Skocz do zawartości
B0FH

Dedyk Na Irc

Polecane posty

Czy istnieje jakis dedyk gdzie sa i:line na ircnet i nie trzeba sie martwic o ddosy (nieliemitowane lacze jak w ovh) ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nielimitowanych łącz - każde jest limitowane przepustowością. Jak dostaniesz ddosa to nie licz że Twój serwer będzie stał i czekał aż ktoś przestanie ddosować.

 

Co do samego serwera to Ci nie powiem bo nie interesuje się ircem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Pana Linux. Odpowiada na posta a na końcu pisze "Co do samego serwera to Ci nie powiem bo nie interesuje się ircem."

Nie wiem wtedy dlaczego Pan odpowiada?

Czyżby chciał Pan mieć torchę więcej postów?

Nie jest to pierwszy raz, gdy widzę Pana nick przy poście w ogóle nie zgodnym z tematem.

 

Pod irc możesz wybrać to ngz-server.de. Porty nie są zablokowane i zazwalają na takie coś (bynajmniej tak było około pół roku temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mówimy sobie na Ty - po pierwsze.

 

Po drugie już dawno przekroczyłem wiek 14latka któremu zależy na ilości postów, jak by mi płacili za jeden post to rozumiem a tak to raczej nie.

 

Mój post miał za zadanie uświadomić użytkownikowi który założył ten temat że nie ma nielimitowanych łącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Pana Linux. Odpowiada na posta a na końcu pisze "Co do samego serwera to Ci nie powiem bo nie interesuje się ircem."

Nie wiem wtedy dlaczego Pan odpowiada?

Czyżby chciał Pan mieć torchę więcej postów?

Nie jest to pierwszy raz, gdy widzę Pana nick przy poście w ogóle nie zgodnym z tematem.

 

Pod irc możesz wybrać to ngz-server.de. Porty nie są zablokowane i zazwalają na takie coś (bynajmniej tak było około pół roku temu)

 

Chyba to ty chcesz mieć więcej postów bo @linux napisał cos senseownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to ty chcesz mieć więcej postów bo @linux napisał cos senseownego

 

Nabijanie postów? Napisałem ofertę gdzie oferują serwery IRC. Twój post jest nabijaniem i nic nie wniąsłeś sensownego do tego tematu.

 

Relayed pozdrawiam i powodzenia w sprzedawaniu serwerów Counter'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samego serwera to Ci nie powiem bo nie interesuje się ircem.

 

Kurde bez jaj. To tak jakby ktos pytal o pogode, a pytany odpowiedzial "jutro wygramy z Armenia w pilke ręczna".

Skoro gosc pyta o dedyka pod irca to odpowiadam; w moich bookmarks wyszperalem http://www.earthshells.net/shell.htm

Doczytaj, bo na pierwszy rzut oka wydaje sie ze jest ok.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×