Skocz do zawartości
dev

Serwer 3gb/25gb~

Polecane posty

Witam poszukuje serwera pod portal + forum (joomla + IPB), o parametrach około 3GB pojemności, na 25 GB transferu miesięcznego (może być więcej), przy opłacie półrocznej 100-150zł, z możliwością późniejszego powiększenia pojemności.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insane.pl ma dobrą ofertę. I to za mniej kasy niż ty możesz wydać. A jeżeli chcesz mieć pewność i super jakość to tylko iq.pl ,tylko wyjdzie trochę drożej bo 350zł za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dobry wybór. Jeżeli wystarcza Ci to 25GB bo myślałem że chcesz więcej to jeszcze proste.pl. Tam też masz 25GB za 200zł/rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy także od tego jak dużę forum i portal jest.

 

Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuje serwera pod portal + forum (joomla + IPB), o parametrach około 3GB pojemności, na 25 GB transferu miesięcznego (może być więcej), przy opłacie półrocznej 100-150zł, z możliwością późniejszego powiększenia pojemności.

 

Pozdrawiam

 

Proponuję nasz serwer PRIME.

Więcej informacji: http://3it.pl/?id=prime

Opłata miesięczna to tylko 14 zł netto.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi bylo zal takich firm, ktore to musza odwiedzac fora, zeby proponowac swoje uslugi. To troche jak akwizycja... Oczywiscie, kazdy legalny sposob zarobkowania jest dobry, no ale jednak w moim odczuciu akurat ten jest troche zalosny i swiadczy o tym, ze dana firma nie zna sie na reklamie i marketingu lub po prostu zal jej na to pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi bylo zal takich firm, ktore to musza odwiedzac fora, zeby proponowac swoje uslugi. To troche jak akwizycja... Oczywiscie, kazdy legalny sposob zarobkowania jest dobry, no ale jednak w moim odczuciu akurat ten jest troche zalosny i swiadczy o tym, ze dana firma nie zna sie na reklamie i marketingu lub po prostu zal jej na to pieniedzy.

 

The Planet, Leaseweb, Softlayer i masa innych tak robi. Nie raz miałem przyjemność dostać oferte na forum od głównych managerów działów sales tych firm. Poza reklamami trzeba się jeszcze pokazać jako człowiek. Same reklamy to nie wszystko. A forum to miejsce jak każde inne na zdobywanie klientów. To świadczy o tym, że taka firma wie co robi pokazując się na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale inaczej wygląda wypowiedź pracownika danej firmy, który ogranicza się do wklejenia oferty a inaczej takiego który doradzi w problemie, opisze co i jak + poleci swoją firmę. Ja tu widzę 3-4 firmy, które na ślepo wklejają gotowce nie wykazując inwencji twórczej aby zachęcić klienta czy też mu doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu widzę 3-4 firmy

 

Na 2wie które sie wypowiadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku :D cal.pl i 3it.pl spamują równo.

 

Wg mnie w regulaminie powinien pojawić się odpowiedni zapis dotyczący takich praktyk. Firmy mogą polecać tak, ale nie jak szablonik i następny klient proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cal.pl i 3it.pl spamują równo.

 

Ja TeSh Moge? xD

 

Hah.. powiedz czy masz jakieś wyspecjalizowane wymagania jeżeli chodzi o lokalizacje serwera.

 

P.S Ja zawsze myślałem że jak by kupić serwer na antarktydzkie to można ubić niezły biznes - oszczędzamy na chłodzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów, mam do wydania około 250zł brutto (rok bądz pół roku). Potrzebuje około 30-40GB transferu miesięcznego, pojemność około 1-2 GB w zupełności wystarczy, zależy mi na szybkości działania, stabilności oraz małej ilości pad'ów. Cal.pl raczej odpada, miałem nie tak dawno konto, u Was lecz nie spełniło moich oczekiwań. INSANE wg mnie posiada świetną ofertę i świetną opinię, lecz nie przekonują mnie oni do siebie (co absolutnie nie wyklucza tego dostawcy!). Co sądzicie o Masternet.pl ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi bylo zal takich firm, ktore to musza odwiedzac fora, zeby proponowac swoje uslugi. To troche jak akwizycja... Oczywiscie, kazdy legalny sposob zarobkowania jest dobry, no ale jednak w moim odczuciu akurat ten jest troche zalosny i swiadczy o tym, ze dana firma nie zna sie na reklamie i marketingu lub po prostu zal jej na to pieniedzy.

 

Nie w tym rzecz. Tak jak napisał ProHost - liczy się, aby wyjść naprzeciw klientowi i stać się "człowiekiem", a nie siedzieć w swoim ciepłym biurze i zarządzać reklamą na billboardach, czytać elektroniczne email od klientów, itp.

Wiele przypadków na tym forum pokazuje także to, że zanim klient napisze do BOK najpierw skarży/żali się tutaj. Dlaczego więc nie pomóc mu już tutaj poprzez "oficjalną pomoc firmy"?

Inna sprawa, że takie działania (udzielanie się na forum) jest niczym innym jak Public Relations, czy "marketing szeptany", itp. A to bardzo pozytywnie wpływa ro wzrost rozwoju firmy przy bardzo małej inwestycji pienieżnej.

 

BOSS - nie zgodze się, że spamuję. Kiedy jest potrzeba to pomogę, dopytam się o więcej informacji na temat wymagań jakie ma użytkownik (klient), poradzę. Nie piszę w każdym temacie tutaj z ofertą nawet jeśli nie bylibyśmy w stanie jej sprostać. Tym bardziej nie zgadzam się, że udzielam się właściwie na całym forum, a nie tylko w dziale "Prośby", aby zaproponować ofertę firmy.

 

 

 

@dev - można wiedzieć dlaczego nie spałniało Nasze konto Twoich wymagań? Możesz napisać na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@dev - można wiedzieć dlaczego nie spałniało Nasze konto Twoich wymagań? Możesz napisać na PW :)

 

Tzn. nie mogę mieć pretensji, było to konto Ace (najmniejsze), za śmieszne pieniądze, także dużo nie oczekiwałem - czasem były pady 1-2 minutowe, teraz potrzebuje czegoś stabilniejszego - wiadomo, trzeba więcej zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi bylo zal takich firm, ktore to musza odwiedzac fora, zeby proponowac swoje uslugi.

a mi zal firm ktore tego nie czynia. nie sama reklama bannerowa/seo/szeptana/kontekstowa zyje rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zmiana planów, mam do wydania około 250zł brutto (rok bądz pół roku). Potrzebuje około 30-40GB transferu miesięcznego, pojemność około 1-2 GB w zupełności wystarczy, zależy mi na szybkości działania, stabilności oraz małej ilości pad'ów.

 

Witam.

 

Mogę wstępnie zaproponować pakiet 2GB/40GB za 240 zł brutto rocznie. Opinie o nas można znaleźć pod adresem:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=4905

Zapraszam do kontaktu, by ustalić dokładniej wymagania względem serwera.

www.MirandaInternet.pl/kontakt

 

Pozdrawiam serdecznie, Tomir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zal firm ktore tego nie czynia. nie sama reklama bannerowa/seo/szeptana/kontekstowa zyje rynek.

Nie no jasne, przeciez od zawsze przesylanie PW i masowe oferty na forach + aukcje allegro za "piwne kwoty" uznawane byly za szczyt profesjonalizmu marketingowego <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne, przeciez od zawsze przesylanie PW i masowe oferty na forach + aukcje allegro za "piwne kwoty" uznawane byly za szczyt profesjonalizmu marketingowego <lol>

 

A po co sa fora o hostingu? Zeby ludzie znalezli hostingi spelniajace ich oczekiwania i dowiedzieli sie jakie sa opinie o poszczegolnych firmach. Opinie o nas sa tu na forum, nawet z moimi komentarzami.

Jak inaczej zaproponowac swoja oferte bez zasmiecania ogolnego forum, jak nie do dzialu "Oferty" lub "Prosby" albo za pomoca PW? Czesto uzytkownicy WHT prosza wrecz o PW z oferta.

Aukcje Allegro sa swietna platforma sprzedazy niektorych rzeczy lub uslug, ale nie kazdy wykorzystuje ja we wlasciwy sposob. Nawet obrazy Picassa wystawia sie na profesjonalnych aukcjach :P.

Miranda Internet rowniez uzywa Allegro do sprzedazy swoich pakietow hostingowych, ale nie za grosze. Owszem, po nizszej cenie niz na stronie firmowej, ale konkurencja sprzedaje takie same pakiety kilkukrotnie taniej.

 

Pozdrawiam, Tomir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko allegro, i nie mam nic przeciwko forom. Tylko ja sobie nie wyobrazam sprzedawania np. 500 kont za 10 zl na rok (=5000) gdy sam serwer kosztuje ok. 4-5 tys. rocznie liczac ze ludzie te konta odnowia. Ok jakis % odnowi, ale skoro ludzie kupuja konto za 10 zl to dlatego, ze za extremalnie niska stawke maja np. 2 GB na zdjecia czy forum i nie beda przedluzac za 122 tylko kupia za rok takie samo (np. w innej firmie). I takich firm mi zal (ale nie dlatego, ze chce sie z nich nabijac itp.). Po prostu to jest przykre, ze firma nie potrafi sobie zrobic jakiejs kampanii reklamowej (poza poczta pantoflowa, ktora powstaje samoistnie gdy uslugi sa dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko allegro, i nie mam nic przeciwko forom. Tylko ja sobie nie wyobrazam sprzedawania np. 500 kont za 10 zl na rok (=5000) gdy sam serwer kosztuje ok. 4-5 tys. rocznie liczac ze ludzie te konta odnowia. ...

 

Tu sie z Toba zgodze. Liczenie na szczescie to niezbyt dobra strategia dla firmy :). Zwlaszcza, ze nie jedna firma tak robi i jak piszesz - pojda sobie gdzie indziej ci, ktorzy wzieli konto "bo tanie".

 

Tani hosting jest potrzebny, bo wiele osob na prawde nie stac na dobre konta za powiedzmy 100-400 zl, bo takie czasem sa najtansze w niektorych firmach, ale to musi byc przemyslane. Na szczescie nie wszyscy maja malo pieniedzy i stac ich na solidne konta za przyzwoite pieniadze. Oferowanie tanich kont jest wiec na dluzsza mete meczace, bo trzeba przeciez zapewnic znosna jakosc nawet w tych najtanszych. Tym bardziej, ze czesto "tani klienci" sa rownie albo nawet bardziej wymagajacy od tych bogatych. Tani hosting nie dlatego nie uzywa reklamy, ze zaluja na to pieniedzy, ale ich po prostu na to nie stac. Musza jednak jakos zapewnic sobie te kilka tysiecy klientow :P zeby koszty im sie zwrocily. Dlatego uzywaja wszelkich dostepnych metod marketingowych, ktore nie sa platne.

 

Nie oznacza to jednak, ze uzywanie tych samych metod przez firmy bogatsze oznacza skapstwo. To po prostu dobre zarzadzanie finansami :) . Natomiast reklamowanie gdzie sie da przez wielkie i bogate firmy to moim zdaniem z kolei nieuzasadniona rozrzutnosc. Przeciez skoro sa takie dobre, to po co sie reklamuja? Ktos powie, ze nie po to by sciagnac klientow, ale zeby przypomniec o sobie, jak np. robia firmy motoryzacyjne znanych marek, ktorych nikt nie musi reklamowac :) . Ale czy naprawde WSZYSCY musza sobie o tym przypominac co drugi dzien? Ja rozumiem, ze swiadomosc marki itd., ale reklamami o promocjach "za zlotowke" albo wrecz "za 10 groszy" nie buduje sie marki :).

 

To na razie tyle, pozdrawiam, Tomir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na półroczny hosting w linuxpl.com - potem zobaczymy. Dziękuje za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×