Skocz do zawartości
Pablos

[opinie] Red-black.pl

Polecane posty

Takiej konkurencji nie ma się co bać. Twoja strona wygląda żałośnie bez powiększania.

Wszyscy po Tobie "jadą", więc nie będziesz z nami gadał?

 

Jezeli konkurencje oceniasz po wygladzie strony - to jest mi naprawde ciebie żal ...... jestas bardziej zalosny niz to sie wydaje a co do "jazdy" ( i nie uzywaj grypserki bo ona w twoich ustach to obraza dla innych ) : to facet odpusc sobie takie krzywe teksty bo ja potrafie rozroznic krytyke od zawisci co widac w innych postach w przeciwienstwie do takiego popaprańca jak ty ;)

 

Myslisz ze strona to wszystko ? - wlasnie z powodu takich frajerow ktozy przyciagaja bajerami bo nie potrafia zrobic tego za pomoca swoich uslug i rzetelnosci - caly hosting w polsce > Traci .

 

I nie z wami - tylko z toba ..........a co ty , kto ci dal prawo wypowiadania sie w ramach calego kolektywu ? moze czegos tutaj nie zauwazylem ?

 

Ps- i znowu strona ............... a miala byc rozmowa na temat uslug .....ty ! - wez zmien płyte bo to sie juz nudne robi ;)

 

staralem sie byc naprawde mily .......... ale z takimi jak ty chyba inaczej sie nie da rozmawiac wiec spadaj wafel z mojego tematu , poprostu wroc pod ten kamien z ktorego wypełzłeś - chyba ze chcesz cos wniesc konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie oceniam po wyglądzie ale sam napisałeś:

nawed retusz w rastrowce na waszym szablonie jakos smiesznie wyglada po powiekszeniu

To ja pisze, że Twoja strona wygląda jakoś śmiesznie bez powiększenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xroot czy nie rozumiesz, że za nim ktoś skorzysta z usługi czy coś kupi - w pierwszym momencie patrzy na wygląd - w przypadku hostingu jest to przecież strona internetowa.

Oczywiście, że w przypadku gdy kolega poleci koledze czyjeś usługi to nie będzie zwracał uwagi na jak wygląda 'opakowanie' ale nowy klient który znalazł ofertę w wyszukiwarce i pierwszy raz o was słyszy - nie będzie patrzył jak strona (czyt. wizytówka) wygląda - nie będzie się jej uważnie przyglądał ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xroot czy nie rozumiesz, że za nim ktoś skorzysta z usługi czy coś kupi - w pierwszym momencie patrzy na wygląd - w przypadku hostingu jest to przecież strona internetowa.

Oczywiście, że w przypadku gdy kolega poleci koledze czyjeś usługi to nie będzie zwracał uwagi na jak wygląda 'opakowanie' ale nowy klient który znalazł ofertę w wyszukiwarce i pierwszy raz o was słyszy - nie będzie patrzył jak strona (czyt. wizytówka) wygląda - nie będzie się jej uważnie przyglądał ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

 

Tak - masz zupelna racje ............ ale wczesniej wychodzilem z zalozenia ze najwazniejsze sa uslugi , cena , i obsluga klientow ( i klienta to za bardzo nie przeszkadzalo ) .- chociaz teraz troche zweryfikowalem swoj poglad stad cenie sobie twoje uwagi i dziekuje za nie ....

 

Wlasnie tak postapie - w niedlugim czasie zmienie calkowicie interfejs calej strony .

wiem ze masz racje , i dlatego doszedlem do wniosku by to uslug , obslugi i cen dolozyc jeszce odpowiedni i czytelny interfejs ale i tez bardziej nowoczesny - w koncu przeciez nic nie strace a moge tylko zyskac ;)

 

troche to potrwa poniewaz nie chce korzystac z gotowych szablonow ale miejmy nadzieje ze bedzie warto ;)

 

Z wyrazami szacunku

Adam Koch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po trupie twojej firmy

 

LOL & ROTFL. Akuku, nie prowadzę żadnej firmy ;)

 

Sporo czasu zajęło, żebyś spokorniał. Widocznie oczekiwałeś uwielbienia a spotkała cię tylko kolizja ze ścianą... trzeba było tak od razu zacząć, a nie pyskować na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL & ROTFL. Akuku, nie prowadzę żadnej firmy ;)

 

Sporo czasu zajęło, żebyś spokorniał. Widocznie oczekiwałeś uwielbienia a spotkała cię tylko kolizja ze ścianą... trzeba było tak od razu zacząć, a nie pyskować na wszystkich.

 

nie spokornialem tylko dziekuje za normalne podejscie do sprawy natomiast cala reszta jest zupelnie bez sensu ;)

 

ponadto nie pyskuje bo to zaleta kobiet takich jak czesc niektorych ktore sie wypowiadaly w tym watku :)

 

a co do : srok@

 

hehe, nie oceniam po wyglądzie ale sam napisałeś:

 

To ja pisze, że Twoja strona wygląda jakoś śmiesznie bez powiększenia.

 

 

Moze ale to ona mi zapewnila - O dziwo !!! - wiecej klientow niz tobie marna przerobka szablonu :) - co widac stricte - nawed bez powiekszenia .........ale nie chcialem byc brutalny , a to zrodlo w twoim szabloniku ktory z duma nazywasz strona to juz paranoja :

<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>

 

ehhhhhhhh .- pan profesjonalista ........... przestan ! , prosze ! - bo sie poplacze ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, tradycyjny wjazd osoby, której skończyły się argumenty. Gdybyś nie zauważył, misiu puszysty, mówi się tu o TWOJEJ witrynie, bo TWOJĄ reklamujesz, więc nie zjeżdżaj na inne tematy jak jakiś frajer. I choćbyś nie wiem jak wyskakiwał na innych, to nie zmienia faktu, że wykonanie tego, co usiłujesz bronić jest zapóźnione o jakieś 10 lat. Może wypadało by to uznać i zmienić, a nie robić dziwne wycieczki ad personam? Hmm? A może wyciągniesz jakiegoś gniota webmastera z podstawówki i powiesz, że ona ma gorsze? I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając Te wszystkie Głupoty zastanawiałem się gdzie właściwie jestem ;)

 

Panowie Wydaję mi się , że Pomyliliście działy Dział Piaskownica znajduje się na Samym Dole Forum.

 

Piaskownica

Tutaj możecie pisać na dowolny temat nie związany w żaden sposób z Web Hostingiem.

 

Tak spokojnie możecie się przekomażać ,wyzywać itp.

 

Rozumiem doszliście do wniosku , że strona red-black.pl Nie Wygląda Najlepiej.

 

Oczywiście każdy może mieć Swoje zdanie. Dla mnie ważne jest to Jak Sprawuje się sam Serwer a nie Strona WWW ;)

 

Dlatego proszę Jeśli Macie zamiar ciągnąć Te dyskusje , że " Na końcu zdania brakuje kropki"(chodzi mi o Strone WWW red-black.pl) Dajcie Sobie spokój Po Co?

 

-Szkoda Bazy :)

 

Pozdrawiam

 

Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem nie polega na tym, że ktoś ośmielił się skrytykować Cudowną Stronę Hostingową, lecz na tym, że właściciel idzie w zaparte i twierdzi, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem nie polega na tym, że ktoś ośmielił się skrytykować Cudowną Stronę Hostingową, lecz na tym, że właściciel idzie w zaparte i twierdzi, że wszystko jest w porządku.

 

patrz powyzej - pisalem ze strona nie jest idealna i wiem o tym ale tez pisalem ze nie tego watek dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero

Wam chyba sie nudzi... strona jak strona, ma sporo błędów, ale bez przesady, żeby ponad 30 wiadomości tylko o tych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam chyba sie nudzi... strona jak strona, ma sporo błędów, ale bez przesady, żeby ponad 30 wiadomości tylko o tych błędach.

 

Święte słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mówiłem olać i zamknąć, niech gościu sobie 'nawed' 20 stronek otwiera z hostingiem..

 

zero ..to jest tylko fala uderzeniowa krytyki.. a gościu dopiero teraz się przyznaje, że kipi od niego amatorszczyzną ;) wszystko to część naszej wspólnej misji "antykrzakowej", tak ja to widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem olać i zamknąć, niech gościu sobie 'nawed' 20 stronek otwiera z hostingiem..

 

zero ..to jest tylko fala uderzeniowa krytyki.. a gościu dopiero teraz się przyznaje, że kipi od niego amatorszczyzną ;) wszystko to część naszej wspólnej misji "antykrzakowej", tak ja to widzę..

 

Misji anty krzakowej - wez sie facet walnilj w glowe bo juz mnie zaczyna zloscic takie podejscie - masz problem to powiedz mi osobiscie a nie podwarzaj autorytetu mojej firmy tylko dlatego ze nie dam sie bluzgac przez jakies frajestrwo z powodu literowek na stronie i tego ze komus sie interfejs strony nie podoba ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo kultura pełny wypas, a jak tam poszedł egzamin gimnazjalny? Wkurzyłeś się, bo cię słusznie zmieszali z błotem. Gdybyś miał odrobinę honoru, to byś zacisnął zęby, poprawił, wrócił i cieszył się z pochwał. Ale po co, lepiej rzucać mięsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo kultura pełny wypas, a jak tam poszedł egzamin gimnazjalny? Wkurzyłeś się, bo cię słusznie zmieszali z błotem. Gdybyś miał odrobinę honoru, to byś zacisnął zęby, poprawił, wrócił i cieszył się z pochwał. Ale po co, lepiej rzucać mięsem...

 

Szybko sie ucze - w tym wypadku od WAS ;) -

 

Jesli wejdziesz miedzy wrony ............... chyba zansz dalszy ciag tego przyslowaia czy to za wiele jak na ciebie ?

 

a co do gimnazjum - no coz kazdy ocenia swoja miarą ;) - jestem troche starszy niz te kobietki co zabawialy sie z toba w szkole kiedy byles u higienistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tym postem (który pewnie miał być śmieszny) ostatecznie udowodniłeś swój poziom. Dziękuję za potwierdzenie, nie mam więcej pytań :]

 

*PLONK*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym postem (który pewnie miał być śmieszny) ostatecznie udowodniłeś swój poziom. Dziękuję za potwierdzenie, nie mam więcej pytań :]

 

*PLONK*

 

Coz - staram sie tobie dorownac .

 

ps,- to nie maialo byc smieszne - tylko szczere .

 

Czyzbys teraz ty chcial zniknac ? kiedy temat sie zrobil nie wygodny a tobie braklo argumentow ? - kiedy ja prosilem o zamkniecie tematu to byla tylko krytyka ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokój Panowie. Czytać się tego nie da...

ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont ..przyznaję, to z nudów ;)

 

shive ..może to nowy sposób odreagowania po testach kompetencji.. zakładanie firm hostingowych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do : srok@

Moze ale to ona mi zapewnila - O dziwo !!! - wiecej klientow niz tobie marna przerobka szablonu ;) - co widac stricte - nawed bez powiekszenia .........ale nie chcialem byc brutalny , a to zrodlo w twoim szabloniku ktory z duma nazywasz strona to juz paranoja :

<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
<td></td>

 

ehhhhhhhh .- pan profesjonalista ........... przestan ! , prosze ! - bo sie poplacze ze smiechu ;)

Yeah, tylko jak to sie ma do wyglądu strony ? Nie mowimy tutaj o czystości kodu tylko o wyglądzie strony. Panie "płofesjonałisto" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero

moze powinniscie zalozyc osobny dzial: "ocena stron", a nie pisac tutaj tego?

 

@xroot: przyjalbys krytyke na samym poczatku, konsekwentnie poprawial stronke hostingu, to by tego wszystkiego nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah, tylko jak to sie ma do wyglądu strony ? Nie mowimy tutaj o czystości kodu tylko o wyglądzie strony. Panie "płofesjonałisto" ;)

 

A ja myslalem ze o ofercie hostingowej ;) - tak widnieje bynajmiej na poczatku tego watku :)

 

Zas sama "czystosc kodu" - duzo swiadczy o twoim profesjonalizmie ............... i tylko ze tego nie widac - to juz jest OKI ? - poniewaz nie rozumie jak ktos kto nie uwaza sie za profesjonaliste moze sie tu wypowiadac w takim kontekscie ja ty ? - wiec uznalem cie za profesjonaliste ............. - przez pierwsze 2 minuty :) stad ten watek twojemgo profesjonalizmu :)

 

Pewnie taki sam kit wciskasz klienta na swoich kontach ...........? Ze jak czegos nie widac to tego nie ma ? :)

 

 

Ale ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz:P W tym temacie nie chodzi o wygląd strony ale była o nim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×