Skocz do zawartości

travel

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O travel

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

2683 wyświetleń profilu
 1. [dyskusje] vipower.pl

  Mam hosting w vipower.pl bodajże od 8 lat i złego słowa nie powiem. Bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Miałem ostatnio pilną sprawę do załatwienia i otrzymałem szybką pomoc techniczną. Jestem bardzo zadowolony. Nie ukrywam, że znajomym też poleciłem wykupienie hostingu u nich. Polecam.
 2. Witam, prośba do Was o porównanie głównie pod kątem limitów połączeń. W moim hostingu czasami zdarzają się problemy z przekroczeniem limitu połączeń (Too many connections). Aktualnie biorę pod uwagę: - przejście na wyższy plan (serwer wirtualny) - przejście na najtańszą opcję VPS Koszty porównywalne, a mnie chodzi głównie o sprawne działanie moich stron internetowych (w tym forum dyskusyjnego). Będę wdzięczny za opis różnic (serwer witrualny kontra VPS) oraz podanie zalet i wad przejścia z serwera wirtualnego na VPS w najskromniejszej wersji. Czy w kwocie ok. 200zł/1rok możliwe jest otrzymanie u kogoś z Was (VPS - wersja najuboższa) domeny .pl lub innej, w miarę przyzwoitej?
 3. Dziękuję za wskazówki. Przyczyna usterki: Port 43. Konieczna była zmiana ustawień portu 43 odpowiadającego za whois (ssh). Zmian dokonał przedstawiciel hostingu. ...i wszystko wróciło do normy.
 4. Witam, Pytanie dotyczy forum opartego na phpBB. Podczas korzystania z opcji "whois" wyskakuje poniższy błąd. Opcja "whois" służy do przeglądania numerów IP osób odwiedzających forum. Usterka: Zakładam, że problem leży po stronie bazy danych... Zgłosiłem ten fakt firmie hostingowej. Administrator zwiększył limit połaczenia z 5s. do 10s. Niestety nadal to samo, błąd nadal występuje. Zastanawia mnie również sprawa pojawiających się w komunikacie błędów w plikach forum. Czy mogę coś z mojej strony w tej sprawie zadziałać, czy raczej czekać na zmianę ustawień bazy danych ze strony firmy hostingowej? Dodam, że korzystanie z forum nie jest zakłócone. Wszystko działa tak jak należy. Powyższy błąd występuje tylko podczas korzystania z opcji "Whois". Prośba o pomoc, wskazówki.
 5. [dyskusje] vipower.pl

  Właśnie przedłużyłem hosting na kolejny rok. Jestem zadowolony, tym bardziej, że "załapałem się" na aktualną promocję (rabat). Z perspektywy roku: - brak poważniejszych usterek (dłuższych przerw) - szybkie odpowiedzi na moje maile z Biura Obsługi Klienta - pomoc techniczna działa sprawnie - ciekawy i praktyczny "Panel Klienta" Polecam ofertę hostingową w vipower.pl.
 6. vipower.pl

  No nie działa to jeszcze tak, jak należy... Raz ok, a za chwilę znów mulenie lub awaria. Edit: Wygląda na to, że usterka została już usunięta. Dzięki.
 7. vipower.pl

  Pisz maila na adres BOK. Jak coś jest nie tak, na bieżąco otrzymuję odpowiedzi i następuje poprawa. Widzę, że już awaria usunięta, dziekuję. Edit: Poprawcie jeszcze, bo bardzo muli....
 8. vipower.pl

  Nic nie działa. Czekamy...
 9. [dyskusje] vipower.pl

  Te kilka minut przerwy, sprawa normalna, ale przy dłuższej przerwie oczekujemy informacji w panelu klienta. ???
 10. vipower.pl

  Zatem zgłaszamy i tutaj. Jest jakaś awaria na vipower.pl Czy ktoś może udzielić informacji?
 11. [dyskusje] vipower.pl

  Działajcie coś, bo jest jakaś awaria (pytanie, jak długo jeszcze). Chodzi o serwer www.
 12. vihost.pl padło

  Co z tym vipower.pl? Od kilku dni bardzo wolne, a teraz już nawet pełna awaria -> brak dostępu (serwer www). Brak jakiejkolwiek informacji w panelu klienta...
 13. [dyskusje] vipower.pl

  Dziękuję za szybką reakcję. A co to ma wspólnego z właściwym tematem tego wątku?
 14. [dyskusje] vipower.pl

  Szkoda, że nie ma w standardzie aplikacji "Installatron". Mam tu na myśli serwery www. Planujecie w przyszłości dodanie tego bardzo potrzebnego dodatku?
×