Skocz do zawartości
BlueMan

Shared Z Ssh

Polecane posty

Aktualnie jestem w netlook.pl ale ostatnio coraz wolniej chodzi oraz trochę mnie irytuje, że muszę się męczyć z aktualizacją, instalacją przez FTP. Zasmakowałem w SSH i bez tego nie chce mi się nic grzebać na koncie jeśli miałbym się męczyć ze zrywaniem połączeń przez FTP i źle dogranymi plikami. A potem męczarnia z chmod'ami, skoro w SSH prościej to zrobię.

Stronka to właściwie mój blog, precelek i kilka podrzędnych stronek napisanych na potrzeby zaliczeń na studia. Więc duże obciążenie nie będzie generowane.

 

 

Wymagania:

HDD: 1GB

Transfer: 10GB

Bazy: b/o (abym nie czuł się ograniczony :/ )

Cena: 60zl

 

Dodatkowe plusy:

panel DirectAdmin

obsługa RoR

 

 

Jak na razie najlepsza oferta która by spełniała moje wymagania jest linuxpl.com z którego jestem bardzo zadowolony jako ich klient. Ale nie chcę mieć wszystkich stronek u nich na serwerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

insane było by dobre, gdyby obciąc o połowę pakiet Biuro Mini z HDD i transferu. Widziałem ofertę/promocję dla WHT za 70zł - ciekawa propozycja.

cal.pl - za duży, za drogi pakiet bym musiał wykupić.

risp.pl - 150zł/rok :) to nie dla mnie.

 

60zł jak na stronkę/pocztę tylko na blog to jest sporo ;) dlatego nie szukam super sprawdzonych firm jak kei.pl. Nie zależy mi na 120% uptime :) ale taki podstawowy 90% by się przydał xD

 

 

Rozważam pomiędzy dopłatą do insane, a linuxpl :)

 

 

 

PS

Ogólnie mało jest takich małych kont z dostępem do SSH... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×