Skocz do zawartości
nvu

Może Ktoś Ma Akurat Na Zbyciu

Polecane posty

Witam, może ktoś właśnie próboje pozbyć się serwera moze i nie :P

Więc interesuje mnie DS 3000 z hetzner.de Lecz bez opłaty instalacyjnej, najlepiej od nowego miesiąca około 27 września ponieważ teraz muszę swojego sprzedać

a mam celerona 2.4 ghz 512 ramu 80 gb hdd z xxl-web.com (2 ipki) (Linux gdzieś widziałem że szukasz tej maszyny to pisz na PW).

Pozdrawiam.

Kontakt

najlepiej i najszybciej gg 8825822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc interesuje mnie DS 3000 z hetzner.de Lecz bez opłaty instalacyjnej,
hehh... 99 euro za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NVU: heh zakładasz już N-ty wątek w sprawie dedyka heh,

jeszcze jeden i wlepiam Ci 3-go warna, co poskutkuje banem... heh

 

notabene, powiem Ci szczerze, że mi by było wstyd na Twoim miejscu,

chcesz coraz więcej, nie masz na to budżetu i wciąż tylko na forum kombinujesz :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś właśnie próboje pozbyć się serwera moze i nie :P

Więc interesuje mnie DS 3000 z hetzner.de Lecz bez opłaty instalacyjnej, najlepiej od nowego miesiąca około 27 września ponieważ teraz muszę swojego sprzedać

a mam celerona 2.4 ghz 512 ramu 80 gb hdd z xxl-web.com (2 ipki) (Linux gdzieś widziałem że szukasz tej maszyny to pisz na PW).

Szczerze odradzam takie kombinacje, tak jak już tu pisano przy odrobinie pecha możesz dostać serwer bez opłaty instalacyjnej ale z nieuregulowanymi płatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NVU: heh zakładasz już N-ty wątek w sprawie dedyka heh,

jeszcze jeden i wlepiam Ci 3-go warna, co poskutkuje banem... heh

 

notabene, powiem Ci szczerze, że mi by było wstyd na Twoim miejscu,

chcesz coraz więcej, nie masz na to budżetu i wciąż tylko na forum kombinujesz :) heh

A ja myślałem bellerofont że ty wróżka jestes i za 180 zł miesięcznie mi dobrego dedyka załatwisz ^^ :P xD tylko prosze nie dawaj 3 warna :P bo i tak mam ich za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NVU: heh zakładasz już N-ty wątek w sprawie dedyka heh,

jeszcze jeden i wlepiam Ci 3-go warna, co poskutkuje banem... heh

 

notabene, powiem Ci szczerze, że mi by było wstyd na Twoim miejscu,

chcesz coraz więcej, nie masz na to budżetu i wciąż tylko na forum kombinujesz :P heh

 

Dokładnie, mam takie samo odczucie. Coraz to dziwniejsze i bezsensowne pytania ze strony nvu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, mam takie samo odczucie. Coraz to dziwniejsze i bezsensowne pytania ze strony nvu...

No to teraz wszyscy na mnie :):P szukam jakiegoś dedyka za 180 zł miesięcznie i jakoś nie mogę dobrej oferty znaleźć więc kombinuje gdzie się da :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naczelne motto tego forum brzmi: tania i dobra jest tylko kapusta kiszona :P

 

Zrozum NVU, że tworzenie ofert jakich Ty szukasz się zwyczajnie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększa się krąg neostrady ..

Jak dla mnie Ty dosłownie prosisz się aby Cię ktoś.. że tak to nieładnie ujmę - wydymał.

Mam nadzieje, że Rusel czyta wątek, natniesz się kolejny raz, to może zrozumiesz, że za pewne rzeczy po prostu najzwyczajniej trzeba zapłacić.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki za info zostaje jednak w xxl-web :P Może kiedyś się znajdzie kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie najezdzajcie na chlopaka... Z Warszawy jest, szuka oszczednosci :P

(ale teraz stereotypem zarzucilem :-P )

A co do dedyka, to kombinowanie w ten sposob wychodzi zawsze na zle... Nie lepiej te chexc do zmian zainwestowac we wlasny projekt? Poswiec mu wiecej czasu i jak bedziesz mial $$ to kupisz cos porzadnego.

Sa 4 zasady marketingu. Czwarta brzmi - nie oszczedzaj w sytuacjach, kiedy to moze pogorszyc znaczaco jakosc i relacje z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. A jednak za 100 zł znalazłem dobrego dedyka :lol: serverbasar.de :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×