Skocz do zawartości

SiXwishlist

Firma
 • Zawartość

  2351
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  77

SiXwishlist wygrał w ostatnim dniu 11 Sierpień 2017

SiXwishlist ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

747 Lider

7 obserwujących

O SiXwishlist

 • Ranga
  Freedom Forever

Informacje osobiste

 • Firma
  SiXwishlist

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://sixwishlist.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nie powiem
 • Skąd
  Great Britain

Ostatnio na profilu byli

25952 wyświetleń profilu
 1. Strona wolno sie ładuje czy to hosting

  Za takie zachowanie testu strony odpowiadają dwa element, pierwszy to optymalizacja witryny a druga równie istotna to właściwy usługodawca który zapewni odpowiednie zasoby. Zanim zaczniesz szukać nowej usługi hostingowej w pierwszej kolejności zobacz co możesz zrobić we własnym "ogródku". Poniżej masz wynik witryny opartej na wordpress ,która jest że tak powiem dopracowana do granic możliwości jeżeli chodzi o wydajność + odpowiednia usługa hostingowa jako kropka nad "i". Zaznaczam ,że warto poświęcić czas i w pierwszej kolejności przeanalizować wszystkie błędy testu wydajności a następnie je oczywiście poprawić.
 2. Dodaj subdomenę jako domenę i przekieruj bezposrednio w panelu plesk.
 3. Jedynie mogę podejrzewać że jesteś na panelu Plesk ale mogę się mylić. Dodaj do pliku .htaccess w folderze głównym <IfModule mod_headers.c> Header always set Strict-Transport-Security "max-age=15768000; includeSubDomains; preload" </IfModule> A tu masz na temat opcache (EN): https://help.nextcloud.com/t/php-opcache-not-correctly/12925/10
 4. Serwer do biura MAC oraz wind.

  Najwygodniej jest użyć urządzenie ze stajni Synology. Łatwe w użytkowaniu bez względu na system operacyjny komputerów podrzędnych, doskonale rozwiązana platforma którą często stosujemy dla klientów zamiast prądożernych standardowych serwerów czy komputerów spełniających funkcje serwera. Nawet posiadając ograniczona wiedzę bez problemu sobie poradzisz z konfiguracją. Miłej zabawy
 5. Zmień revDNS bo obecnie masz taki 46.218.166.192.in-addr.arpa.teredo.pl to po pierwsze, a pod drugie masz bałagan w samym DNS dotyczącym glassini.eu ponieważ wskazuje 4 serwery DNS zamiast dwóch jak podejrzewam. Jeżeli zmianę tych rekordów przeprowadziłeś niedawno odczekaj przynajmniej 48 godzin by zniknęły z cache zanim zbombardujesz o2 i pozostałe serwisy kolejny raz.
 6. Domeny.pl wymusza opłatę za podanie authinfo

  Tak na marginesie: "If you cannot create your own Auth-Code through your control panel, you should contact the registrar to obtain an Auth-Code. If your registrar fails to provide you with an Auth-Code within five calendar days of your request, please submit a Transfer Complaint." Aczkolwiek jestem na 100% pewien ,że korzystając z promocji musiała być stosowna informacja na stronie lub odnośnik do niej. Bez względu na formę tej adnotacji rejestrator ma obowiązek wydania kodu i ewentualne dochodzenie zaległych płatności drogą prawną ponieważ blokowanie kodu jest nielegalne w odniesieniu do praw i obowiązków jakich wymaga "icann" od firm sprzedających tz domeny "top-level". Tak na przyszłość informacyjnie ,cena domeny com nie powinna przekraczać 45 złoty razem z podatkiem. Niestety prawa rynku są jakie są więc każdy ma prawo oferować własną cenę i wszelkiego rodzaju promocje.
 7. Macie naprawdę fajne nazwy pod fora dodaj s wytnij eb miło było ale się skończyło i czas się wylogować a kto mnie zna wie gdzie mnie znaleźć podobnie jak pozostała część użytkowników która się już odnalazła. Do napisania....
 8. Własna chmura ? SKrypt ?

  Cozy potrafi się niestety wysypać i głównie stanowi platformę pod prywatne zastosowania.
 9. Własna chmura ? SKrypt ?

  Jak wyżej, tyle że admin nie ma "dojścia" do plików z poziomu panelu i nie otrzymuje powiadomień o których wspomniałeś.
 10. Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Posiadasz testy wydajności z kilku okresów? Równie dobrze może to być problem po stronie usługodawcy internetu.
 11. Hosting dla dwóch projektów

  Tą pierwszą znam i nie uważam by tworzyli złe usługi a nawet prywatnie są faworytami za sposób i kierunek rozwoju firmy. Tej drugiej nie znam więc nie mogę się wypowiadać.
 12. Hosting dla dwóch projektów

  To raczej będzie za mało dla rozwiązania podanego wyżej ale może ktoś się znajdzie. Również możesz celować w super hiper usługi z gumy co rosną z zasobami jak ciasto na drożdżach tyle że skasują ciebie dodatkowo za ten przyrost. Co do transferu o którym wspomniałeś zawsze masz opcje zmiany pakietu na większy ale to ty powinieneś wiedzieć ile transferu zużywasz obecnie. Niestety tak to jest że czasem ciężko jest coś idealnie dopasować zwłaszcza kiedy oczekujesz dobrej wydajności za niekoniecznie dużą kwotę.
 13. Hosting dla dwóch projektów

  Główne pytanie to ile chcesz przeznaczyć z podziałem: miesięcznie / za rok z góry. Podejrzewam że łatwiej będzie usługodawcom coś zaproponować.
×