Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt pozycjonowania

Koszt pozycjonowania

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

Koszt pozycjonowania

#1 krasnyk

krasnyk

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 24 styczeń 2017 - 10:14

czesc, ja wiem ze mi pewnie nie podacie konkretnej kwoty bo to od mnóstwa czynników zalezy, rozumiem, ale czy można chociaż w przybliżeniu oszacować koszt pozycjonowania? czy mam to liczyć w setkach czy w tysiącach czy muszę brać kredyt pod zastaw żeby sie wypłacić? :P no bez żartów, serio musze się jakoś przygotować finansowo przecież a kompletnie niewiem czego sie spodziewać, może ktoś z forumowiczów korzystał z takich usług i może mi powiedzeić mniej więcej?

• 0

#2 rankit

rankit

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • Firma:rankit.pl
  • Imię:Kordian
  • Nazwisko:Minkina

Napisany 24 styczeń 2017 - 10:25

Wszystko zależy od ilości słów kluczowych, konkurencyjności itp. Każdy przypadek wyceniany jest zawsze indywidualnie. Mój cennik np. zaczyna się od 500 zł/netto miesięcznie. Napisz coś więcej o branży i zasięgu firmy ;)

• 0

#3 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 24 styczeń 2017 - 11:48

Czemu wygląda mi to na uroczą szeptankę? :-)

Koszt pozycjonowania zwykle zależy od ilości i trudności słów kluczowych, a więc w dużej mierze zależy od branży oraz oczekiwań. Pytanie ile to może kosztować brzmi podobnie do "ile kosztuje naprawa samochodu". :-)

• 0

#4 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 24 styczeń 2017 - 13:09

Raczej marketing szeptany nie jest waszą dobrą stroną :D
  • 0

#5 Arkpra

Arkpra

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:P

Napisany 10 luty 2017 - 10:37

Koszty pozycjonowania są uzależnione od trudności fraz (konkurencyjności danej frazy) 

• 0

#6 parabolistyk

parabolistyk

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 17 luty 2017 - 10:24

Drogi autorze tematu, by ocenić w przybliżeniu koszt pozycjonowaniu będziesz musiał w przybliżeniu napisać co chcesz pozycjonować i  jakich rezultatów oczekujesz. Gdyby ktoś zadał Ci pytanie "ile kosztuje samochód", albo "ile kosztuje mieszkanie" to pewnie zadałbyś szereg pytań, które miałby ułatwić wycenę. Ogólnie to od 50 PLN do wielocyfrowych kwot.

• 0

#7 Gość_wladcapierscieni_*

Gość_wladcapierscieni_*
  • Goście

Napisany 17 luty 2017 - 15:19

Ofert za pisiont złotych jeszcze nie widziałem ;p

Ja bym Tobie autorze sugerował skontaktować się z kilkoma firmami, wyjaśnić co byś chciał pozycjonować itd. wysłuchał ofert cenowych, propozycji rozwiązań i na tej podstawie podjął decyzję. Możesz również utworzyć ogłoszenie czy tutaj, czy na konkurencyjnym forum i również wysłuchać ofert użytkowników. Przede wszystkim jednak musisz być konkretny, w tym czego potrzebujesz i jakiego efektu oczekujesz.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników