Skocz do zawartości
gucek012

Firma i użytkownik WHT Infinity Tech to oszust

Polecane posty

Witam Serdecznie, niedawno wystawiłem tutaj zlecenie odnośnie trackera do torrentów, zgłosił się do mnie pan o nicku Infinity Tech który ma oczywiście w Gdańsku firmę o tej samej nazwie. Chciałbym was przed nim ostrzec ponieważ ten pan jest oszustem, po wpłaceniu zaliczki za zlecenie ten pan przestał się odzywać, po wielu telefonach w których odpowiadał, że skrypt "Jutro Będzie" , a dwóch tygodniach tego pana ani nie widzę ani nie słyszę. Kilka razy zwróciłem się o zwrot zaliczki, na które odpowiedzi również nie dostałem.

 

Nie chcę się tu specjalnie żalić ponieważ to był mój błąd, po prostu uważajcie na tego człowieka. Do postu załączam potwierdzenie przelewu.
Serdecznie Pozdrawiam,

Dawid

 

 

 

 

post-31231-0-42241200-1432969353_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mylić z Infinity™. Takie było moje pierwsze skojarzenie.

 

Swoją drogą, udało im się znak handlowy "Infinity" zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o znak, a nie samą nazwę firmy. Ale nie zależy mi na tej informacji aż tak, żeby się zmagać z wyszukiwarką Urzędy Patentowego.

 

Ale to jest syf. I jeszcze nie w .gov.pl z jakiegoś powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Swoją drogą, udało im się znak handlowy "Infinity" zarejestrować?

Dla "Infinity" bazy UPRP wyrzucają 28 wpisów. Nie widzę, aby któryś należał do gości od hostingu.

TM (trademark) to nie to samo co ® (registered trademark). Ten pierwszy stosuje się właśnie w przypadku znaków towarowych co do których właściciel posiada prawa, ale znaki te nie są zarejestrowane. Hosting Infinity ma TM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś padłem ofiarą podobnego oszusta, sprzedawał sprzęt po okazyjnej cenie na znanym portalu aukcyjnym, a że groszem nie śmierdziałem a sprzęt był potrzebny na wczoraj nie myśląc za wiele zakupiłem. Przez tydzień sprzedawca nie dawał życia że coś wysłane, kiedy zadzwoniłem tłumaczył się że przesyłka idzie z innego magazynu. Po tym telefonie numer przestał odpowiadać. Pogrzebałem w sieci i znalazłem 2 inne numery przypisane delikwentowi, więc zadzwoniłem następnego dnia pod jeden z nich, jakie było zdziwienie gościa, że dzwonie pod dany numer i chyba dzięki temu oddał kasę, bo wydawał się zaskoczony podczas rozmowy. Gdyby nie to tak jak inni, których oszukał musiałbym sprawę zgłaszać na policję.

 

Od tego czasu wiem że nie ma okazji bo albo sprzedawca handluje towarem, którego nie posiada albo sprzedaje uszkodzony badziew, który już nie jeden serwis odwiedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×