Skocz do zawartości

cibiman

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O cibiman

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Artur
 • Nazwisko
  Cebula
 1. Witam, Interesuje mnie postawienie od zera hostingu i przeniesienie starych danych , zabezpieczenie i wszystko co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania serwera . Całość bedzię na vps proxmox . Do przeniesienia jest DA wraz ze starym konfigiem ( nie trzeba przenosić meili tylko konta i 3 małe stronki www) . Tyle jest na serwie : # użytkownicy 5 # Resellerów 1 # domeny 11 unlimited # Subdomen 9 unlimited Kont pocztowych a-mail 50 unlimited Przekierowań poczty 2 unlimited List wysyłkowych 0 unlimited Autoresponderów 0 unlimited Wysłanych listów e-mail 41 Odebranych listów e-mail 228 # baz danych MySQL 7 unlimited Wskaźników domen 0 unlimited kont FTP 16 unlimited Czyli tyle co nic Wykonanie na już , proszę o oferty na pw FVAT mile widziana .
 2. Posiadam licencje Solusvm i 3 dedyki które są puste w tej chwili .Chce uruchomić na nich virtualizacje xen i spiąć z solusem .Dedyki posiadają IPMI .Może też dojść do poprawek głównego serwera gdyż już trochę stoi nie ruszany ale wszytko na nim działa poprawnie . FV mile widziana ale zawsze można się dogadać .
 3. Może nie sprecyzowałem wszytkiego posiadam własny serwer vps pod to, potrzebuje jedynie cos do serwerka :] .
 4. Chiałbym uruchomić serwis taki jak : http://camgate.org/index.php Żadnych wodotrysków coś prostego :] . Mile widziana FV .
 5. Nie rozumiem tego iż jest to od niektórych osób wymagane a od niektórych nie ! co 3 post w dziale giełda nie posiada ceny ,dla mnie osobiście jest to jakaś lipa .Jak ja zamawiający mam narzucić swoją cene ? 100 do 200zł netto Fvat mile widziana .
 6. Posiadam goły serwer vps, domeny i miejsce pod hosting. Chce aby po wejściu na strone wyswietlał sie obraz z kamery lub miniaturki z kamer a po kliknieciu obraz z danej kamery . Prosze o propozycje .
×