Skocz do zawartości
dumel

Czy można gdzieś przetestować w pełni funkcjonalny VPS?

Polecane posty

Zastanawiam się z przejściem ze zwykłego dzielonego hostingu na administrowany VPS. Problem w tym, że nigdy nie zetknąłem się z tym w jaki sposób VPS działa w rzeczywistości a i orłem w tradycyjnej administracji serwerami też nie jestem :) W mojej firmie hostingowej jest oferta właśnie administrowanego, podobno prostego w obsłudze VPSa, ale nie ma możliwości wcześniejszego przetestowania usługi. W związku z tym pytam, czy jest jakaś wiarogodna firma oferująca możliwość przetestowania bez zobowiązań usługi VPS? Po prostu chcę zobaczyć z czym to się je :) Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie da Ci zarządzanego serwera VPS na przetestowanie, otrzymanie VPS root na test graniczy z cudem.

Zresztą tam nie ma co testować, dostajesz dostęp do panelu, różnica polega tylko na przydzielonych zasobach i większej administracji w panelu.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak masz administrowany hosting to nie masz się czym przejmować, generalnie zbyt wiele różnic nie zauważysz, oprócz wydajności. No i czysto w teorii możesz jakieś dodatkowe usługi dokładać/zmieniać.

W Site5 możesz potestować przez miesiąc za darmo VPS'a administrowanego, info masz u mnie w podpisie. Serwery w USA, UK, Holandii lub gdzieśtam w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy Ci na dostępie root do konsoli, czy bardziej na tym aby ktoś się tym zajął od strony technicznej, a Ty chcesz na głowie mieć tylko strony WWW?

Do czego właściwie potrzebujesz tego VPSa?

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ionic.pl dają na 24 godziny dostęp ale masz mocno ograniczoną przepustowość danych.

Z tego co mi wiadomo, kosztuje to grosze - nie chce mi się teraz patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej weź vps w m-zone ten najtańszy za 20zł i sobie przetestujesz go bo vps tak jak dedyk - nikt chyba nie da ci go na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie też dobra opcja.

Można przynajmniej dłubać przez dłuższy czas bez jakiś większych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto zainwestować parę groszy, aby się przekonać. Wiedzy nie zawsze można nabrać za darmo, a najczęściej słono ona kosztuje.

A te <100 PLN na miesiąc, to chyba nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

@up

...

Na każdej maszynie spełniającej wymagania będzie działał Minecraft, po za tym co ma on do tematu?

Mowa o przenosinach z konta "shared".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×