 

Warunek którego zapewne nie spełnią żadne dreamhosty itp. hostingi

 

Moim zdaniem tutaj już tylko dedyk, inaczej nie ma sensu.

 

P.s jaki to skrypt forum? Jak przemo to zapomnij o tanim shared hostingu ;), baa w ogóle o sharedzie zapomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w takim wypadku zapomnieć o Przemo i przejść na inny skrypt ;) jednorazowy wydatek, ale się bardzo opłaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co zrezygnowalem z tego hostingu w usa, zwracaja pieniadze. Skrypt co uzywam to SMF. Skazany jestem wiec na jakis malo obciazony shared ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×