Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie

[wirtualny] uciekam z zenboksa

[wirtualny] uciekam z zenboksa wituralny zenbox serwer

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
42 odpowiedzi na ten temat

[wirtualny] uciekam z zenboksa

#41 is_wm

is_wm

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 916 postów

Napisany 20 luty 2017 - 10:52

Do czasu, kiedy firma (czy jej właściciel) nie stwierdzi, że takie podejście na siebie nie zarabia i nie wprowadzi czegoś dodatkowego "cichaczem" (patrz ostatni case biznes-hosta).

Może ja jestem jakiś mało ogarnięty, ale jak przeglądam od 10 minut ofertę dh, to widzę tylko 3 parametry: cpu w ghz, ram i hdd (powierzchnia). Mi w tym momencie pojawia się masa pytań: po pierwsze jakim to wyznacznikiem jest ghz w procesorze? Pentium 4 3.0 ghz będzie ok. 20x słabszy od i5 3,4 ghz (choć teoretycznie różnica to tylko 0,4ghz - zakładamy, że mówimy o procesorze, jak na stronie dh, a nie rdzeniu) i to będzie wiedział niemal każdy użytkownik komputera, który wie co to ghz. Dalej - gdzie pozostałe parametry? Np. transfer? Nawet jeśli jest bez limitu gb, to dziś może być 100mbps, a jutro 10kbps. Gdzie jakieś parametry zapisu/odczytu dysku (a więc to, o co była wspomniana przez Ciebie awantura w B-H). Zmierzam do tego, że tutaj masz BARDZO duże pole manewru do wciskania czegoś cichaczem, choć pozornie masz wszystko na tacy.

(jeśli są gdzieś parametry, o których piszę, to ja ich przez 10 minut szukania nie znalazłem).

Edytowany przez is_wm, 20 luty 2017 - 11:03.

• 0

#42 franiuu

franiuu

Często na forum

• Użytkownicy
  • 61 postów
  • Firma:DarkFence

Napisany 20 luty 2017 - 13:23

@is_wm
Łącze otrzymujesz o przepustowości 1Gbps. Transfer faktycznie bez limitu GB. Procesory w maszynach: Intel Xeon E5-2680v4.

Reszta informacji tutaj: link.

Edytowany przez franiuu, 20 luty 2017 - 13:26.

• 0

#43 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6157 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 20 luty 2017 - 14:26

Łącze otrzymujesz o przepustowości 1Gbps.

Współdzielone na serwer, nie na konto, większość firma ma to samo. Na serwerze może być "miliony" kont, więc niewiele to zmienia, im większy serwer, tym większa ilość kont na serwerze, ekonomii nie oszukasz.

Transfer bez limitu, też często spotykane, mamy to na naszych serwerach w UK ....

Bazowy RAM u nas do 2GB, bez sensu takie wyliczanie, bo nic nie ma za darmo, jest jeszcze setki innych wartości, gdzie można "przyciąć", więc nie ma się co za bardzo podniecać ....

Edytowany przez www.mzone.uk, 20 luty 2017 - 14:30.

• 0

MZone Group - Serwery Wirtualne z dyskami SSD - Serwery VPS OpenVZ oraz KVM SSD Cloud - Hosting Dedykowany - Serwery Dedykowane w UK oraz Polsce - Administracja Serwerami na OS Linux - Pakiety Administracyjne 

Darmowe Domeny z tanim odnowieniem - Zapraszamy!

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: wituralny, zenbox, serwer

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników