Skocz do zawartości
hjr

Hetzner.de

Polecane posty

Witam,

 

Jakoże to mój pierwszy post, więć witam serdecznie wszystkich i z góry przepraszam za moje głupie pytania :).

 

Na temat tej firmy można dużo przeczytać na forum, jednak mimo wszystko mam kilka pytań. Otóż zdecydowałem kupić tam dedyka (DS7000), i teraz stoje przed wyborem OSa. Jak to jest z konfiguracją? Jeśli wybiorę Debiana 64Bit z LAMP to czy te usługi bedą już odpowiednio skonfigurowane czy też jest to podstatowa konfiguracja? Co do panelu zarządzania to co byście polecali? Ile czasu od momentu wpłaty czeka się na serwer?

 

Szukam także osoby (firmy), która podjęłaby się skonfigurowania tego pod moje potrzeby. Chodzi mi o profesjonalne podejście do tematu. Chciałbym aby były to osoby, z nieco większym stażem niż jeden postawiony i skonfigurowany serwer. Jeśli znajdą się chętni to zapraszam na PW.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszędzie dostaniesz nowo zainstalowane usługi, nie ważne czy wybierzesz debiana 32 czy 64 bit.

 

To jest dedyk, konfiguracją masz zająć się sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest w ciagu 24 godzin od momentu dostarczenia wiadomosci email z trescia ze support przyjal Twoje zamowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi oraz informacje. Temat uważam za zamknięty. Znalazłem to czego/kogo szukałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Tym razem odnośnie faktur i płatności. Piszą na stronie, że ceny zawierają 19% podatku, a u nas ten podatek jest inny. Jak to wygląda na fakturze od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje 19%, w końcu usługę zamawiasz w DE a nie w Pl ;)

 

PS. i po co znowu tworzy się nowy temat skoro o takowej tematyce już istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o hetzner na forum, jednak na pytania, które zadałem w pierwszym poście nie uzyskałem odpowiedzi takiej jaka by mnie ucieszyła dlatego zadałem pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz...

Chodzi o to, że istnieje już wielki temat o hetzner.de więc należy w nim pisać posty, wyobraź sobie co by się działo gdyby każdy kto nie znajdzie odpowiedzi w istniejącym już temacie tworzył zupełnie nowe wątki o tej samej tematyce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odliczenia 17% podatku... jakos tak to bylo, teraz dokladnie nie pamietam, bede w domu to bede mogl dac konkretna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam NIP UE, więc z otrzymaniem faktury nie będzie problemu. Pytanie dotyczy jak i czy da się to rozliczyć w polsce, skoro u nas jest 22% stawka VAT.

Nie rozumiesz...Chodzi o to, że istnieje już wielki temat o hetzner.de więc należy w nim pisać posty, wyobraź sobie co by się działo gdyby każdy kto nie znajdzie odpowiedzi w istniejącym już temacie tworzył zupełnie nowe wątki o tej samej tematyce? ;)
No ok, to niech moderator usunie ten wątek, będę zadawał pytania w innym temacie o ile się pojawią w mojej głowie ;-). Sory za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do administracji serwera polecam pana jurka nik z forum jkopacze ;)

 

Heh niedługo nie będzie miał czasu spać jak go tak zawalicie maszynami do opieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×