Skocz do zawartości

nospa

Użytkownicy
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez nospa

 1. jak tak grają, że nikt nie odpowiada na maile czy telefony, to raczej wpłaciłeś pieniądze i je straciłeś.... chcialbym się mylić, ale nawet na stronie nie działa im ssl co albo jest wynikiem niedbalstwa
 2. Vps Oracle

  jak masz dostęp przez SSH to sprawdź iptables czy nie ma blokad na niestandardowych portach. Niestety, jak coś jest za darmo, to może mieć duże ograniczenia.
 3. Problem podłączeniem domeny Cpanel OVH

  Nie używam cPanel osobiście, bo przesadzili z cenami licencji. Na swoim VPSie mam DirectAdmina, bez limitu domen, który za 25 zł opłacam w nazwie, gdzie nie mam też żadnych głupich limitów czasu na odpowiedzi, wszystko przychodzi od razu albo w ciągu kilku godzin jak sprawa jest poważniejsza
 4. Problem podłączeniem domeny Cpanel OVH

  a próbowałeś rozmawiać z ovh w tej sprawie? czy nie robią pomocy dla vpsów?
 5. imho jak chcesz przyjąć wspólnika z wkładem, to powinieneś zaproponować mu udział w spółce z o.o., gdzie obejmie określone udziały za swój wkład. DG jest dobra na początek, ale poważnej działalności nie chcesz chyba prowadzić ryzykując swoim całym majątkiem....
 6. Masz w menu start > ustawienia, trybiki nad ikoną wyłączania komputera
 7. BIOS nie widzi dysku

  Jak jest podłączony dysk? Bezpośrednio, przez RAID etc?
 8. wspólnik na zasadzie umowy? hmm. szukasz kogoś z wkładem finansowym, czy przyjmujesz wiedzę jako aport do spółki? jaką formę prawną ma ta spółka?
 9. Zamiast tower, kup szafę i zoptymalizuj chłodzenie serwera. Nawet, gdybym trzymał serwer w piwnicy, nie kupowałbym obudowy typu tower...
 10. Który procesor

  Działałem kiedyś z serwerem CS:GO na E2236 więc mogę polecić.
 11. Osobna strona jako podstrona

  najprościej jest dodać subdomenę w dnsach gdzie masz ustawioną swoją domenę - np. podstrona.strona.pl i wtedy skierować ten adres na rekord A tego zewnętrznego serwera. Shoper raczej ci nie pozwoli na to, żeby adres po slashu przekierować na inny serwer.
 12. Strona hosting rozrywka

  żyję z webmasterki od 8 lat. wiem co mówię.
 13. Strona hosting rozrywka

  nazwa ma ugruntowaną pozycję, szybkie serwery. tego nie ma cyberfolks, który powstał po zebraniu z rynku kilku małych firm. ty decydujesz, wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz dobrej jakości hostingu.
 14. Strona hosting rozrywka

  Limitem dyskowym się mieścisz, ale weź pod uwagę też limit transferu. Akurat na nazwa masz limit w 1 TB (1000 GB) miesięcznie w najtańszym planie hostingowym. Czy Ci to wystarczy, nie wiem, ale zawsze możesz przejść na wyższy pakiet (jest tam do 6 TB miesięcznie).
 15. Zawieszenie domeny ovh

  w ovh to normalne.
 16. Try https://top100.webhostingtalk.pl
 17. nie wiem czy jest w nazwie, sam z tego nie korzystałem. revdns fakt, jest płatny, ale generalnie ja z niego nie korzystam. mam natomiast rewelacyjny ping do serwera z netii, bo tylko 6-7 ms. działa jak localhost.
 18. Daj sobie spokój z OVH. Wiesz jaka była akcja ostatnio, dc w strasburgu poszło do chmury. 13 zł za mc fakt, chyba za tyle nic nie kupisz. w nazwie masz dobre vpsy z niskim pingiem od 10 zł /mc, ale taki lepszy jest za 20 zł. ip nie są na blacklistach.
 19. Masz serwer o pojemności chyba 1 TB (1000 GB). Ciężko Ci będzie w tej cenie znaleźć coś tańszego, jeżeli faktycznie wykorzystujesz taki duży dysk. A jeżeli nie, to najlepiej skontaktuj się z firmą hostingową, porozmawiaj, że nie chcesz takiego dużego serwera i co mogą Ci zaoferować. Nazwa.pl to bardzo szybki hosting, ich serwery mają dużą powierzchnię.
 20. Jak potrzebujesz dużo miejsca, od siebie polecam nazwa.pl. Za 300 zł rocznie co chyba dla szkoły będzie do udzwigniecia, możesz mieć szybki hosting. Teraz masz dla domen Anycast za darmo.
 21. Czy oszczędzacie na emeryturę

  Możliwości jest trochę IKE, IKZE, kupno obligacji albo fundusze kapitałowe.
 22. Podstawa to umowa. Może być mailowa, o ile w jej treści zobowiązał się do zapłaty za określoną usługę / wykonana pracę. Na tej podstawie wystawienie rachunku / faktury z terminem płatności, kolejno wezwanie do zapłaty (przedsądowe) i e-Sąd w Lublinie. Innej drogi nie ma, skoro ktoś za Twoje usługi nie chce zapłacić "po dobroci".
 23. Bład APACHE

  Czasami takie błędy pojawiają się jak masz puste znaki w plikach .htaccess czy w pliku PHP jaki uruchamiasz. W nagłówkach żądań i odpowiedzi z serwera nie może być pustych znaków (np. ukrytych spacji).
 24. Legalny zarobek z serwera gry na hostingu

  Raczej pytanie do forum gospodarczego Tutaj masz trochę wiedzy na temat tego, kiedy trzeba a kiedy nie rejestrować działalność gospodarczą https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zakladanie-firmy/chce-wiedziec-jak-zalozyc-wlasna-firme/dzialalnosc-nierejestrowa-oraz-inne-sytuacje-w-ktorych-nie-trzeba-rejestrowac-firmy Krótko, jeżeli co miesiąc nie zarobisz więcej niż około 1300 zł to nie musisz rejestrować działalności.
 25. Dodatkowa opłata reaktywacyjna w nazwa.pl

  zawsze najlepiej pogadać z firmą w której się ma domenę.
×