Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
izygor

Serwer Pod Stronę Z Filmami

Polecane posty

Jestem administratorem strony 4funrs.com. Jest to strona poświęcona grze online RuneScape. Można na niej załanczać filmiki z tej gry. Filmiki oczywiście można dodawać wklejają kod embed ze stron typu youtube.com.

Chciałbym zmodyfikować skrypt tak by użytkownicy mogli wgyrwać filmy dowolnego formatu, skrypt to potem będzie odtwarzał w flashowej technologii. Niestety nie wiem jaki serwer dedykowany musiałbym wykupić by strona mi nie padła w czasie gdy użytkownicy będą uploadować swoje filmiki.

 

Dodam, że na stronę dziennie wchodzi około 1300 unikalnych użytkowników dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz budżet?

Właściwie to nie wiem jakie jest minimum na tego typu stronę.

Powiedzmy, że dla mnie max. to 500 zł.

Czy z takim funduszem warto cokolwiek zaczynać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opieką? Oprócz startowej konfiguracji ktoś musi go stale doglądać. Założyć monitory, zadbać o backupy, aktualizować itd. itp.

Tym też będzie zajmował się mój znajomy. A jak nie będzie miał czasu to poszukam jakiegoś admina. Na razie interesuje mnie cena i parametry serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hosteurope.de/produkt/Server-XL Od 99 Euro

http://www.ovh.pl/produkty/superplan2007plus.xml 481zł

 

Ale to strzał w ciemno bo trudno mi określić wymagania. Jednak skoro he wytrzymuje bardzo duże serwisy to myślę że spokojnie sobie poradzi z twoimi uniqami i uploadowaniem <_< Ovh podaję jako alternatywę, ale to Francja więc pingi będą gorsze, no i he ma lepszą opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja chyba mogę polecić webtropia.de i ich serwer Root-Professional <_<

 

 

Nie wiem jak tam z obsługą klienta i w ogóle ale korzystam z ich łącz(tzn. FastIT) i muszę powiedzieć że łącze to mają dobre, nadające się na upload/download plików :D

 

Pozdro.

muchakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie do streamingu video nie potrzebujesz nie wiadomo jakiego "potwora" przy takiej odwiedzalności. Jak na mój gust, z w.w. ofert OVH, HE, FastIT... wszystkie sie nadadzą,

aczkolwiek zaznaczam, że guru od streamingu nie jestem. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, zależy czy te pliki będą w jakiś sposób konpresowane jak tak to wtedy troszkę procka trzeba <_<-bynajmiej tak mi się wydaje bo również nie znam się na streamingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, zależy czy te pliki będą w jakiś sposób konpresowane jak tak to wtedy troszkę procka trzeba <_<-bynajmiej tak mi się wydaje bo również nie znam się na streamingu :D
Jezeli beda kompresowane 'w locie' do .flv to przede wszystkim nalezy zmienic programiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×