Skocz do zawartości

SOSKredyt.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O SOSKredyt.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  SOSKredyt.pl
 1. Blog o inwestowaniu, spekulacji

  Hej jeszcze raz Co do wiadomości powyżej, dodalismy kilka nowych modułów do strony, m.in. forum oraz notowania kryptowalut. Jeżeli ktoś będzie miał chęć pochodzenia po w/w podstronach i przetestowania ich - co do ew. błędów, propozycji poprawek itp. to byłbym wdzięczny
 2. Sprzedam publikację na 4 serwisach finansowych. Możliwość linkowania do stron o różnej tematyce (jeżeli dostarczysz powiązany tematycznie tekst, bądź my taki napiszemy). Cechy portali: Są to projekty tworzone dla użytkowników, działające od kilku lat, z setkoma odwiedzających dziennie Mocno podlinkowane, często aktualizowane, bez spamu (nie linkowane automatami, preclami, swl), linkowane m.in. z artykułów sponsorowanych, linków na stronach partnerskich itp.) Wskaźniki SEO. Wg. Majestic: Domena #1: TF 21, CF 33, RD 488, Wiek domeny 5 lat Domena #2: TF 21, CF 28, RD 114, Wiek domeny 2.5 lata Domena #3: TF 21, CF 31, RD 125, Wiek domeny 1 rok Domena #4: TF 14, CF 24, RD 73, Wiek domeny 2.5 lat Cena bez tekstów: 199zł netto za pakiet Cena z tekstami (2000 znaków lub więcej): 239zł netto za pakiet Kontakt: Pozdrawiam!
 3. Witamy, chcialibyśmy zaprezentować SOSKredyt.pl - przyjazne forum kredytowo-pożyczkowe. W miejscu tym, możecie dowiedzieć się wszystkiego na temat kredytów i pożyczek. Znajdziecie tu opinie osób, które korzystały już z oferty banków czy firm finansowych, porady na temat kredytowania, czy zaciągania pożyczek. Ponadto, na forum SOSKredyt.pl znajdziesz również pomocne informacje od tych osób, które miały problemy ze spłatą kredytów, wpadły w spiralę zadłużenia, mają kłopoty z Biurem Informacji Kredytowej. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie a będziesz mógł: zadawać pytania na wszelkie tematy związane z pożyczkami i kredytami, porównać oferty banków i firm parabankowych, porozmawiać z innymi użytkownikami forum na temat pożyczek i kredytów, oceniać poszczególne produkty finansowe Forum SOSKredyt.pl to również znakomite miejsce dla tych, którzy lubią nawiązywać nowe znajomości i rozmawiać na różne tematy, często nie związane z finansami. Zapraszamy!
×