Skocz do zawartości
xxxkowal

Szukam Stabilnego, Szybkiego Servera Dla Cms

Polecane posty

Taa kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień :D? Też dziwnie komentujesz firmy i się jakoś nie czepiam :D EOT.
Nie widzisz różnicy między komentowaniem innych firm -wielu (zawartość merytoryczna chyba nie jest z kosmosu), słuszne czy nie to już zostawmy do indywidualnej oceny w porównaniu z zachwalania jednej firmy ponad wszystko i wszystkim?

Chyba nie tylko ja to zauważyłem na tym forum :)

 

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iq raczej odpada bo wolno ładuje (oprócz podstron), może dlatego że konto testowe okrojone? A co do kei.pl zrobiłem testowe, załadowałem pliki i po chwili - "konto zablokowane" czy jakoś tak rotfl

 

http://www.xxxkowal.iq.pl/news.php

 

@down

 

akurat w kei.pl podałem wsyzstko na "test" :D, dzieki za inf0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kei.pl zrobiłem testowe, załadowałem pliki i po chwili - "konto zablokowane" czy jakoś tak rotfl
Normalne przy uruchamianiu usługi testowej i podawaniu fikcyjnych albo niepełnych danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiedziecie na temat progreso ?? Kiedys słyszałem, że to porządny hosting a teraz ? Podobno jest porównywalny z iq.pl jak tam to ja dziękuję ;P

 

btw. Więcej servów do 300zł jak znacie : )

 

@na dole Pan :D

 

progreso nie moge znalesc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzisz różnicy między komentowaniem innych firm -wielu (zawartość merytoryczna chyba nie jest z kosmosu), słuszne czy nie to już zostawmy do indywidualnej oceny w porównaniu z zachwalania jednej firmy ponad wszystko i wszystkim?

Chyba nie tylko ja to zauważyłem na tym forum :D

 

EOT.

Jasne, oczywiście tylko jedną :D Nie wiem, masz żal że Twojej nie zachwalam "ponad wszystko i wszystkim"? Bo twierdzenie, że zachwalam wyłącznie neteasy jest delikatnie mówiąc naginaniem faktów i nie widzę sensu takiej interpretacji, szczególnie że jak komuś polecam to pod jego potrzeby a nie jedno remedium na wszystko :/

 

Opinia Twoja czy p nie oznacza iż:

A ) Jest to obraz jedynej i prawdziwej rzeczywistości.

B ) Wszyscy inni myślą tak jak Wy i wracamy do punktu A.

 

A co powiedziecie na temat progreso ?? Kiedys słyszałem, że to porządny hosting a teraz ? Podobno jest porównywalny z iq.pl jak tam to ja dziękuję ;P

 

btw. Więcej servów do 300zł jak znacie : )

Progreso odpada. Na Takim potworkowatym skrypcie strona będzie się dopiero wolno ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie jakbyście nie wiedzieli, że Boss taki juz jest. Chwali to co ma. Widac niktóre osoby to irytuje ale można zawsze nie czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, oczywiście tylko jedną :D
W danej granicy cenowej owszem :)
Nie wiem, masz żal że Twojej nie zachwalam "ponad wszystko i wszystkim"?
Dziękuje nie musisz, firma ogólnie ma się dobrze

 

Bo twierdzenie, że zachwalam wyłącznie neteasy jest delikatnie mówiąc naginaniem faktów i nie widzę sensu takiej interpretacji, szczególnie że jak komuś polecam to pod jego potrzeby a nie jedno remedium na wszystko :/
Właśnie o to chodzi, że polecasz tylko ten hosting.

Pamiętacie jak to dawniej gdzie dana osoba zachwalała kilka razy pod rząd jedną firmę to od razu została powieszona na szubienicy :D

Opinia Twoja czy p nie oznacza iż:

A ) Jest to obraz jedynej i prawdziwej rzeczywistości.

B ) Wszyscy inni myślą tak jak Wy i wracamy do punktu A.

Widzisz, parę czy kilka osób to już nie jedna która sobie coś ubzdurała :)

 

PS. a co do skryptu to rzeczywiście proponuje przemyśleć sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iq raczej odpada bo wolno ładuje (oprócz podstron), może dlatego że konto testowe okrojone? A co do kei.pl zrobiłem testowe, załadowałem pliki i po chwili - "konto zablokowane" czy jakoś tak rotfl

 

http://www.xxxkowal.iq.pl/news.php

 

@down

 

akurat w kei.pl podałem wsyzstko na "test" :D, dzieki za inf0

Chyba masz dziwne podejście, że zakładając konto na fikcyjne dane będziesz je mógł przetestować? U mnie zrobiłeś tak samo ale jak widać nawet na konto się nie dostałeś bo wszystkie informacje łącznie z generowanym hasłem przychodzą na e-mail - który podałeś wymyślony jakiś ..

Więc to rotfl nie jest na miejscu - dziwię się tym u których udało Ci się założyć konto na takie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. a co do skryptu to rzeczywiście proponuje przemyśleć sprawę...

 

ym a dokładniej ?? chodzi o cms ? Jak tak to ja korzystam z najnowszego phpfusion extreme IV tutaj adres : http://www.leparkour.idl.pl/

 

Hym czytając tak Wasze posty dochodzę do wniosku, że najlepszym wyborem będzie neteasy ze względu na szybkość (niedługo serwer zostanie przeniesiony do Polski, to jeszcze tym lepiej), fajny panel administracyjny i cene : ) za 180zł mam 6gb/60gb [hdd/transfer(msc)]. Na dodatek chce kupic domene org,net a moze pl, wiec akurat tak do 250 wydam i bedzie dobrze : )

 

@hekko

 

Chyba masz dziwne podejście, że zakładając konto na fikcyjne dane będziesz je mógł przetestować? U mnie zrobiłeś tak samo ale jak widać nawet na konto się nie dostałeś bo wszystkie informacje łącznie z generowanym hasłem przychodzą na e-mail - który podałeś wymyślony jakiś ..

Więc to rotfl nie jest na miejscu - dziwię się tym u których udało Ci się założyć konto na takie dane.

 

Zrobiłem tak, bo było szybciej. Miałem dość wpisywania tego w kółko a przetestowałem już sporo hostingów. W sumie to chyba 2-3 hostingom tak zrobiłem - wybaczcie ; (, poprawie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W danej granicy cenowej owszem :)

Moja wina, że właśnie w tej granicy wg mnie neteasy jest póki co najlepsze :D? Jak są inne przedziały to i polecam insane czy masternet itd. itp. A jak na VPSy polecam tylko host-europe to też źle bo tylko jedną firmę? Bądźmy poważni i nie czepiajmy się pierdółek :) EOT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zrobiłeś tak samo
Nie tylko u Ciebie jak widać :D

 

dziwię się tym u których udało Ci się założyć konto na takie dane.
Właśnie. Indywidualna polityka każdej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wina, że właśnie w tej granicy wg mnie neteasy jest póki co najlepsze :D? Jak są inne przedziały to i polecam insane czy masternet itd. itp. A jak na VPSy polecam tylko host-europe to też źle bo tylko jedną firmę? Bądźmy poważni i nie czepiajmy się pierdółek :) EOT :D

 

 

ja tutaj się nie zgodzę... ja wolę zupełnie co innego i z przedziałem cenowym do 300zł zresztą już na samym początku napisałem...

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×