Skocz do zawartości

HarQQ

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O HarQQ

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Posiadam vps 8gb ram 4rdzeni procesora 100 dysku https://fragbites.pl/ i problem mam z pingiem w cs 1.6 tworze csa a są bardzo duże przy moim necie 150 mb ping mam po 160 a na innych cs normalnie jest ping wie ktoś co jak sprawdzić czy coś ?
 2. f5 szukam dalej jak ktoś chętny !
 3. Witam mam takie pytanie miał by ktoś jakiś vps z freebsd Za sponsorować chociaż na miech czy coś bo mam projekt serwera metin2 i chciałbym go skończyć i z nim wystartować tylko brak $$ nie musi być to jakiś wypasiony vps byle by miał freebsd może być tani vps by ktoś wy sponsorował na te 2 miech lub 1 czy coś wypożyczyć jakiś vps A projekt mam w połowie już ukończony prosił bym info wiecej dam ss projektu na pw jak by ktoś był zainteresowany i mógł pomóc ! bo na virtual się nie da pracować za słaby pc 50% zysku daje z zarobku
 4. Witam mam takie pytanie miał by ktoś jakiś vps z freebsd Za sponsorować chociaż na miech czy coś bo mam projekt serwera metin2 i chciałbym go skończyć i z nim wystartować tylko brak $$ nie musi być to jakiś wypasiony vps byle by miał freebsd może być tani vps by ktoś wy sponsorował na te 2 miech lub 1 czy coś wypożyczyć jakiś vps A projekt mam w połowie już ukończony prosił bym info wiecej dam ss projektu na pw jak by ktoś był zainteresowany i mógł pomóc ! bo na virtual się nie da pracować za słaby pc !
×