Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fifty

[wirtualny] Poszukuje Lepszego Serwa

Polecane posty

Gość Fifty

Witam. Posiadam obecnie serwer Large na webd.pl, lecz nie chce być dłużej na ich serwerze. Co wieczór mam problemy z wejściem na forum, bo mam błąd Too many connections. Pisałem do nich wielokrotnie, napisali mi za pierwszym razem (miech temu), że starają się zlikwidować ten problem, lecz tego nie zrobili. Mass maili też nie można wysyłać.

 

Potrzebuje serwera która musi mieć te wymienione opcje: minimum 20 GB miesięcznego transferu, obsługa .htaccess, dostęp do FTP, cPanel, phpmyadmin, możliwość płacenia za serwer co miesiąc (ew. co kwartał).

 

Zainteresowała mnie oferta Medium na prohost.pl

 

Co o niej sądzicie? Co mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prohost będzie dobrym rozwiązaniem :) zwłaszcza że akceptują do 5% obciążenia :)

 

ja tam mam konto i bdb się sprawuje :)

 

polecam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty

Może być inny Panel, ale ogólnie żeby miał wszystko konfigurowalne w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam także do zapoznania się z Naszą ofertą - http://www.cal.pl/ . Już od Pakietu ACE EXTRA jest możliwość rozliczania się co miesiąc. W pakiecie jest SSH, RoR, panel DirectAdmin który ostatnimi czasy zyskuje coraz to większe uznanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam obecnie serwer Large na webd.pl, lecz nie chce być dłużej na ich serwerze. Co wieczór mam problemy z wejściem na forum, bo mam błąd Too many connections. Pisałem do nich wielokrotnie, napisali mi za pierwszym razem (miech temu), że starają się zlikwidować ten problem, lecz tego nie zrobili. Mass maili też nie można wysyłać.

 

Potrzebuje serwera która musi mieć te wymienione opcje: minimum 20 GB miesięcznego transferu, obsługa .htaccess, dostęp do FTP, cPanel, phpmyadmin, możliwość płacenia za serwer co miesiąc (ew. co kwartał).

Taki błąd wydaje się być celowym limitem, przypuszczam, ze przeciążasz im serwer. Jeśli dodatkowo chcesz robić mass-mailing to sensowną opcją byłby mały vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty

Now iesz, przy 50 osobach online na forum serwera zaczyna mulic i mam blad too many connections. A co do mailow to nie wysylam ich, co najwyzej raz na miesiac wysylalem. Mass maila wylaczyli w maju bodajrze, nie tylko mi ale wszystkim na webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now iesz, przy 50 osobach online na forum serwera zaczyna mulic i mam blad too many connections.

Jak to Przemo to zasadniczo nic dziwnego w shared hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na prohoscie jak wyglada sprawa z dokupywanie dodatkowego transferu jak braknie ?

 

Standardowo jest blokowane konto po przekroczeniu transferu - jak ktoś chce płacić za dodatkowy transfer to trzeba to zgłosić przez helpdesk.

Mailing do 500 maili na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty

Mam w planach przy przenoszeniu zmienic skrypt na vBulletin. Maile mi aż tak bardzo nie są potrzebne, chyba że do powiadomień o odpowiedzi w tematach. Ile by kosztował dodatkowe 1GB transferu w razie gdybym zauważył w cPanelu ze mi się kończy (1GB w danym miesiącu, nie na stałe).

 

Jeszcze mnie zaciekawiła ta wzmianka w Regulaminie:

 

Operator zobowiązuje się do podnoszenia pojemności dysku i transferu co miesiąc o 10% podstawy którą są odpowiednio (starter, medium, platinium, max) dysk: 500mb, 1gb, 3gb, 5gb; transfer: 10gb, 20gb, 40gb, 80gb.

 

Może coś więcej o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach przy przenoszeniu zmienic skrypt na vBulletin. Maile mi aż tak bardzo nie są potrzebne, chyba że do powiadomień o odpowiedzi w tematach. Ile by kosztował dodatkowe 1GB transferu w razie gdybym zauważył w cPanelu ze mi się kończy (1GB w danym miesiącu, nie na stałe).

 

Jeszcze mnie zaciekawiła ta wzmianka w Regulaminie:

 

Operator zobowiązuje się do podnoszenia pojemności dysku i transferu co miesiąc o 10% podstawy którą są odpowiednio (starter, medium, platinium, max) dysk: 500mb, 1gb, 3gb, 5gb; transfer: 10gb, 20gb, 40gb, 80gb.

 

Może coś więcej o niej ?

 

http://www.prohost.pl/prohost_powerup.php

 

1gb = 2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty

A więc założyłem konta na prohost, wedle tego co pisze na stronie głównej, mam 14 dni darmowego testu, więc zobacze na co Was stać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty

Linux, jestem w trakcie wrzucania Bulletina. Jak mi się spodoba to zrobie konwersje bazy danych i bede siedzial na Bulletinie (nigdy sie nim nie bawilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że przemola tam nie będzie :) Bo stronki na razie pięknie chodzą :) Nawet pod moim skryptem :)

 

Kilka przemków już jest :) Skrypt jak każdy inny, oby nie przekraczać %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwając wszystkie mody i zostawiając phpbb czyste z dopiskiem w stopce by przemo albo usuwając 40% postów i nieaktywnych użytkowników <_<

 

a tak na serio to zanim ktoś zacznie to optymalizować to ja bym się zaczął zastanawiać czy to się w ogóle będzie opłacać w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×