Skocz do zawartości

nospa

Użytkownicy
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

nospa wygrał w ostatnim dniu 28 Październik 2014

nospa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Normalna

1 obserwujący

O nospa

 • Ranga
  Czasami na forum

Ostatnio na profilu byli

2422 wyświetleń profilu
 1. Strona hosting rozrywka

  żyję z webmasterki od 8 lat. wiem co mówię.
 2. Strona hosting rozrywka

  nazwa ma ugruntowaną pozycję, szybkie serwery. tego nie ma cyberfolks, który powstał po zebraniu z rynku kilku małych firm. ty decydujesz, wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz dobrej jakości hostingu.
 3. Strona hosting rozrywka

  Limitem dyskowym się mieścisz, ale weź pod uwagę też limit transferu. Akurat na nazwa masz limit w 1 TB (1000 GB) miesięcznie w najtańszym planie hostingowym. Czy Ci to wystarczy, nie wiem, ale zawsze możesz przejść na wyższy pakiet (jest tam do 6 TB miesięcznie).
 4. Zawieszenie domeny ovh

  w ovh to normalne.
 5. Try https://top100.webhostingtalk.pl
 6. nie wiem czy jest w nazwie, sam z tego nie korzystałem. revdns fakt, jest płatny, ale generalnie ja z niego nie korzystam. mam natomiast rewelacyjny ping do serwera z netii, bo tylko 6-7 ms. działa jak localhost.
 7. Daj sobie spokój z OVH. Wiesz jaka była akcja ostatnio, dc w strasburgu poszło do chmury. 13 zł za mc fakt, chyba za tyle nic nie kupisz. w nazwie masz dobre vpsy z niskim pingiem od 10 zł /mc, ale taki lepszy jest za 20 zł. ip nie są na blacklistach.
 8. Masz serwer o pojemności chyba 1 TB (1000 GB). Ciężko Ci będzie w tej cenie znaleźć coś tańszego, jeżeli faktycznie wykorzystujesz taki duży dysk. A jeżeli nie, to najlepiej skontaktuj się z firmą hostingową, porozmawiaj, że nie chcesz takiego dużego serwera i co mogą Ci zaoferować. Nazwa.pl to bardzo szybki hosting, ich serwery mają dużą powierzchnię.
 9. Jak potrzebujesz dużo miejsca, od siebie polecam nazwa.pl. Za 300 zł rocznie co chyba dla szkoły będzie do udzwigniecia, możesz mieć szybki hosting. Teraz masz dla domen Anycast za darmo.
 10. Czy oszczędzacie na emeryturę

  Możliwości jest trochę IKE, IKZE, kupno obligacji albo fundusze kapitałowe.
 11. Podstawa to umowa. Może być mailowa, o ile w jej treści zobowiązał się do zapłaty za określoną usługę / wykonana pracę. Na tej podstawie wystawienie rachunku / faktury z terminem płatności, kolejno wezwanie do zapłaty (przedsądowe) i e-Sąd w Lublinie. Innej drogi nie ma, skoro ktoś za Twoje usługi nie chce zapłacić "po dobroci".
 12. Bład APACHE

  Czasami takie błędy pojawiają się jak masz puste znaki w plikach .htaccess czy w pliku PHP jaki uruchamiasz. W nagłówkach żądań i odpowiedzi z serwera nie może być pustych znaków (np. ukrytych spacji).
 13. Legalny zarobek z serwera gry na hostingu

  Raczej pytanie do forum gospodarczego Tutaj masz trochę wiedzy na temat tego, kiedy trzeba a kiedy nie rejestrować działalność gospodarczą https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zakladanie-firmy/chce-wiedziec-jak-zalozyc-wlasna-firme/dzialalnosc-nierejestrowa-oraz-inne-sytuacje-w-ktorych-nie-trzeba-rejestrowac-firmy Krótko, jeżeli co miesiąc nie zarobisz więcej niż około 1300 zł to nie musisz rejestrować działalności.
 14. Dodatkowa opłata reaktywacyjna w nazwa.pl

  zawsze najlepiej pogadać z firmą w której się ma domenę.
 15. Problem z rejestratorem domeny w nazwa.pl

  to nie problem z rejestratorem tylko z brakiem odnowienia domeny w terminie. reszta to pokłosie braku dostępu do internetu i pośrednika, z którego korzystasz. jak domena wygasła to nie zmienisz danych abonenta bo w domenach globalnych zmiana abonenta = cesja. skontaktuj się z nazwą, wyjaśnij temat, ale z opisanego przypadku wynika, że najpierw trzeba odnowić domenę. i od tego trzeba zacząć.
×