Skocz do zawartości

parabolistyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O parabolistyk

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://parabankinaraty.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wisła
 1. Koszt pozycjonowania

  Samemu swój czas ciężko wycenić, ale chyba Twoja praca jest więcej warta niż 70 zł o których pisałaś. Bo to by wychodziło, że pracujesz około 80h miesięcznie i roboczogodzinę wyceniasz na mniej niż złotówkę W Agencji SEO tak samo jak w każdym innym przedsiębiorstwie czas pracowników kosztuje. ZUSy, wypłaty, czynsze same się nie zapłacą. Dlatego JO255 napisał całkiem sensownie. Za 300-500 PLN cudów oczekiwać nie można.
 2. Koszt pozycjonowania

  Jak cenisz na "dosyć dużo" to powiedz ile poświęcasz czasu na to SEO za 70 pln. Powiedzmy, że te 70 pln to 2h pracy. Ile w tym czasie ogarniesz i czy z tego będziesz miała efekt? Chodzi o to, że błędem jest ocenianie poświęcanego czasu na 0 PLN. 0 PLN jest wart czas poświęcany na coś innego niż praca.
 3. Koszt pozycjonowania

  Jednym słowem bardzo "wysoko" wyceniasz swój czas. 70 pln to ile roboczogodzin?
 4. Za efekt i najtaniej Parę miesięcy później: "firma nic nie robi", "ratunku! strona spadła w wynikach!", "pozycjonowanie nie działa".
 5. Możesz skorzystać z Disavow Tool https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main i zrzec się niechcianych linków. Nie mniej to ciężka sprawa, bo często nie można w jednoznaczny sposób określić powodów dla których strona spadła. Tak jak napisał Kamikadze, sprawa na forum prawne.
 6. Zabezpieczenia

  Możesz utrudnić życie zwykłym użytkownikom. Roboty i tak sobie poradzą i ukradną Ci treści.
 7. Linki

  A nie prościej użyć edytora graficznego? Na forach internetowych zwykle stosuje się BBCode [url=adres]nazwa jakaś tam[/url]
 8. Pozycjonować tak samo jak w przypadku innych stron internetowych. Optymalizacja + linki. A ile to może kosztować? "Tyle co samochód". Tylko zależy jaki to ma być samochód. Wyślij zapytania do kilku albo lepiej kilkunastu firm SEO i będziesz wiedział. Inaczej wycenią "kody rabatowe Warszawa" (nie sprawdzałem czy ktoś tego w ogóle szuka) a inaczej "kody rabatowe Ząb".
 9. Koszt pozycjonowania

  Drogi autorze tematu, by ocenić w przybliżeniu koszt pozycjonowaniu będziesz musiał w przybliżeniu napisać co chcesz pozycjonować i jakich rezultatów oczekujesz. Gdyby ktoś zadał Ci pytanie "ile kosztuje samochód", albo "ile kosztuje mieszkanie" to pewnie zadałbyś szereg pytań, które miałby ułatwić wycenę. Ogólnie to od 50 PLN do wielocyfrowych kwot.
 10. WORDPRESS problem z dodawaniem medium

  Moja pomysły: 1. Nieprawidłowo ustalona ścieżka do mediów w Ustawienia -> Media. 2. Źle nadane prawa dla katalogu. 3. Złe ścieżki w bazie danych (czyli ze starego hostingu).
 11. CMS pod wizytówkę

  Jeśli chcesz postawić raz i nieaktualizować to postaw to w html+php. Nie będziesz musiał aktualizować + będzie lekko. Jeśli koniecznie potrzebny jest system do zarządzania treścią to wybrałbym w ostateczności GetSimple CMS. Napisałem w ostateczności, bo WordPress będzie zwyczajnie lepszy.
 12. Jeśli nie będziesz używać szablonów z niepewnych źródłem, dziurawych wtyczek i ulokujesz stronę na dobrym hostingu, to nie powinno być problemów. Ja miałem infekcje jedynie w przypadku dawno nieaktualizowanych WordPressów - ostatnio na wersji sprzed około 5 lat. Dlatego bardzo ważne są częste aktualizacje i backupy.
×