Skocz do zawartości

Gdzie mają się pojawiać informacje o nowościach na WHT?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie mają się pojawiać informacje o nowościach na WHT?

    • Tylko na Forum
      21
    • Tylko na Facebook itp.
      3
    • I Tu i Tu
      30


Polecane posty

Miło nam jest ogłosić, że Webhostingtalk.pl jest od dzisiaj dostępne również pod adresem http://wht.pl :)

 

Bartek będzie się teraz rzadziej udzielał na forum gdyż jest zmuszony żyć przez to o chlebie i wodzie przez najbliższe parę miesięcy i musi oszczędzać siły ;)

 

A na serio to przymierzamy się pomału do wdrażania zmian na forum i ... portalu, który również powstanie przy forum :)

 

A jak chcecie być na bieżąco to oczywiście:

http://flaker.pl/WHT

http://wht.blip.pl/

http://twitter.com/WHTpl

i nasze główne http://www.facebook.com/WHTpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Bartek będzie się teraz rzadziej udzielał na forum gdyż jest zmuszony żyć przez to o chlebie i wodzie przez najbliższe parę miesięcy i musi oszczędzać siły wink.gif

To pochwalcie się, ile zer ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa poświęcenie dla strony. Ja bym wolał te pieniądze przeznaczyć choćby na polepszenie wizerunku w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Cóż, jak sprzedający się pochwalił za ile sprzedał to już nie było co ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie gratuluje bo dla mnie to głupota ;) Zamiast za tą kwotę stworzyć portal z prawdziwego zdarzenia dla tego forum to - jak dla mnie poszło w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Eeee nie gratuluje bo dla mnie to głupota ;) Zamiast za tą kwotę stworzyć portal z prawdziwego zdarzenia dla tego forum to - jak dla mnie poszło w błoto.

Jedno bez drugiego nie miałoby sensu - inwestować w coś co dalej będzie znane jako "WHT" bez domeny wht.pl to strzał w stopę. Zrobić portal, którego nazwy nie ma jak promować to byłaby głupota, domena wht.pl ma być wykorzystywana jako pomocnicza przy promocji stony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie gratuluje bo dla mnie to głupota ;) Zamiast za tą kwotę stworzyć portal z prawdziwego zdarzenia dla tego forum to - jak dla mnie poszło w błoto.

Bez odpowiedniej domeny, to by było jak budowanie domku letniskowego przy autostradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nawet wyjaśniłem na blogu ale jak widać Jarek nie doczytał ;)

 

Taaa ja to raczej dowiaduje się o takich akcjach ostatni :) Nie czytam blogów jakoś aż tak zacięcie jak reszta świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domena wht.pl będzie dobra dla tych co sobie nie robią zakładek w FF albo nie mają miejsca bo żal im wywalić link do pudelka i nie chce im się pisać całego adresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak się ma regulamin facebooka do profilu whtpl

 

Profile Facebooka mają na celu reprezentowanie pojedynczych osób. Niedozwolone jest tworzenie kont użytkownika przez organizacje dowolnego typu i nadawanie im nazw tych podmiotów. Aby dać organizacjom możliwość zaistnienia na Facebooku, utworzyliśmy Strony na Facebooku. Strony Facebooka to odrębne elementy serwisu, działające na nieco innych zasadach niż profil użytkownika i dostosowane do potrzeb ich właścicieli, których celem jest udostępnianie informacji/zawartości, zachęcenie fanów do aktywności oraz docieranie do coraz szerszej grupy odbiorców za pomocą wirusowego marketingu referencyjnego. Strony te zapewniają pełną obsługę multimediów, stanowiąc cenne narzędzie promocji dla każdego artysty, przedsiębiorstwa czy marki.

W przypadku utworzenia profilu dla firmy Twoje konto może zostać trwale zablokowane z powodu naruszenia postanowień dokumentu Regulamin. Jeżeli masz pytania dotyczące skutecznych sposobów wykorzystania swojej Strony na Facebooku, przejdź na stronę Poradnik użytkownika lub Najczęściej zadawane pytania.

 

//edit

już widzę to jest strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Domena wht.pl będzie dobra dla tych co sobie nie robią zakładek w FF albo nie mają miejsca bo żal im wywalić link do pudelka i nie chce im się pisać całego adresu ;)

 

Ja mam webhostingtalk.pl w pasku zakładki pod paskiem adresu z napisem WHT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli portal nie będzie rozwijany i nadal będzie się to odbywać tylko na zasadzie forum dyskusyjnego (dość małego w simie ~70 online) to "kasa w błoto" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jeśli portal nie będzie rozwijany i nadal będzie się to odbywać tylko na zasadzie forum dyskusyjnego (dość małego w simie ~70 online) to "kasa w błoto" ;)

Plan jest ambitny więc domena powinna się przydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!

dlaczego jest tutaj tak wąsko ?

Generalnie całkiem fajnie, czekam aż aktualnie pierwszy szok z nowej wersji minie, by napisać coś konstruktywnego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!

dlaczego jest tutaj tak wąsko ?

Generalnie całkiem fajnie, czekam aż aktualnie pierwszy szok z nowej wersji minie, by napisać coś konstruktywnego;-)

Podziękuj tym użytkownikom, którzy nadal korzystają z rozdziałki 1024x768 :lol: Niestety nadal to prawie 1/4 to musieliśmy nowy wygląd dopasować do ich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×