Skocz do zawartości

AdminForum

Administrator
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O AdminForum

 • Ranga
  Administrator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3150 wyświetleń profilu
 1. Drodzy Użytkownicy, w dniach 1 i 2 października, w godzinach 24:00 – 02:00 będą prowadzone prace techniczne. Z tego powodu serwis wht.pl oraz forum webhostingtalk.pl mogą być czasowo niedostępne. Przepraszamy za utrudnienia.
 2. Drodzy Użytkownicy, jutro tj. 01.08.2018 w godzinach porannych prowadzone będą prace techniczne na serwisie webhostingtalk.pl. Z tego powodu serwis wht.pl oraz forum webhostingtalk.pl mogą być czasowo niedostępne. Przepraszamy za utrudnienia.
 3. We wtorek, 19 czerwca 2018 r., miał miejsce jeden z największych ataków DDoS w polskim Internecie na infrastrukturę DNS firmy nazwa.pl, lidera usług hostingowych w Polsce. Incydent ten utrudnił Klientom spółki korzystanie z usług WWW i poczty. Atak DDoS jest najczęstszą formą stosowaną w celu zaburzenia funkcjonowania systemów sieciowych i może dotknąć każdego dostawcę usług. Administratorzy systemów nazwa.pl powstrzymali incydent, wykorzystując do tego narzędzia sieciowe wsparte najnowszym wdrożeniem, czyli technologią serwerów DNS Anycast. Więcej szczegółów - https://www.wht.pl/nazwa-pl-powstrzymala-atak-ddos/
 4. Informuję, że w czwartek 29.03.2018 r. w godzinach porannych, 6:00 - 8:00, planowane są prace techniczne związane z wymianą serwera, na którym działa forum webhostingtalk.pl, portal wht.pl, oraz statystyka top100.wht.pl. Efektem tych prac będzie przyspieszenie działania wyżej wymienionych serwisów.
 5. Szanowni Użytkownicy forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl , forum i portal są przestrzenią, która żyje właśnie dzięki Wam - zaangażowanym użytkownikom. Merytoryczna dyskusja, ciekawe wątki i aktywni użytkownicy od lat tworzą społeczność, której forum WebHostingTalk.pl i portal WHT.pl są przestrzenią do niezależnej wymiany spostrzeżeń i opinii. Forum i portal to także miejsca, w których publikowany jest niezależny ranking dotyczący rynku domen. Top100.wht.pl to jedyny w Polsce ranking badający ilość domen utrzymywanych przez firmy hostingowe, posiadający informację o ponad 90% zarejestrowanych nazwach. Przestrzeń forum, tak jak usługi hostingowe, musi iść z duchem czasu, dlatego przedstawiamy Wam nową odsłonę forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl dostosowaną do współczesnych standardów funkcjonowania przestrzeni swobodnej wypowiedzi dla profesjonalistów i pasjonatów. Zmiany objęły aktualizację funkcjonalności forum i portalu oraz ich szatę graficzną. Dzięki nowym możliwościom tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem, będą automatycznie oznaczane, jako "gorące" i wyświetlane na pasku bocznym podkreślając ich wagę. Poprzez aktualizację oprogramowania zarówno forum, jak i portal, będą działały znaczenie sprawniej. Zmianie uległy funkcjonalności rankingu Top100.wht.pl. Użytkownicy będą mogli sprawdzić gdzie dany dostawca posiada swoje serwery oraz jaki ma poziom niezawodności SLA badany dla strony głównej każdego z dostawców. Dane na temat niezawodności określane są przez zewnętrzną, niezależną firmę Monit24.pl. Zachęcamy Was wszystkich do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami. Jeżeli macie ciekawe sugestie lub chcielibyście podzielić się spostrzeżeniami zapraszamy do kontaktu z administratorem forum pod adresem email: kontakt@wht.pl Do zobaczenia na WebHostingTalk.pl i WHT.pl
 6. Drodzy Użytkownicy, jutro w godzinach porannych prowadzone będą prace techniczne na serwisie webhostingtalk.pl. Z tego powodu serwis może być czasowo niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia.
×