Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[dyskusje] dhosting.pl

[dyskusje] dhosting.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
28 odpowiedzi na ten temat

[dyskusje] dhosting.pl

#21 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 00:41

Zdecydowałem się wreszcie trochę potestować usługę. Panel wygląda świetnie (chociaż mam nadal sentyment do starego, dawno temu pamiętam że można było w dhosting ustawiać jabbera w własnej domenie - już takiej usługi nie ma, trudno się dziwić ponieważ dziś to rozwiązanie jest niemal zapomniane). Firma na rynku jest naprawdę bardzo długo, nie chcę wprowadzać w błąd ale pamiętam że w 2003 roku startowali jako marka demonek.com (czy coś takiego) - to były czasy poczty mail 25mb za 50 zł rocznie. Przez ten czas zdobyli pewnie dużo doświadczenia i poważnych klientów (przynajmniej tych przedstawionych na stronie). Szybkość platformy naprawdę niezła, jakieś drobne benchmarki wg. mojej metodyki minimalnie lepiej niż u konkurencji. Finansowo wygląda też całkiem nieźle, za 200 zł rocznie otrzymujemy 1 GB RAM, 1 GHz, 50 GB, dedykowane IP - trudno otrzymać podobne warunki u konkurencji a jeżeli już takie są nie ma możliwość tak elastycznego zwiększania zasobów (co teoretycznie powinno wyjść taniej). Wsparcie - świetne, wymieniłem 4-5 zgłoszeń w czwartek po północy, odpowiedzi wracały po kilku minutach. Więcej trudno wymagać. Poza tematem firma chętna na rozmowy, zaproponowałem na PW kilka rzeczy dotyczących innej usługi - odpowiedzieli z zainteresowaniem i zobaczą czy istnieje taka możliwość. 

Warto też poszukać kodów rabatowych w sieci - jest na jednym forum dotyczącym pewnego skryptu + była jakaś usługa faktur online która też dawała kod. Ogólnie można zaoszczędzić te 10-20% z tej "podstawy" 200 zł rok (nie wiem czy na dodatkowe zasoby coś podobnego jest) - chyba że dla WHT taki kod też zrobią ;)

Jedyny minus jaki udało mi się doszukać to opłata za instalację SSL zakupionego/generowanego poza dhosting. Wiadomo że administrator musi wykonać jakąś pracę ale może w przyszłości uda mi się to integrować w panel.

Z mojej strony mogę zdecydowanie polecić, myślę że największym problemem jest jasne opisanie tego produktu dla "kowalskiego", na początku ciężko pewnie zrozumieć cennik gdyż nie jest sztywno określony. Głownie chodzi mi że 1 GB RAM, 1 GHz, 50 GB, dedykowane IP otrzymujemy w standardzie a cennik na stronie dotyczy wyłącznie dodatkowych zasobów które można elastycznie rozwiązać. Co z tego że patrzymy na cenę 1 GB RAM miesięcznie skoro okazuje się że większą moc wykorzystujemy tylko kilka godzin gdy jest potrzebna co kosztuje grosze. Wychodzi znacznie taniej niż początkowe wyliczenia z kalkulatora. Polecam wszystkim dla których konto wirtualne to zbyt mało a VPS to zbyt wiele zabawy. W tej cenie dostajemy skalowany webserwer (z licencją litespeed) i pełną administracją bez zmartwień. Na zwykłym VPS za takie pieniądze to nierealne. Jednym słowem usługa na ogromny plus, zobaczymy jak będzie funkcjonować w najbliższych miesiącach.

Edytowany przez devon, 17 listopad 2016 - 01:05.

• 0

#22 MikeJones

MikeJones

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 01:04

duzo postów nabiłeś żeby w końcu wyjechać z szeptanką

• 2

#23 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 01:12

Zabawne ;) Rozumiem że każdy post pozytywny jest traktowany jako szeptanka tak? Poczytaj moje poprzednie wpisy na forum - chwaliłem znacznie więcej firm na forum ... więc szeptanka raczej marna. Raczej lubię pisać długie posty co można znaleść w niektórych moich wypowiedziach np: http://www.webhostin...-image-hosting/ ;)

Edytowany przez devon, 17 listopad 2016 - 01:23.

• 0

#24 ptal

ptal

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 13 lipiec 2017 - 09:35

Mam tam ja, jak i kilku moich klientów EWH. Hosting w podstawowym pakiecie pozwala na dużo więcej jak tańsze hostingi współdzielone. Nie ma potrzeby używania elastycznego skalowania, ale dobrze ze jest taka opcja. Bardzo ładnie działają tam sklepy oparte na skrypcie prestashop. Reakcja na awarie jest bardzo szybka, dodatkowy plus że sami informują o wystąpieniu problemów technicznych. Ostatni mile zaskoczyli klientów i automatyczne instalują certyfikaty SLL Let's encrypt. Mają własny panel który ogólnie się sprawdza, ale brakuje tam jeszcze kilku opcji i to jest jedyną wadą hostingu jaką zauważyłem, po prostu czasami aby coś zrobić trzeba pisać do suportu, na szczęście szybko reagują na zgłoszenia.

Hosting polecam ze względu na parametry i stabilność. Cena jest sprawa dyskusyjną, moim zdaniem jakość do ceny jest adekwatna.

• 0

#25 amator79

amator79

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 2 postów

Napisany 01 sierpień 2017 - 22:39

Baza leży od 23:00.

Sprawdźcie sobie.

• 0

#26 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 01 sierpień 2017 - 22:44

Sprawdziłem sobie i mi wszystko działa bez zarzutu :)

• 0

#27 amator79

amator79

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 2 postów

Napisany 01 sierpień 2017 - 22:48

Sprawdziłem sobie i mi wszystko działa bez zarzutu :)

U mnie nadal nie działa:

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

23:50 - działa

Edytowany przez amator79, 01 sierpień 2017 - 22:59.

• 0

#28 baranello

baranello

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 08:00

Cześć,

Potrzebuję hostingu dla dwóch wordpressów na wymagającym szablonie (WPLMS, który dławi hosting współdzielony wysyceniem I/O, BuddyPressem itd). Czy dhosting się sprawdzi ? osoba z której usług administracyjnych/security korzystam doradza VPSa, ale to koszt od 500pln miesięcznie za stronę (z opieką techniczną i bezp.), więc szukam tańszych opcji. Czy dhosting to uciągnie ? Macie tego typu doświadczenia ?

• 0

#29 ptal

ptal

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 22 wrzesień 2017 - 12:32

Cześć,

Potrzebuję hostingu dla dwóch wordpressów na wymagającym szablonie (WPLMS, który dławi hosting współdzielony wysyceniem I/O, BuddyPressem itd). Czy dhosting się sprawdzi ? osoba z której usług administracyjnych/security korzystam doradza VPSa, ale to koszt od 500pln miesięcznie za stronę (z opieką techniczną i bezp.), więc szukam tańszych opcji. Czy dhosting to uciągnie ? Macie tego typu doświadczenia ?

Nikt tu Ci nie zagwarantuje ze to będzie zadowalająco działało. Musisz po prostu skorzystać z darmowego okresu testowego i samemu sprawdzić.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników