Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Komunikat Prasowy Firmy Netart

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Wyższe parametry – niższe ceny!

 

2 października rozpoczyna się druga odsłona kampanii „Serwery za 1 zł!”. Klienci serwisu nazwa.pl mogą nabyć serwery o zwiększonych parametrach w niezwykle atrakcyjnej cenie.

 

 

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, przygotowała dla swoich Klientów wyjątkową ofertę. W promocji „Serwery za 1 zł! Mocne uderzenie” serwery WWW można nabyć w zaskakująco niskich cenach. Firmy, które wykupią serwer Active zapłacą za niego tylko 1 zł netto. Promocyjna cena umożliwia każdemu przedsiębiorcy zakup serwera, a co za tym idzie stworzenie firmowego serwisu WWW i przedstawienie oferty Internautom.

 

Dodatkowo od 2 października nawet trzykrotnie zostały zwiększone parametry oferowanych przez NetArt usług. Powierzchnia dyskowa serwerów Active i ActivePro to teraz odpowiednio: 10 i 20 GB, natomiast transfer serwera wynosi 2000 GB. „Cieszymy się, że możemy dać naszym Klientom szansę na rozwój w Internecie. Decyzja o zwiększeniu parametrów serwerów to konsekwencja pojawiania się w Sieci coraz większej liczby serwisów zawierających pliki multimedialne. Staramy się wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, dlatego nasze usługi zmieniają się wraz z rozwojem Internetu.” - komentuje Grzegorz Piszczek, Dyrektor ds. Technicznych w firmie NetArt.

 

Serwer WWW jest elementem koniecznym do umieszczenia strony internetowej w Sieci, a co za tym idzie wykreowania wizerunku firmy w Internecie. Obecnie reklama internetowa jest podstawowym elementem promocji każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. NetArt obniża ceny serwerów, by każdy miał szansę stworzenia firmowego serwisu internetowego.

 

NetArt to jedna z najdłużej działających w Polsce firm hostingowych. Firma została założona w kwietniu 1997 roku. Przez okres 10 lat wypracowała sobie pozycję wiodącego rejestratora domen i dostawcy usług hostingowych w kraju. Obecnie obsługuje ponad 150 tysięcy klientów, a za jej pośrednictwem rejestrować można domeny polskie, europejskie i globalne. Wśród świadczonych usług firma posiada kilka wariantów serwerów od hostingów, poprzez serwery wirtualne i dedykowane.

 

Promocja „Serwery za 1 zł! Mocne uderzenie” to jedyna taka oferta na rynku, w ten sposób NetArt umacnia pozycję lidera usług hostingowych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawdopodobnie transfer roczny, i pewnie w regulaminie da się odszukać jakieś dzienne limity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w kabarecie ani mru mru - "chłyt marketingowy".

 

166gb/m transferu to nie dużo ale przy limitach zasobów mało kto użyje na jakieś forum czy coś w tym stylu. Nadaje się bardziej na statyczny content ten transfer.

Równie dobrze można po pewnym progu dawać 10000gb. Bo to i tak ściema przy nie informowaniu o limitach cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak.. ale mimo wszystko.. tutaj tyle rozmów, że transfer w Polsce drogi itd.. a oni na chama pojechali.. hehe...

Swoją drogą można zrobić serwis bez bazy danych (żeby nie było marudzenia o zasoby) i wrzucić tam sporo contentu i wykorzystywać te 166Gb... co przyznacie.. jest już ciekawą ilością transferu.. w dodatku za taką cenę, w Polsce...

 

Kurcze.. wraz z nowym rokiem kończy mi się nazwa.pl, ale muszę przyznać, że tym zagraniem.. no właśnie.. z jednej strony się podjarałem.. a z drugiej to coś tu śmierdzi.. gigantyczny overselling i marketing... inna sprawa, że (na razie) nie mam nic, co by wykorzystało te parametry hehe.. ale aż korci wyszykować te 3 stówki z hakiem.. nawet, jeśli wszystko stoi gdzie indziej, a moja nazwa stoi odłogiem... tak, tylko czy teraz nie zaczną się dopiero problemy? heh

 

Ja już nic nie wiem ;) ciekawe, czy wczorajsza debata miała wpływ na taki chwyt hehe..

No i ciekawe co na to home.. oni tam twardo 1 / 300 w najniższym planie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą można zrobić serwis bez bazy danych (żeby nie było marudzenia o zasoby) i wrzucić tam sporo contentu i wykorzystywać te 166Gb...

 

To juz lepiej cofnij sie 10 lat i zrob bez PHP - czysty HTML. Moze sie uda ;-).

Rezygnacja z baz danych sprawi, ze bedzie jeszcze gorzej, PHP bedzie bardziej mielic po dysku gdy zrobisz jakis system oparty na plikach. A przy bardziej zlozonych operacjach i dodajac zazwyczaj mniejsza optymalizacje moze wykonywac takze wiecej operacji arytmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Miło z ich strony że tak podnieśli transfer ;) Sam mam u nich konto i musiałem zrobić ostre limity w przepustowości zeby do końca wytrzymać ale coś czuję że do czerwca uciągniemy bez problemów choć i tak dałem limit 65 kb/s żeby za mocno go nie przeżarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 Gb / 2000 Gb ? Niech mi ktoś powie - czy to nie szaleństwo?

W tym szaleństwie jest metoda. NetArt długo czekał na ruch home.pl nie doczekał się i poszli na całość. Dla mnie to dobra informacja bo mam sporo poczty na ich serwerze a taka powierzchnia ułatwi mi życie. Bardzo też miło że dotychczasowi klienci automatycznie mają nowe parametry.

 

Szkoda że serwery.pl poszły w górę znacznie mniej z parametrami niż sie spodziewałem. W końcu za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 Gb / 2000 Gb ? Niech mi ktoś powie - czy to nie szaleństwo?
Nie od dziś wiadomo, iż tak duże parametry przyciągają Klientów którzy mało co znają się na hostingu.

 

Szkoda że serwery.pl poszły w górę znacznie mniej z parametrami niż sie spodziewałem. W końcu za tą cenę.
Może dlatego, że w serwery.pl transfer ten można by wykorzystać w porównaniu do hostingu współdzielonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że w serwery.pl transfer ten można by wykorzystać w porównaniu do hostingu współdzielon

 

Mi bardziej chodziło o przestrzeń, 30+ ładniej by wyglądał z 30 GB HDD. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×