Skocz do zawartości

unpl

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O unpl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

734 wyświetleń profilu
 1. hej, jestem zainteresowany skryptem jaka cena ? można gdzieś demo zobaczyc czy tylko screen ?
 2. Polecam zakupić serwer na atomie z gamy supermicro używany ok. 600zl zużywa ok 20-25W to bardzo mało A zarazem bardzo wydajny sprzęt Mam kilka I używam na co dzien np. Pod hosting obrazków, czy przechowywanie plików.
 3. chodzi mi o twoją wypowiedz " Servizza udostępniła najlepszą ofertę " gdzie? bo ja takiej wiadomości tutaj nie widzę. Wystarczyło napisać od razu że na wiadomość prywatną ludzie by się tutaj nie produkowali !
 4. za 200zł rocznie zaoferuję ci miejsce na serwerze , 50G SSD reszta bez limitu łącze do serwera 1G/1G . Serwer w polsce, EPIX i TPIX . directadmin , dużo dodatków itp.
 5. Darmowy VPS

  Mylisz się 1$ potrzeba zapłacić a to nie za darmo. Za darmo to jest wtedy kiedy kosztuje 0 ( zero ).
 6. Szczerze, NIC z tego nie rozumiem. Jedziesz za granice bo żona dostała tam pracę? przecież każdy za granicą dostaje Prace, a w Polsce nie ma kto pracować. Prowadzisz w Polsce Hosting i chcesz go przenieść za granice do UK? Pytanie po co chcesz prowadzić działalność Hostingową skoro i tak potrzeba wyjechać za Granicę za Pracą? pomyśl!
 7. Darmowy VPS

  I co byś ty jeszcze nie chciał?
 8. Napisz do Mnie, pomogę mam coś fajnego do obsługi wysyłki SMS .
 9. Pisz do mnie za 20zł za rok dam ci fajną opcję
 10. Poszukuję vps(??

  napisz do mnie
 11. Najtańszy hosting pod HTML

  pisz do mnie na PW !
 12. prąd - skąd i za ile?

  Prąd - skąd <- polecam napowietrzanie lub kablowo, za ile? nie wiem gdzie mieszkasz, ale polecam wybudowanie sobie farmy fotowoltaicznej, w dzień masz za free ja tak zrobiłem
×