Skocz do zawartości
Nightwalker

[opinia] Rootnode.pl - Konta Shellowe Z Piekła

Polecane posty

Brak limitow transferu oznacza, ze lacze nie jest limitowane tak jak robi to wiekszosc providerow np. do 20GB miesiecznie. Jest 100Mbitow i mozemy wykorzystywac 100Mbitow 24 godziny na dobe w full dupleksie.

 

I tak! Wiem, ze 100Mbitow, a ~30TB to jest ta sama jednostka tylko w innym przedziale czasowym. Sek w tym, ze u wielu uslugodawcow dostajesz rure 100Mbit z limitem 20GB.

Co oznacza, ze jasno określają górny limit wykorzystania łącza przez jednego użytkownika. Dzięki temu nie ma sytuacji w której dwóch użytkowników płaci tyle samo, z tym że jeden wykorzystuje 2 GB, a drugi 200.

 

Brak limitow baz danych tez nie oznacza, ze mozesz utworzyc kwadrylion baz. Jesli potrzebujesz 3 bazy to nie ma problemu, jesli potrzebujesz 20 baz to tez je dostaniesz. To samo sie tyczy kont pocztowych, domen, wirtualnych hostow.

Czyli tak jak myślałem są limity, ale umowne i bliżej niesprecyzowane. Innymi słowy można robić co się chce tak długo, jak długo podoba się to adminom.

 

Tak swoją drogą -- czy jednym z celów statutowych stowarzyszenia jest wspieranie piractwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja widze po komentarzach niektorych iz koniecznie te osoby chca storpedowac to co wlasciciele tego projektu chca robic. Juz niektorym sie nie podoba ze taki projekt istnieje, ze dziala, ze udostepnia uslugi ktorych nie udostepniaja "normalni" dostawcy.

A tak na serio to według mnie to jest bez sensu, taki shell nadaje ewenetualnie na ekg czy bota na irca ew. konto backup - nic więcej.

prosze wybaczyc, ale jesli tylko takie zastosowania znasz shella to znaczy ze pojecie o tym masz mizerne.

ale halo? miało być bez limitów! buuuuuuuuuu

 

Sponsi - z calym szacunkiem do Twojej osoby, ale piszac takie texty rownasz sie poziomem wypowiedzi z ludzmi w wieku 12-116 lat. Troche powagi

 

Regulamin RN nie zabrania warezu.

chyba nie liczysz na to ze jesli wykryja warez to go zostawia w spokoju? No ale marzyc zawsze mozna..

 

Tak swoją drogą -- czy jednym z celów statutowych stowarzyszenia jest wspieranie piractwa?

no tak, grzechem rootnode jest to ze udostepnia mozliwosc korzystania z torrentow a juz napewno pozwala na to by na ich serwerach byly NIELEGALNE. Ty to wiesz.. a skoro tak- pisz do abuse ich DC w ktorym maja serwer... no prosze, juz.. krzyczec kazdy potrafi. Nie masz zadnych dowodow ze bedzie tam warez i jak zareaguje obsluga. A skoro tak- nie pisz czegos o czym pojecia nie masz bo wystawiasz swoja osobe tylko na posmiewisko. Zreszta co jak co- wypowiadanie sie osob ktore maja firmy hostingowe w tym temacie jest smieszne- czyzby zal komus sciskal ze oni na takie cos nie wpadli/nie maja takich uslug w ofercie? Cos w tym chyba jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T czyli dalej sprowadzasz temat do tego ze jest to czysta nie sprawiedliwosc ze jeden uzyje 2GB a kto inny 200GB bo czemu inny ma miec lepiej? lepiej kupic np. u ciebie za ta sama cene vpsa na 2 miechy i masz uczciwe 20GB wyszyscy rowni madry i glupi dostanie tyle samo a nie ze jacys wyzyskiwacze beda sie paletac.

 

A co do tego ze mam jeden post no chyba jest to oczywiste i podkreslilem ze naleze do rootnode wiec gdy ktos podal linka do dyskusji rowniez sie wypowiedzialem zapewne gdy znudzi mi sie ten temat przestane tu pisac proste.

 

I jeszcze do pana Blueman'a mam konto juz kolo 16 miesiecy i narazie jestem zadowolony bardzo. Nie spotkalem jeszcze hostingu czy zarejstrowanego czy jak ten zarejstrowanego jako organizacja ktory dal by mi bez problemu zamiast 5GB shellowych 35GB na ponad miesiac tylko dlatego ze robilem backup kilku moich dedykow.

 

T piszesz o vpsach pokaz mi oferte ktora bedzie podobna do rootnode moze byc nawet troche drozsza bo wiadomo dostep do roota i inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie liczysz na to ze jesli wykryja warez to go zostawia w spokoju? No ale marzyc zawsze mozna..

 

Wyraźnie pisze w regulaminie, że "na własną odpowiedzialność" można łamać prawo.

 

p.s. Bardzo mnie martwi to, że nie udostępniam torrenta ;) Chyba zrobie ftpa z najnowszymi filmami żeby być fajniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT

Regulamin RN nie zabrania warezu.

 

chyba nie liczysz na to ze jesli wykryja warez to go zostawia w spokoju? No ale marzyc zawsze mozna..

koliber2 male sprostowanie bo sie interesowalem tym chociaz ja np. nie uzywam torrentow mozesz sciagac co chcesz nawet piraty ale bierzesz to na siebie logi tak jak w kazdym (chyba? mam nadzieje ze wszyscy krytykujacy a majacy hostingi spelniaja ten warunek?) hostingu sa trzymane przez pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"niesprawiedliwość"? "wyzyskiwacze"? ...proponuję przeczytać jeszcze raz to, co T pisze... poza tym tu widać luki w poinformowaniu co do mechanizmów rządzących sprzedażą i marketingiem hostingowym... więc jak z wami rozmawiać?

a że jesteś zadowolony.. to OK.. to chyba dobrze, nie? my tu raczej komercyjnie podchodzimy do tych spraw.. stąd w ogóle ta cała dyskusja.. jesteś zadowolony, ale czy np. mając z utrzymywania stron jako webmaster-freelancer 2000-2500zł (rocznie) wydałbyś 144zł na konto, które by je miało utrzymać? w dodatku wydałbyś to na składkę członkowską w stowarzyszeniu? pytanie chyba retoryczne.. choć z brakami biznesowymi i brakami doświadczenia zapewne wielu z waszej wspólnoty odpowiedziałoby jak najbardziej na "tak"...

 

co do VPSów i ofert podobnych do rootnode, to nie może być za dużo podobieństw, bo rootnode to stowarzyszenie.. a przerażająca większość firm to jednak komercyjne "projekty" - czyli nastawione na zysk.. ale tu wracamy do tych braków, o których pisałem wyżej.. i do tego, że wielu ludzi tutaj się wypowiadających jednak operuje kasą (dostaje kasę, wydaje kasę) i z czasem dojrzało już do tego, że to jest biznes.. że to czasem jest świecenie oczami przed ludźmi, że tu liczy się jakość.. itd. itp.. heh mógłbym tu kilka stron napisać, ale po co? poza tym to by był trochę offtopic, bo to nie ja tu mam problem ze zrozumieniem o co nam chodzi w tej dyskusji..

 

ja to widzę tak: rootnode to takie inaczej ubrane obiecywanie nie wiadomo czego.. pewnie, lepsze to niż sprzedawanie na allegro (i nie tylko) bez zarejestrowanej firmy.. ale te konta to chyba nawet nie są w połowie drogi do profesjonalnych usług o podobnych parametrach (a takie usługi kosztują pewnie z 10 takich składek członkowskich).. UFFFFFFFF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasada jest prosta- ktos korzysta z tych uslug nielegalnie- zgloszenie do rootnode- ich reakacja +ewentualnie powiadomienie organow scigania o tym fakcie i sprawa czysta. Mysle ze rootnode tak wlasnie bedzie robil w drasycznych przypadkach- dlatego krzywdzace jest pisanie o rootnode jako o wielkim nielegalnym tworze ktory ma na celu pomoc przy nielegalnym procederze...

ale te konta to chyba nawet nie są w połowie drogi do profesjonalnych usług o podobnych parametrach
nikt nie pisze ze rootnode ma sie stac drugim home.pl i ze ich uslugi maja byc naprawde super hiper profesjonalne.. wiec moze skoncz.. Tobie sponsi naprawde cos nadepnelo na odcisk ze tak sie doczepiles do rootnode. Ale coz- wolny (jeszcze kraj)- kazdy moze pisac co mu slina na jezyk przyniesie. I nie zarzucaj ludziom z wht (przynajmniej niektorym) ze nie maja pojecia o czym pisza bo zaloze sie o dobre piwo ze jest tu gro ludzi bardziej profesjonalnych od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T czyli dalej sprowadzasz temat do tego ze jest to czysta nie sprawiedliwosc ze jeden uzyje 2GB a kto inny 200GB bo czemu inny ma miec lepiej? lepiej kupic np. u ciebie za ta sama cene vpsa na 2 miechy i masz uczciwe 20GB wyszyscy rowni madry i glupi dostanie tyle samo a nie ze jacys wyzyskiwacze beda sie paletac.

Wręcz przeciwnie, w przypadku oferty z jasno określonymi limitami każdy płaci za to, co rzeczywiście wykorzystuje. Jeśli wszyscy płacą tyle samo, to jeden płaci za 2000% tego, co wykorzysta, inny za 100%, a jeszcze inny za 2%. Osobiście zawsze wolę wybrać ofertę która jasno określa, co dostaję za moje pieniądze.

 

Co do mojej oferty to mój target jest być może w 1% zbieżny z targetem Rootnode, więc dyskusja o tym co lepsze jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.

 

T piszesz o vpsach pokaz mi oferte ktora bedzie podobna do rootnode moze byc nawet troche drozsza bo wiadomo dostep do roota i inne bzdety.

Ja pisze o VPS-ach? W którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza, ze jasno określają górny limit wykorzystania łącza przez jednego użytkownika. Dzięki temu nie ma sytuacji w której dwóch użytkowników płaci tyle samo, z tym że jeden wykorzystuje 2 GB, a drugi 200.

 

Sam sobie zaprzeczasz, skoro nieuczciwym jest, że jeden zużyje 20GB transferu a inny 200GB, to nie powinieneś w ogóle oferować tego typu usług, ponieważ jedna osoba posiadająca konto na Twoich serwerach zużyje powiedzmy 10% swojego "pakietu", a inna jeszcze dokupi, tak jeśli będzie potrzebowała będzie musiała dokupić więcej, więc gdzie tu sprawiedliwość?

 

Pozostały transfer, który nie został wykorzystany powinieneś rozdzielić po użytkownikach, którym go brakuje, wtedy możesz zarzucać Rootnode nieuczciwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada jest prosta- ktos korzysta z tych uslug nielegalnie- zgloszenie do rootnode- ich reakacja +ewentualnie powiadomienie organow scigania o tym fakcie i sprawa czysta. Mysle ze rootnode tak wlasnie bedzie robil w drasycznych przypadkach- dlatego krzywdzace jest pisanie o rootnode jako o wielkim nielegalnym tworze ktory ma na celu pomoc przy nielegalnym procederze...

 

Ile masz lat, że jesteś taki naiwny? Jak kilka razy wyniknie sytuacja z abuse to dc może im podziękować za współpracę. Jeszcze jak świadomie zezwalają na takie zabawy to wszystkie serwery mogą im wyrzucić. Teraz to nie zabawa - dc też ma z tego tytułu problemy. Policja zarekwiruje serwery i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policja nie ma prawa zarekwirować wszystkich serwerów, lecz tylko ten, z którego IP dany nielegalny proceder został popełniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat, że jesteś taki naiwny? Jak kilka razy wyniknie sytuacja z abuse to dc może im podziękować za współpracę. Jeszcze jak świadomie zezwalają na takie zabawy to wszystkie serwery mogą im wyrzucić. Teraz to nie zabawa - dc też ma z tego tytułu problemy. Policja zarekwiruje serwery i co wtedy?

moge cie zapewnic ze mam odpowiednia ilosc lat aby sie tu wypowiadac. A skad Pan od prohost.pl wiec jak oni maja skonstruowana umowe ze sie wypowiada o zabieraniu serwerow i nie wiadomo czym jeszcze? Nie znasz takich szczegolow, nie znasz metody dzialania obslugi rootnode a sie wypowiadasz;) Rzeczywiscie- bardzo PRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policja nie ma prawa zarekwirować wszystkich serwerów, lecz tylko ten, z którego IP dany nielegalny proceder został popełniony...
Jasneeeeee. Ciekawe co było jak thepiratebay zarekwirowali - wzieli wszystko co padło im w łapy. A oni nawet nie mieli warezu na tych serwerach ;) tylko sajty i trakery. W takich sytuacjach to nie masz nic do gadania i tak zrobią co chcą.
moge cie zapewnic ze mam odpowiednia ilosc lat aby sie tu wypowiadac. A skad Pan od prohost.pl wiec jak oni maja skonstruowana umowe ze sie wypowiada o zabieraniu serwerow i nie wiadomo czym jeszcze? Nie znasz takich szczegolow, nie znasz metody dzialania obslugi rootnode a sie wypowiadasz;) Rzeczywiscie- bardzo PRO :D
Nie ma dc ponad prawem w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasneeeeee. Ciekawe co było jak thepiratebay zarekwirowali - wzieli wszystko co padło im w łapy. A oni nawet nie mieli warezu na tych serwerach smile.gif tylko sajty i trakery. W takich sytuacjach to nie masz nic do gadania i tak zrobią co chcą.

no tak, te porownianie jest tak trafione.. o ile wiem thepiratebay bardzo szybko odzylo. I porownanie thebiratbay do rootnode jest conajmniej dziwne. To ze oni udostepniaja usluge torrent nie oznacza odrazu autoamtycznie ze beda pozwalac na wolna amerykanke userom zeby sciagali/udostepniali co tylko im sie chce..

 

Nie ma dc ponad prawem w europie.

nikt o tym nie pisze.. ty nie znasz sytuacji z rootnode, zasad ich dzialania w przypadku naduzyc a sie wypowiadasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie zaprzeczasz, skoro nieuczciwym

W którym miejscu napisałem, że to "nieuczciwe"? Taki system, co oczywiste, jest korzystny wyłącznie dla tych, co wykorzystują najwięcej. Dla pozostałych jedyną korzyścią są kwestie psychogiczne, które sprowadzaką się do miłej świadomości "braku limitów" (który, rzecz jasna, w praktyce nie istnieje).

 

jest, że jeden zużyje 20GB transferu a inny 200GB, to nie powinieneś w ogóle oferować tego typu usług, ponieważ jedna osoba posiadająca konto na Twoich serwerach zużyje powiedzmy 10% swojego "pakietu", a inna jeszcze dokupi, tak jeśli będzie potrzebowała będzie musiała dokupić więcej, więc gdzie tu sprawiedliwość?

Mam wiele pakietów, każdy może wybrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb. Jeśli ktoś wykorzystuje np. 10% bo lubi mieć duży zapas to jego prawo.

 

Pozostały transfer, który nie został wykorzystany powinieneś rozdzielić po użytkownikach, którym go brakuje, wtedy możesz zarzucać Rootnode nieuczciwość...

Litości... wtedy właśnie stworzyłbym system identyczny jak na Rootnode.

 

Po za tym, jak już raz napisałem, nie zarzucam nieuczciwości, tylko stwierdzam, że taki system nie jest w praktyce korzystny dla większości użytkowników, co próbował wmówić Wasz admin twierdząc, że to inni dostawcy tworzą sztuczne limity transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, te porownianie jest tak trafione.. o ile wiem thepiratebay bardzo szybko odzylo. I porownanie thebiratbay do rootnode jest conajmniej dziwne. To ze oni udostepniaja usluge torrent nie oznacza odrazu autoamtycznie ze beda pozwalac na wolna amerykanke userom zeby sciagali/udostepniali co tylko im sie chce..

nikt o tym nie pisze.. ty nie znasz sytuacji z rootnode, zasad ich dzialania w przypadku naduzyc a sie wypowiadasz..

 

Przeczytaj post Sir.

 

Pirate odżylo, ale rootnode jeśli by znaleźli pliki już by nie odżyło tak łatwo.

 

Nie ma sensu się spierać - każdy wie co się może stać z hostem pozwalającym na coś takiego. Jeśli uważasz, że "na własną odpowiedzialność" załatwia sprawę to się mylisz.

 

EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, te porownianie jest tak trafione.. o ile wiem thepiratebay bardzo szybko odzylo. I porownanie thebiratbay do rootnode jest conajmniej dziwne. To ze oni udostepniaja usluge torrent nie oznacza odrazu autoamtycznie ze beda pozwalac na wolna amerykanke userom zeby sciagali/udostepniali co tylko im sie chce..

W regulaminie nie ma żadnych zastrzeżeń, to raz. Dwa -- każdy wie, że do ściągania czego innego niż warez torrenta używa ułamek użytkowników i nie sądzę, żeby dla takiego ułamka komus chciało się stawiać osobną maszynkę tej klasy.

 

Ja tu widzę po prostu pewne sprzeczności -- z jednej strony inicjatywna non-profit, wspieranie ciekawych projektów (to jak najbardziej godne pochwały), a z drugiej ofensywny marketing obliczony na krytykę innych dostawców (w dodatku nonsensowną), udostępnianie torrenta na wątpliwych zasadach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest nawiazanie do poprzedniego posta T widzisz kazdy woli cos innego ktos woli miec stale 20GB a ja wole miec no limit i wiem ze moze w tym miesiacu uzyje 0.5GB a moze w nastepnym bede przenosil jakies pliki miedzy serverami i zuzyje 40 albo i wiecej i naprawde nie bede mial do nikogo zalu ani nic ze np. taki Nightwalker uzyje wiecej czy miej. Podejscie do sprawy ze to nie sprawiedliwe bo jeden oplaca innego jest smieszne i podchodzi mi tak pod taka polska zawisc ze jak ja nie zuzyje to czemu on ma...

 

Ja tu widzę po prostu pewne sprzeczności -- z jednej strony inicjatywna non-profit, wspieranie ciekawych projektów (to jak najbardziej godne pochwały), a z drugiej ofensywny marketing obliczony na krytykę innych dostawców, udostępnianie torrenta na wątpliwych zasadach itd

No nie wiem kto kogo atakowal night napisal opinie pewnie przez przyjazn do adminow (ciezko nie polubic) i odrazu pojawilo sie pelno agresywnych postow a tu krzak a tu chory no limit

 

Na pewno macie racje ze, jakas profesjonalna firma zamowi sobie albo wlasny dedyk albo w znanej firmie ale wydaje mi sie ze rootnode ma troche inny targeting bardziej stawia na fanatykow czarnego ekranu etc

Ja osobiscie wole sobie wejsc na irca pogadac z adminem na luzie i czytac pol dnia rozmowy geekow, a ktos inny moze woli sie zaszyc w swoim wlasnym vpsie albo dedyku odizolowac sie firewallem i tworzyc ;]

 

ps. Jest to wylacznie moja opinia i ma moze wiele rozbieznosci z oficialnym stanowiskiem rootnode ale ja pisze jak ja to widze bedac w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

koliber2 ...celuję raczej w przechwalanki o rootnode i zaciekłe go bronienie i mimo wszystko stawianie obok komercyjnych ofert.. to, że jestem raczej na dnie użytkowników wht, to ja wiem.. choć wielu userów zarejestrowanych po mnie skutecznie podbija mnie w górę.. dziękuję i tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując - limity są !!

 

Dopóki admin Nas nie podłapie to wszystko jest OK.

Serwera CS nie można postawić

Limit pojemności także jest - 12GB

 

Do tego: (pół żartem, pół serio)

Limit łącza - niby nie można osiągnąć prędkości większej, niż te 100MBit/s (czy ile tam jest), bo jest limit łącza ;)

 

 

@koliber2 - no nie zrozumiałeś chyba wypowiedzi Sponsi'iego :D Ja miałem ubaw po pachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policja nie ma prawa zarekwirować wszystkich serwerów, lecz tylko ten, z którego IP dany nielegalny proceder został popełniony...
Glupoty gadasz...

Myslisz, ze DC wydawaloby tyle pieniedzy po to zeby zatrudnic osoby pracujace w departamencie abuse tylko po to, zeby w razie czego przypadkiem policja nie wylaczyla im serwera za ktory abonent i tak placi? Myslisz, ze dlaczego w wiekszosci szanujacych sie DC na swiecie te departamenty dzialaja tak dobrze? Bo policja jak juz sie pofatyguje do DC to sie nie cacka...

 

Poza tym (chociaz tutaj moge sie mylic, bo nie widzialem zadnych zapiskow prawnych, a jedynie parokrotnie slyszalem, ze takowe istnieja) policja w Niemczech (tak, wiem, ze rootnode ma serwery w Holandii) ma prawo zajac/wylaczyc cale DC do czasu wyjasnienia sprawy (i chyba nie musze tlumaczyc, ze dla serwerowni jest to rownoznaczne ze zwinieciem interesu?).

 

ty nie znasz sytuacji z rootnode, zasad ich dzialania w przypadku naduzyc a sie wypowiadasz..
To nie ma nic wspolnego z zasadmi stosowanymi przez rootnode, a przez dane DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliber2 ...celuję raczej w przechwalanki o rootnode i zaciekłe go bronienie i mimo wszystko stawianie obok komercyjnych ofert.. to, że jestem raczej na dnie użytkowników wht, to ja wiem.. choć wielu userów zarejestrowanych po mnie skutecznie podbija mnie w górę.. dziękuję i tobie.

To nie jest bronienie bo mi rootnode wisi- poprostu wnerwiajce jest to, ze pewne osoby z wht non stop kazdy "projekt", "nowinke" itd atakuje jakby to nie wiadomo co bylo. To ze limity sa to przeciez wiadomo od zawsze- na stronie ich wyraznie napisane jest ze np 12 GB pojemnosci max.. wiec i reszta jest ograniczona. Rozwodzenie sie o rootnode dalej mija sie z celem- ot- projekt ktory pewnie za jakis czas padnie lub nie i to niezaleznie od tego co beda tu pisac rozni ludzie. Nie doszukujmy sie na sile taniej sensacji- niech wht nie bedzie drugim "Super Expressem","Faktem" z ta roznica ze w wydaniu elektronicznym... a czasem tak to niestety wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliber2 ...celuję raczej w przechwalanki o rootnode i zaciekłe go bronienie i mimo wszystko stawianie obok komercyjnych ofert.. to, że jestem raczej na dnie użytkowników wht, to ja wiem.. choć wielu userów zarejestrowanych po mnie skutecznie podbija mnie w górę.. dziękuję i tobie.

 

Ale to raczej ty z T i innymi stawiacie ofertę w porównaniu z komercyjnymi. Zupełnie nie o to chodzi w rootnode. Rootnode skupia ludzi a nie firmy i właśnie do użytkowników jest kierowane. Tu nie chodzi nawet o sam hosting ale o wiele więcej. Rootnode jest tworzone na zasadzie społeczności i skupia naprawdę różnej maści ludzi, jedni chcą postawić serwer cs-a inni swojego bloga a jeszcze inni nic nie mają zamiar stawiać tylko przyłączają się żeby pracować na rzecz rootnode bo nie mają nic lepszego do roboty. Nie wiem czy zauważyłeś ale rootnode jest rozwijane nie tylko przez administratorów ale także przez użytkowników, więc mówienie o tym że są niesprawiedliwe podziały łącza jest zupełnie bezsensowne. Wyobraź sobie że należysz do klubu turystycznego, który za kasę ze składek organizuje comiesięczne wypady. Jak nie będzie Cię na 6 wypadach to będziesz żądał zwrot kasy od klubu bo twoim zdaniem to nie sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T: jeszcze o tych limitach, dlaczego niewykorzystany limit transferu nie przechodzi na następny miesiąć? Przecież klient za niego płaci!

 

BlueMan: wiesz, wyjątek tylko potwierdza regułę, we wszystkich parametrach konta znalazłeś tylko jeden limit - serwer CS, bo pojemność to przecież sprawa oczywista, dyski z nieograniczoną pojemnością jeszcze się formatują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×