Skocz do zawartości

Polecane posty

Sprawdziłem sobie i mi wszystko działa bez zarzutu :)

 

U mnie nadal nie działa:

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

 

23:50 - działa

Edytowano przez amator79 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Potrzebuję hostingu dla dwóch wordpressów na wymagającym szablonie (WPLMS, który dławi hosting współdzielony wysyceniem I/O, BuddyPressem itd). Czy dhosting się sprawdzi ? osoba z której usług administracyjnych/security korzystam doradza VPSa, ale to koszt od 500pln miesięcznie za stronę (z opieką techniczną i bezp.), więc szukam tańszych opcji. Czy dhosting to uciągnie ? Macie tego typu doświadczenia ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Potrzebuję hostingu dla dwóch wordpressów na wymagającym szablonie (WPLMS, który dławi hosting współdzielony wysyceniem I/O, BuddyPressem itd). Czy dhosting się sprawdzi ? osoba z której usług administracyjnych/security korzystam doradza VPSa, ale to koszt od 500pln miesięcznie za stronę (z opieką techniczną i bezp.), więc szukam tańszych opcji. Czy dhosting to uciągnie ? Macie tego typu doświadczenia ?

 

 

 

Nikt tu Ci nie zagwarantuje ze to będzie zadowalająco działało. Musisz po prostu skorzystać z darmowego okresu testowego i samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600x300@1x.png.7cbf94e4128dbcabb25907ea31805d3f.png

Ruszyła #akcjaRODO w dhosting.pl, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Szczegóły znajdziecie tu:

https://dhosting.pl/rodo.html

Najważniejsze informacje:

  • jesteśmy w pełni zgodni z RODO,
  • superszybkie i bezpłatne podpisywanie Umowy Powierzeniach Przechowywania Danych (od jutra specjalna opcja w https://dpanel.pl),
  • 20% rabatu za pierwszy rok dla nowych klientów (promocja trwa przez tydzień),
  • możliwość zadania pytania o RODO prawnikowi (https://forum.dhosting.pl).

Korzystajcie i szerzcie dobrą nowinę. Pamiętajcie, że możemy bezpłatnie przeprowadzić migrację Waszych stron do nas (a także poczty!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekn

Witam.

Jeśli masz firmę, która rozwozi beton albo coś podobne to hosting jest okay... ale to tylko tyle.

Dhosting.pl to kolejna firma, która nie posiada żadnych zabezpieczeń przed atakami typu DoS. Obce im są zabezpieczenia. Strony na ich serwerach idzie wyrzucić w 30 sekund. Prawdopodobnie przez nieograniczony czas wykonywania skryptu nie wyrzuca błędu 500 lub jego pochodnych tylko strona ładuje się wtedy w nieskończoność.

W firmie mieliśmy zamiar korzystać z ich usług ale jednak brak zabezpieczeń DDoS przekreśla ich.

Cloudflare mają? Bypassy na cloudflare idzie załatwić w 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2018 o 15:03, Krzysiekn napisał:

Jeśli masz firmę, która rozwozi beton albo coś podobne to hosting jest okay... ale to tylko tyle.

Ja bym nie umniejszał firmie rozwożącej beton, dobry hosting jest dla każdego.

Dnia 23.06.2018 o 15:03, Krzysiekn napisał:

Dhosting.pl to kolejna firma, która nie posiada żadnych zabezpieczeń przed atakami typu DoS. Obce im są zabezpieczenia. Strony na ich serwerach idzie wyrzucić w 30 sekund. Prawdopodobnie przez nieograniczony czas wykonywania skryptu nie wyrzuca błędu 500 lub jego pochodnych tylko strona ładuje się wtedy w nieskończoność.

Oczywiście, że posiadamy zabezpieczenia przed atakami DoS i DDoS, dla tego ostatniego oprócz własnych rozwiązań, również komercyjne i to jako jedni z nielicznych. Nie wiem skąd takie informacje, ale odezwij się do mnie bezpośrednio na luke@dhosting.pl, rzuć namiarami na konto, które testowałeś u nas i może będę mógł coś więcej powiedzieć. 

Dnia 23.06.2018 o 15:03, Krzysiekn napisał:

W firmie mieliśmy zamiar korzystać z ich usług ale jednak brak zabezpieczeń DDoS przekreśla ich.

Mamy grubo ponad 30 tys. klientów, głównie firmy, takie od betonu też (;)), co tydzień przechodzi do nas przeszło kilkuset klientów z innych firm hostingowych i wybierają nas głównie za bezpieczeństwo, przejrzystość oferty i skalowność. Takiej skali i jakości nie tworzy się stawiając pecety na strychu u szwagra. ;) Odezwij się na maila, podrzuć namiary na siebie u nas i jestem pewien, że będę mógł podpowiedzieć oraz rozwiać powstałe wątpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam tu kilka swoich stron, https://traveladvisor.pl i https://socialtalk.pl od ponad roku, przesiadając się z Zenboxa. Technicznie jest okay poza jakimiś małymi awariami, które zdarzają się wszystkim innym. Jak wszędzie najsłabszym ogniwem jest czynnik ludzki - mają rotacje, czuć wyzwania w komunikacji wewn. i nie zawsze problemy są rozwiązywane na tip-top. All in all jest w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2019 o 21:06, kamnew napisał:

Do swoich doświadczeń dorzucę jeszcze sytuację, w której dział wsparcia miał problem z wystawieniem poprawnie faktury i zwlekał z przeniesieniem strony https://twojpodpis.pl. Z czasem mam już mieszane uczucia...

Hej Kamil, udało nam się co prawda skontaktować z Tobą już tel. i wyjaśnić wątpliwości, ale wypada zostawić i tutaj ślad po tej konwersacji. Było tam drobne zmieszanie z fakturą :ph34r:, ale to konkretna sytuacja związana z zmienionymi danymi.:wacko: Ostateczne oczywiście udało się wszystko naprostować i podobna sytuacja nie powinna mieć już miejsca w przyszłości. Zmodyfikowaliśmy też odrobinę instrukcję i procedury dla BOK, żeby sprawniej szło. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś dodatkowe pytania, to proszę odezwij się w zgłoszeniu do nas, lub kontaktuj się bezpośrednio na luke@dhosting.pl, na pewni pomożemy. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dhostingiem wracają jak bumerang :/

Na dodatek nie da się polecać go klientom, sam straciłem dwóch już na poleceniu tego hostingu... ogólnie nie polecam, do pracy się nie nadaje. Może ze względu na szybką instalację cmsów i uniwersalne środowisko dla deva ujdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karzyra napisał:

Problemy z dhostingiem wracają jak bumerang :/

Na dodatek nie da się polecać go klientom, sam straciłem dwóch już na poleceniu tego hostingu... ogólnie nie polecam, do pracy się nie nadaje. Może ze względu na szybką instalację cmsów i uniwersalne środowisko dla deva ujdzie :)

Hej, analiza danych z obsługi klienta i naszych systemów monitorujących mówi zupełnie co innego – usługa działa stabilnie, a przez ostatnie miesiące dodatkowo weszliśmy na jeszcze wyższy poziom SLA. Napisz do mnie na luke@dhosting.pl, daj znać o jakie konta klientów chodzi, albo podrzuć nr zgłoszeń, które opisują te problematyczne sytuacje. Zapoznam się i będę się mógł odnieść do tego, co tu opisujesz. 

W przyrodzie nic nie ginie, na pewno uda się te sytuacje wyjaśnić i coś usprawnić w procedurach, jeśli to będzie konieczne. Jak mało kto bierzemy sobie do serca takie rzeczy i nie przechodzimy koło nich obojętnie. Właśnie dlatego jesteśmy jednym z najczęściej polecanych firm hostingowych w Polsce, to nie bierze się z niczego, to nasza ciężka praca i ciągłe podnoszenie poprzeczni. Na serio traktujemy naszą misję pomagania ambitnym ludziom w tworzeniu fantastycznych projektów w Internecie. Odezwij się, ustalimy co się działo. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jeszcze pół roku temu was polecałem, mam u was ponad 5 klientów, ale 2 właśnie straciłem.

Jednemu nie umieliście wyjaśnić dlaczego ma dodatkowe opłaty....

Drugi rozbił się o przenosiny na inny klaster czy jakoś tak... cudem został u mnie.

Ja wiem, że macie fajnych ludzi od PR, wasze posty fajnie wyglądają, ale u mnie zawaliliście, co ciekawe... nie mam nikogo na zastępstwo i muszę kupować gdzieś Resselera :P ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, karzyra napisał:

Naprawdę jeszcze pół roku temu was polecałem, mam u was ponad 5 klientów, ale 2 właśnie straciłem.

Jednemu nie umieliście wyjaśnić dlaczego ma dodatkowe opłaty....

Drugi rozbił się o przenosiny na inny klaster czy jakoś tak... cudem został u mnie.

Ja wiem, że macie fajnych ludzi od PR, wasze posty fajnie wyglądają, ale u mnie zawaliliście, co ciekawe... nie mam nikogo na zastępstwo i muszę kupować gdzieś Resselera :P ehh

Trudno mi się do tego odnieść bez informacji o tym, jak przebiegał z Tobą/Twoimi klientami kontakt po naszej stronie i o jakie dokładniej sytuacje chodzi. Wciąż nie napisałeś do mnie na maila i nie podałeś namiarów na te konta u nas, żebym mógł je zidentyfikować i rzeczowo odpowiedzieć. Przypominam maila luke@dhosting.pl, daj proszę znać o jakie konta hostingowe u nas chodzi (loginy) w mailu i na pewno będę mógł coś więcej powiedzieć. Jeżeli coś się tam zadziało niedobrego, to też dla nas szansa, by to usprawnić, ale bez szczegółów trudno cokolwiek powiedzieć,  a już na pewno zrobić. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się z Nazwy do dhosting. Mam u nich hosting kilka miesięcy i była to zmiana na lepsze. Serwer wydajniejszy, prostsza obsługa w panelu klienta, który swoją drogą jest świetny, i jest dużo taniej. Do przekroczenia podstawowych limitów mam daleko. Na tym hostingu stoi kilkanaście moich stron. Jeśli ktoś szuka alternatywy to z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W osobnym wątku opublikowałem moją historię z dhosting pod tytułem: 

Jak dhosting.pl wyłączył 8 stron (i sparaliżował biznes na 24h) swojemu byłemu klientowi.

Tu link do wątku: LINK

 

Edytowano przez Matt08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×