Skocz do zawartości

dhosting.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Normalna

1 obserwujący

O dhosting.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  dhosting.pl Sp. z o.o.

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [dyskusje] dhosting.pl

  Trudno mi się do tego odnieść bez informacji o tym, jak przebiegał z Tobą/Twoimi klientami kontakt po naszej stronie i o jakie dokładniej sytuacje chodzi. Wciąż nie napisałeś do mnie na maila i nie podałeś namiarów na te konta u nas, żebym mógł je zidentyfikować i rzeczowo odpowiedzieć. Przypominam maila luke@dhosting.pl, daj proszę znać o jakie konta hostingowe u nas chodzi (loginy) w mailu i na pewno będę mógł coś więcej powiedzieć. Jeżeli coś się tam zadziało niedobrego, to też dla nas szansa, by to usprawnić, ale bez szczegółów trudno cokolwiek powiedzieć, a już na pewno zrobić.
 2. [dyskusje] dhosting.pl

  Hej, analiza danych z obsługi klienta i naszych systemów monitorujących mówi zupełnie co innego – usługa działa stabilnie, a przez ostatnie miesiące dodatkowo weszliśmy na jeszcze wyższy poziom SLA. Napisz do mnie na luke@dhosting.pl, daj znać o jakie konta klientów chodzi, albo podrzuć nr zgłoszeń, które opisują te problematyczne sytuacje. Zapoznam się i będę się mógł odnieść do tego, co tu opisujesz. W przyrodzie nic nie ginie, na pewno uda się te sytuacje wyjaśnić i coś usprawnić w procedurach, jeśli to będzie konieczne. Jak mało kto bierzemy sobie do serca takie rzeczy i nie przechodzimy koło nich obojętnie. Właśnie dlatego jesteśmy jednym z najczęściej polecanych firm hostingowych w Polsce, to nie bierze się z niczego, to nasza ciężka praca i ciągłe podnoszenie poprzeczni. Na serio traktujemy naszą misję pomagania ambitnym ludziom w tworzeniu fantastycznych projektów w Internecie. Odezwij się, ustalimy co się działo.
 3. [dyskusje] dhosting.pl

  Ruszyła #akcjaRODO w dhosting.pl, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Szczegóły znajdziecie tu: https://dhosting.pl/rodo.html Najważniejsze informacje: jesteśmy w pełni zgodni z RODO, superszybkie i bezpłatne podpisywanie Umowy Powierzeniach Przechowywania Danych (od jutra specjalna opcja w https://dpanel.pl), 20% rabatu za pierwszy rok dla nowych klientów (promocja trwa przez tydzień), możliwość zadania pytania o RODO prawnikowi (https://forum.dhosting.pl). Korzystajcie i szerzcie dobrą nowinę. Pamiętajcie, że możemy bezpłatnie przeprowadzić migrację Waszych stron do nas (a także poczty!).
 4. dhosting.pl - baza MySQL leży

  Witam serdecznie, Bardzo przepraszamy za problemy. Była to chwilowa niedostępność serwera MySQL i dotyczyła tylko niewielkiej grupy klientów. Od razu po wykryciu awarii podjęliśmy działania i zostało to rozwiane, żadne dane nie zostały utracone, natomiast poczta działała cały czas. W przyszłości jeśli pojawią się ewentualne problemy to zapraszam do zgłaszania ich na Helpdesk, przez nasz dpanel, ponieważ tego typu informacje są tym kanałem przekazywane najszybciej Pozdrawiam
 5. Zapraszamy na testy do nas https://dhosting.pl/oferta1, połączenie hostingu współdzielonego ze skalowaniem zasobów jak w chmurach obliczeniowych.
 6. Serwer www pod forum

  Nie sugeruj się wyłącznie parametrami. Przenieś stronę i porównaj na którym hostingu działa wydajniej. My prócz wysokich parametrów na start mamy mocno zoptymalizowane środowisko serwerowe i przy mniejszych parametrach jesteś wstanie znacznie więcej wyciągnąć z serwera, nie narażając się na dodatkowe koszta. Zobacz też, który panel administracyjny Ci lepiej odpowiada.
 7. Współdzielony Cloud

  Łukasz, cieszymy się, że nasza usługa Ci się spodobała i mimo wszystko zapraszamy na testy - przyznamy nawet indywidualny upust na pierwszy rok (skontaktuj się proszę przez PW). Zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszej ofercie brakuje SNI czy Let's Encrypt dlatego oba te tematy chcemy mieć na produkcji wdrożone najpóźniej do końca maja. Idea naszej usługi jest prosta i od października zdecydowało się na nią kilka tysięcy Klientów, w tym bardzo duże i znane marki jak i początkujące strony www. Webh ma bezsprzecznie fajny system backupu jednak my w 100% skupiamy się na tym, aby nasza usługa ZAWSZE dostarczała Klientowi tyle zasobów, ile potrzebuje. Klienci właśnie dlatego nas wybierają, bo oferujemy bardzo dobrą wydajność usługi (dyski SSD Enterprise z wyższej półki, LiteSpeed Enterprise, kilka własnych rozwiązań optymalizacyjnych) połączoną ze spokojem ducha o zasoby swojej strony niezależnie od liczby godzin w której wykorzystują bardzo duże parametry.
 8. Współdzielony Cloud

  Nasze rozwiązanie chmurowe w pełni skaluje 3 parametry: CPU, RAM i również dysk (HDD) - wszystkie te parametry mogą być z godziny na godzinę automatycznie zwiększane jak i zmniejszane, jeżeli nie zachodzi potrzeba ich wykorzystywania. W porównaniu do webh zasoby możesz zwiększać do 24 GHz, 64 GB RAM i 1000 GB dysku na dowolny okres. Indywidualnie jest możliwość uzyskania wyższych parametrów, nawet 4 krotnie większych.
 9. Hosting współdzielony pod WooCommerce

  Nie ma problemu Naszą komunikację na stronie minimalizujemy ze względu na chęć prostego przekazu. Natomiast u nas zasada jest prosta - zasoby są zwiększane dynamicznie w zależności od obciążenia. Pod tym stoi dużo systemów, które odpowiadają za rozproszenie usług klienta. Staramy się nie zaprzątać głowy jak to dokładnie działa. Po prostu ma działać. Poczta, backup, dns, mysql i www są wydzielonymi usługami realizowanymi w oparciu i niezależną infrastrukturę. Natomiast u nas sama np. usługa WWW jest skalowana w chmurze. Dla pierwszych klientów udostępniamy już wyższe parametry niż te które podajemy na stronie 24 GHz, 64 GB RAM, 1 TB HDD.
 10. Hosting współdzielony pod WooCommerce

  To tak jak nasz EWH
 11. Zapraszam do nas na testy - napisz na sprzedaz@dhosting.pl. Skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec i wszystko wyjaśni. Natomiast to czy wybrać jeden hosting, czy wiele, zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Więcej hostingów = więcej paneli do zarządzania.
 12. [wirtualny] uciekam z zenboksa

  @SiXwishlist, nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Możesz rozwinąć? Póki co, widzimy w kilku miejscach Twoje różne wpisy (nie tylko tutaj na WHT) w podobnym tonie na nasz temat. Nawet jeżeli uważasz, że nasz produkt jest bez sensu i nie jest trafiony, to nie można w moim odczuciu negować tego, że on istnieje i fizycznie działa. Podsumowując, krytykuj bo takie Twoje prawo, ale prośba o merytorykę jak choćby to robi Mzone. Idea produktu jest bardzo prosta - zdecydowana większość hosterów shared hostingu w przypadku notorycznego wykraczania poza limity każe przejść na serwer VPS. Chyba nie zaprzeczycie, że VPS, dedyk + do tego admin + panel kosztują jednak znacznie więcej w skali roku niż 200 zł (nie mówiąc już o tym, że lwią część zasobów pobiera OS i działanie panelu). Wzrost ruchu odnotowuje klient zazwyczaj na 4-5 h dziennie i wtedy dochodzi do skalowania - przez resztę dnia te większe serwisy nawet nie przekraczają bazowych parametrów. My właśnie wchodzimy w tę niszę, którą w dużej części przejmowały do tej pory chmury obliczeniowe, robił to zenbox (płacisz za odwiedziny i ma działać) i w mniejszej części zarządzane serwery VPS i dedyki. Przyszło do nas bardzo dużo sklepów, które posiadały do tej pory serwery dedykowane z administracją za około 350 zł miesięcznie, a teraz na skalowaniu płacą po 30 zł w skali miesiąca. Może dla Was to bardzo zła decyzja z ich strony, jednak z ich perspektywy zapewniają sobie gwarancję, że w razie mega promocji/kampanii strona będzie działać, a w międzyczasie koszty będą niskie. Podsumowując - ofertę kierujemy do serwisów, które chcą mieć pewność, że "w razie czego" duża ilość zasobów zawsze będzie dla nich dostępna, ale jeśli to się nie stanie, to nie zapłacą za to więcej. Jeśli natomiast szukasz po prostu dobrego i przystępnego cenowo hostingu, to także zapraszamy. Jeśli jako hosterzy (piszę do Was, ponieważ dużo z Was zaczęło się tu wypowiadać na nasz temat) pozwalacie użytkownikom ZAWSZE wykorzystywać po kilka GHz CPU przez wiele godzin i wiele razy, to naprawdę jesteśmy pod wrażeniem, że jesteście w stanie zapewnić stabilność usług. Szczerze pisząc naprawdę powinniście robić z tego swój USP na rynku. Nie szukajcie jednak w nas tego złego, ponieważ zdecydowaliśmy się zrobić coś inaczej i głośno o tym mówimy. @unnami napisz proszę do nas na PW bądź sprzedaz@dhosting.pl. Możesz u nas skorzystać z opcji, która oszacuje Twoje zapotrzebowanie na zasoby i przedstawi jaki będzie tego koszt: https://dhosting.pl/sprawdz-koszt-hostingu.html. Pamiętaj, że nie masz nawet w skali dnia stałego obciążenia i np. w nocy ruch u Ciebie zapewne mocno spada. Stronę przeniesiemy do nas za darmo, a jeśli stwierdzisz, że nasza usługa nie jest dla Ciebie, to pomożemy wrócić do poprzedniego hostera.
 13. Zapraszamy do kontaktu na anna@dhosting.pl - zadzwonimy i przedstawimy ofertę.
 14. Strona z dużym ruchem potrzebuje ... (Cloud) ?

  Ar4 napisz do nas na bok@dhosting.pl - mamy rozwiązanie idealne pod Twoje potrzeby. Zobacz animację, wyjaśniającą zasadę działania naszej usługi: https://www.youtube.com/watch?v=88qEOkMLI5w
 15. Jaki hosting / serwer wybrać?

  Pod potrzeby takie jak Twoje stworzyliśmy usługę EWH. Zostaw do siebie kontakt na http://dhosting.pl i wypracujemy wspólnie ofertę. Jeżeli nie skorzystasz jednak z naszych produktów, to rekomendujemy dobry zarządzany VPS z firm, które wypowiedziały się w tym temacie. PS. Prezentacja naszego produktu poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=88qEOkMLI5w
×