Skocz do zawartości

nospa

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez nospa

 1. Podstawa to umowa. Może być mailowa, o ile w jej treści zobowiązał się do zapłaty za określoną usługę / wykonana pracę. Na tej podstawie wystawienie rachunku / faktury z terminem płatności, kolejno wezwanie do zapłaty (przedsądowe) i e-Sąd w Lublinie. Innej drogi nie ma, skoro ktoś za Twoje usługi nie chce zapłacić "po dobroci".
 2. Bład APACHE

  Czasami takie błędy pojawiają się jak masz puste znaki w plikach .htaccess czy w pliku PHP jaki uruchamiasz. W nagłówkach żądań i odpowiedzi z serwera nie może być pustych znaków (np. ukrytych spacji).
 3. Legalny zarobek z serwera gry na hostingu

  Raczej pytanie do forum gospodarczego Tutaj masz trochę wiedzy na temat tego, kiedy trzeba a kiedy nie rejestrować działalność gospodarczą https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zakladanie-firmy/chce-wiedziec-jak-zalozyc-wlasna-firme/dzialalnosc-nierejestrowa-oraz-inne-sytuacje-w-ktorych-nie-trzeba-rejestrowac-firmy Krótko, jeżeli co miesiąc nie zarobisz więcej niż około 1300 zł to nie musisz rejestrować działalności.
 4. Cms dla sklepu internetowego

  Woocommerce jest dość zasobożerny przy większych sklepach, to samo Joomla czy Drupal. To nie były nigdy CMSy tworzone pod sklep internetowy. Jeżeli chcesz mieć dobrze działający sklep, który jest faktycznie sklepem a nie nakładką na jakiś CMS, to wybierz PrestaShop.
 5. Cms dla sklepu internetowego

  Moim zdaniem właściwym wyborem jest PrestaShop. To dedykowane oprogramowanie właśnie pod sklepy internetowe. Jest jakiś konkrenty powód, dla którego skłaniasz się ku Joomli czy Drupalowi?
 6. Dodatkowa opłata reaktywacyjna w nazwa.pl

  zawsze najlepiej pogadać z firmą w której się ma domenę.
 7. Problem z rejestratorem domeny w nazwa.pl

  to nie problem z rejestratorem tylko z brakiem odnowienia domeny w terminie. reszta to pokłosie braku dostępu do internetu i pośrednika, z którego korzystasz. jak domena wygasła to nie zmienisz danych abonenta bo w domenach globalnych zmiana abonenta = cesja. skontaktuj się z nazwą, wyjaśnij temat, ale z opisanego przypadku wynika, że najpierw trzeba odnowić domenę. i od tego trzeba zacząć.
 8. początek z hostingiem

  Jak nie znasz się na razie na tematyce zabezpieczania hostingu, konfigurowania, nie chcesz inwestować w księgowość, administratorów, obsługe klienta, to może po prostu zacznij pośredniczyć w odsprzedaży tych usług? są firmy, które oferują ciekawe programy partnerskie (ciekawe = dużo zysku dla partnera czyli 50%, bo podział 50/50 jest imho uczciwy), no i dają kasę za odnowienie tych usług przez twoich klientów. jak klient kupuje usługę za 100 zł , ty masz z tego np. 50 zł. Takiego zarobku nie masz jakbyś chciał od początku wystartować z firmą. z czasem jak zdobędziesz trochę klinentów i odłożysz kasę, to możesz zainwestować w vps np z directadminem i przenieść ich na ten vps. a przez ten czas po prostu pouczysz się administracji.
 9. Pytanie do Doświadczonych

  trochę nie rozumiem, czemu chcesz wordpressa na początku wpakowac na vps, bawiąc się samemu jego zabezpieczeniem?
 10. usługi we własnej chmurze ma nazwa.pl, gdzie masz gwarantowane 4 core 5GHz i 8 GB ramu. no i nie kupujsze u pośrednika. przetestuj rodzime rozwiązanie, zamiast korzystać z jakiś pośredników.
 11. www.ovh.com

  Warto korzystać z firm, które mają wsparcie techniczne 24h na dobę, wczesniej przynajmniej próbując wysłać do nich email lub telefonując na infolinię. Tu masz informację z pomocy innej firmy, jak łączyć się z Windows Server: https://www.nazwa.pl/pomoc/baza-wiedzy/vps-z-windows-server/
 12. początek z hostingiem

  Cześć, chcesz świadczyć usługi hostingowe? Masz jakąś wiedzę w zakresie obsługi takich tematów? Od strony IT (administracja serwerem, nawet typu reseller) może być dość kłopotliwa. Możesz spróbować sił w zarabianiu przez programy partnerskie różnych firm. To będzie na pewno prostsze, odpada Ci konieczność świadczenia wsparcia technicznego dla użytkowników. A zarobki mogą być całkiem niezłe.
 13. Forum na Wordpress

  Jakiej wtyczki używasz do forum?
 14. Strona www

  Z tego co wiem, to np libreoffice.org stoi na SilverStripe. Jest to dość mało popularny system, co absolutnie nie oznacza, że nie obiecujący. Jest trochę wtyczek do seo na niego, więc z pozycjonowaniem nie powinno być problemu. CMS jak CMS, bardziej istotne czy wybierzesz pod niego dobry hosting
 15. hetzner

  w hetznerze przez ich panel robot definiujesz sobie termin w którym chcesz wyłączyć serwer. Obowiązuje tam termin 30 dni począwszy od najbliższego terminu płatności (hetzner wyznacza płatności w 2 terminach - część klientów w jednym terminie, część w innym). Musisz go sobie wyłączyć przez ich panel robot, inaczej wyłączą ci go jak zapomnisz zapłacić, ale będą cię ścigać za tę niewykonaną płatność (np. nic u nich potem nie zamówisz na siebie).
 16. 30 zł rocznie to faktycznie chyba najtańsza oferta. ale w raczej nie możesz za dużo w tej cenie oczekiwać, chociaż pewnie to wiesz...
 17. www.ovh.com

  Rozmawiałeś w tej sprawie ze wsparciem technicznym? Co powiedzieli?
 18. Hosting obiektywnie

  Teleporada hostingowa? Coś takiego ostatnio jest modne w przypadku lekarzy, ale w przypadku hostingu? Napisz kolego po prostu jakie masz pytania, jest na tym forum trochę osób, które pewnie będą w stanie coś Tobie pomóc
 19. Domeny Zagraniczne

  Pisz do OVH. Delegacja domen jeżeli jest ustawiona wystarczy. Pewnie coś sknocili znowu
 20. Emaile trafiają do spamu

  Co to znaczy że trafiają do spamu? Prześlij log z serwera docelowego (z połączenia), obczaimy.
 21. Jak masz "do 5" to Cię nie oszukuje
 22. Porównanie cen rejestratorów domen w Polsce

  az.pl też ma 120 zł netto: https://az.pl/cennik/
 23. Porównanie cen rejestratorów domen w Polsce

  Dziękuję za niepotępianie mnie. Tak, każdy może zbłądzić... Ważne kiedy się ostatecznie zorientuje, że jest jednak na złej drodze....
 24. Porównanie cen rejestratorów domen w Polsce

  Po co te pouczenia, po co te złośliwości. Coś nie jest tak jak powinno? Pisanie wypowiedzi w stylu " człowieku przemyśl sobie " są poniżej jakiegokolwiek poziomu podejścia do ludzi. Czy jako właściciel firmy powinieneś się tak zachowywać? Przeczytaj sobie na spokojnie (może jutro) moją pierwszą odpowiedź. Przemyśl to . Czy kogoś obrażam? Czy kogoś atakuję? Ty od pierwszej swojej wypowiedzi atakujesz mnie za to, że śmiałem sprawdzić Twoją siedzibę, pobawić się google maps... Faktycznie, coś strasznego. Swoimi wypowiedziami wystawiasz sobie laurkę. Nie piszę komentarza, żeby mnie ktoś lubił czy nie. Forum dyskusyjne to nie miejsce szukania akceptacji tylko miejsce dyskusji. Ale trzeba najpierw umieć rozmawiać. Umiesz obrażać, robić personalne wycieczki. Dajesz świadectwo swojej małostkowości. Po co ? czemu to ma służyć? Teraz piszesz że jesteś rycerzem obrońcą innych uciśnionych? A kogo przed czym bronić? Przed tym, że ktoś mówi, że Twój roczny zarobek na 50 domenach to zarobek na 1 kg truskawek? Kto tu kogo poniża, pomyśl lepiej. Sam siebie stawiasz w złym świetle i teraz jeszcze próbujesz wybrnąć z tego pisząc że mnie pozdrawiasz. A buta w stylu " nie mamy wcale zamiaru nikogo zmuszać ani namawiać do korzystania z naszych usług " ? Takim tekstem nie tyle nie zmusisz mnie do swojej usługi, jak odstraszasz. Poproś kogoś żeby Tobie doradził jak rozmawiać z potencjalnymi klientami. Życzę powodzenia w biznesie.
×