Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NiceMan

Server4rent Opina

Polecane posty

Witam

Rozglądam sie za nową serwerownią. I potrzebuje opinii na temat server4rent. Dokładny ich adres to: http://server4rent.eu/ Chce sie wynieść z Hetznera gdyż ich Support to kompletne [No tu bym ich obraził xD] Sami zaprzeczają sobie nawzajem. Przykład:

Prosiłem ich o zainstalowanie Windowsa [Moja własna płytka z uploadowana na jednego z moich dedyków] Ślicznie ładnie na 2 zainstalowali ale gdy zamówłiem niedawno kolejnego dedzia i prosiłem o tą samą operacje dostałem informacje, że pliki ISO są u nich nielegalne i nie mogą mi zainstalować Windowsa o zgrozo... Robili to 2 tygodnie wcześniej xD [Keye itp przechodzą ładnie test legalności w Micro :) ] Kolejna sprawa ich support aktywnie działa do godziny 15. Chodzi o takie zwykłe sprawy związane z podłączeniem LARY zamówieniem nowego dedyka, załatwienie sprawy Faktur itp itd..

Kiedyś Hetzner to była dobra firma. Teraz szukam nowej i właśnie natknąłem sie na server4rent Prosił bym o opinię na ich temat.

Albo jeżeli ktoś by miał informacje o dobrej firmie gdzie będę mógł Hostować serwery pokroju:

Server:

AMD Opteron Dual Core 1218

4GB RAM

2x320GB SATAII

1 GBit bandwidth

 

No i ważne: Abym mógł śmiało dodawać więcej Ram i instalować własnego Windowsa 2k3 [Pełna legalna licencja]

za ok 600-700 zł to proszę o kontakt :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry support ma ngz-server.de(tyle że ceny ostatnio wzrosły), lub hosteurope.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do rozwijania. Usługi nie są na najwyższym poziomie a serwery przypominają demobil z allegro. Tto poważny nazywa serwerem maszynę sempron 2300+, 80GB IDE? Tego pod biurko nie ma co wstawiać a co dopiero na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają kiepski support, straszny bałagan oraz co poniektórym przycinali łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THX za info. Czyli podziękuje im. Poszukuje poważnej firmy. Z inteligentnym supportem a nie ludzi z łapanki...

Pomyślę nad http://www.webtropia.com/ rozglądnę się i będzie trzeba do nich zadzwonić i dowiedzieć się więcej konkretów. Ostatnio nie preferuje mailów ;/

 

Jeszcze raz thx za opinię na ich temat ;p

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi: pomyliłeś Webtropię z ServerBasar (które jak sama nazwa wskazuje jest swojego rodzaju wyprzedażą) no ale.. serwery kilkukrotnie gorsze niż dekstopowe Semprony pracują na Uniwerkach, w wielu firmach i doskonale spełniają swoje zadania - serwerów dns, serwerów proxy, serwerów news, itd. bo do tego się bardzo dobrze nadają. Nie do wszystkiego trzeba używać Opteronów albo Xeonów.

 

NiceMan: nie licz w niemieckich budżetowych serwerowniach na indywidualne podejście i dostosowywanie się do wymagań klienta. Łatwiej będzie Ci skorzystać z licencji datacenter niż namówić kogoś na instalowanie systemu z Twoim własnym kluczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×