Skocz do zawartości
Kamil01

Doskonały Hostink

Polecane posty

Temat ten założyłem tylko dlatego aby się dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak dobry i drogi krzak.

Jeszcze aby Ci się takowa osoba ot tak przyznała i wszystkim rozpowiadała...

 

PO tym temacie wszyscy myślicie że jestem jakimś krzakiem a to jest nieprawda, posiadam własny serwer dedykowany ale to tylko dla swoich własnych prywatnych celów i żadna powtarzam żadna osoba nie jest hostowana na moim dedyku(oprócz kont darmowych i moich bliskich znajomych)

Problem w tym, że piszesz w taki sposób jak to Ty był byś właśnie tym "przykładem".

 

PS. temat wydaje się być chyba bezsensowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że coś mi zarzucasz, naprawdę nie myślałem że to był żart z twojej strony.

 

 

@Adrian:

 

Zapewne to co napisałem tylko źle zabrzmiało, a od razu wszyscy naskoczyli na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że coś mi zarzucasz, naprawdę nie myślałem że to był żart z twojej strony.

 

 

@Adrian:

 

Zapewne to co napisałem tylko źle zabrzmiało, a od razu wszyscy naskoczyli na mnie...

Przeciesz było :)

Wogle temat bez sensu i do kosza powinen być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tani krzak to normalka.. drogi krzak raczej by nie miał wielu klientów.. a czy by był dobry? nie wiem, wysokie ceny nie gwarantują jakości (niestety!!).. ale ja powtórzę mniej więcej to, co pisałem wcześniej.. jak ktoś ma do wydania kasę na "drogiego hosta".. to raczej nie wyda na byle co.. na nic, co by wyglądało jak krzak.. a raczej ci, którzy wydają dużo, nie chcą wydawać na byle co... podsumowując: chyba ciężko by było odnieść sukces.. dzieciaki nie kupują hostingu za 300zł, a ktoś inteligentny nie wyda 300 na krzaka.. i kółko się zamyka.. heh

 

a z tymi podatkami, US i rejestracją działalności to nawet nie ma co dyskutować.. bez tego krzak to złodziej, oszukańczy gnój.. jakbym wtopił 50 czy 100zł przez jakiegoś gówniarza, który się nudzi, bo akurat są wakacje (ale na szczęście się pilnuję, uzywam mózgu, no i mam trochę więcej kasy do wydania na hosting niż krzakowe kieszonkowe), to naprawdę bym spróbował go wypłukac przez donos na US..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwi mnie jak wiele hostinków istnieje w sieci i nikt nimi się nie interesuje, strony normalnie jak w jaiejś firmie-sprzedaż na allegro pełną parą itd. Czasami wydaje mi się ze w ogole nie ma US :)

 

 

CHyba przyznacie mi sami racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł

Ale czy tak na prawdę chce im się rozpoczynać procedury gdzie chodzi o kwoty pojedyncze rzędu 10-20zł?

hmm

Może źle powiedziane "chce im się" w zasadzie to mają taki obowiązek, ale czy koszty takiej procedury nie są wyższe od podatku który powinien zapłacić taki mały allegrowicz sprzedający produkty po parę złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×