Skocz do zawartości

AdminForum

Administrator
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O AdminForum

 • Ranga
  Administrator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

550 wyświetleń profilu
 1. Informuję, że w czwartek 29.03.2018 r. w godzinach porannych, 6:00 - 8:00, planowane są prace techniczne związane z wymianą serwera, na którym działa forum webhostingtalk.pl, portal wht.pl, oraz statystyka top100.wht.pl. Efektem tych prac będzie przyspieszenie działania wyżej wymienionych serwisów.
 2. Szanowni Użytkownicy forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl , forum i portal są przestrzenią, która żyje właśnie dzięki Wam - zaangażowanym użytkownikom. Merytoryczna dyskusja, ciekawe wątki i aktywni użytkownicy od lat tworzą społeczność, której forum WebHostingTalk.pl i portal WHT.pl są przestrzenią do niezależnej wymiany spostrzeżeń i opinii. Forum i portal to także miejsca, w których publikowany jest niezależny ranking dotyczący rynku domen. Top100.wht.pl to jedyny w Polsce ranking badający ilość domen utrzymywanych przez firmy hostingowe, posiadający informację o ponad 90% zarejestrowanych nazwach. Przestrzeń forum, tak jak usługi hostingowe, musi iść z duchem czasu, dlatego przedstawiamy Wam nową odsłonę forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl dostosowaną do współczesnych standardów funkcjonowania przestrzeni swobodnej wypowiedzi dla profesjonalistów i pasjonatów. Zmiany objęły aktualizację funkcjonalności forum i portalu oraz ich szatę graficzną. Dzięki nowym możliwościom tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem, będą automatycznie oznaczane, jako "gorące" i wyświetlane na pasku bocznym podkreślając ich wagę. Poprzez aktualizację oprogramowania zarówno forum, jak i portal, będą działały znaczenie sprawniej. Zmianie uległy funkcjonalności rankingu Top100.wht.pl. Użytkownicy będą mogli sprawdzić gdzie dany dostawca posiada swoje serwery oraz jaki ma poziom niezawodności SLA badany dla strony głównej każdego z dostawców. Dane na temat niezawodności określane są przez zewnętrzną, niezależną firmę Monit24.pl. Zachęcamy Was wszystkich do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami. Jeżeli macie ciekawe sugestie lub chcielibyście podzielić się spostrzeżeniami zapraszamy do kontaktu z administratorem forum pod adresem email: kontakt@wht.pl Do zobaczenia na WebHostingTalk.pl i WHT.pl
 3. Drodzy Użytkownicy, jutro w godzinach porannych prowadzone będą prace techniczne na serwisie webhostingtalk.pl. Z tego powodu serwis może być czasowo niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia.
×